Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Espen Bredesen Norwegia 931.3  
2 Jens Weissflog Niemcy 923.3 -8.0
3 Andreas Goldberger Austria 891.8 -39.5
4 Noriaki Kasai Japonia 848.2 -83.1
5 Jaroslav Sakala Czechy 845.5 -85.8
6 Roberto Cecon Włochy 841.8 -89.5
7 Heinz Kuttin Austria 815.1 -116.2
8 Dieter Thoma Niemcy 781.6 -149.7
9 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 771.2 -160.1
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 754.9 -176.4
11 Sylvain Freiholz Szwajcaria 709.5 -221.8
12 Gerd Siegmund Niemcy 703.5 -227.8
13 Takanobu Okabe Japonia 698.9 -232.4
14 Jinya Nishikata Japonia 675.0 -256.3
15 Jiri Parma Czechy 668.6 -262.7
16 Janne Ahonen Finlandia 659.7 -271.6
17 Nicolas Dessum Francja 638.1 -293.2
18 Jani Soininen Finlandia 633.3 -298.0
19 Werner Haim Austria 605.1 -326.2
20 Hiroya Saito Japonia 588.6 -342.7
21 Masahiko Harada Japonia 588.0 -343.3
22 Johan Rasmussen Szwecja 579.7 -351.6
23 Tad Langlois USA 574.7 -356.6
24 Matjaz Kladnik Słowenia 565.6 -365.7
25 Zbynek Krompolc Czechy 556.4 -374.9
26 Ladislav Dluhos Czechy 554.5 -376.8
27 Didier Mollard Francja 542.8 -388.5
28 Christof Duffner Niemcy 536.7 -394.6
29 Martin Svagerko Słowacja 489.5 -441.8
30 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 459.0 -472.3
31 Lasse Ottesen Norwegia 453.4 -477.9
32 Robert Meglic Słowenia 452.4 -478.9
33 Andreas Beck Austria 440.2 -491.1
34 Hansjörg Jäkle Niemcy 439.6 -491.7
35 Martin Trunz Szwajcaria 383.1 -548.2
36 Stefan Horngacher Austria 365.1 -566.2
37 Mikael Martinsson Szwecja 333.1 -598.2
38 Risto Jussilainen Finlandia 309.3 -622.0
39 Steffan Siebert Niemcy 309.1 -622.2
40 Andrej Vervejkin Kazachstan 307.6 -623.7
41 Werner Rathmayr Austria 276.1 -655.2
42 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 249.5 -681.8
43 Ernst Vettori Austria 249.2 -682.1
44 Frantisek Jez Czechy 230.6 -700.7
45 Ivan Lunardi Włochy 227.4 -703.9
46 Franci Petek Słowenia 225.6 -705.7
47 Wojciech Skupień Polska 220.9 -710.4
48 Helge Brendryen Norwegia 220.3 -711.0
49 Matjaz Zupan Słowenia 212.5 -718.8
50 Martin Höllwarth Austria 209.1 -722.2
51 Marc Noelke Niemcy 193.7 -737.6
52 Randy Weber USA 192.2 -739.1
53 Ralf Gebstedt Niemcy 190.5 -740.8
54 Geir Atle Woien Norwegia 186.5 -744.8
55 Staffan Taellberg Szwecja 185.6 -745.7
56 Oeyvind Berg Norwegia 183.2 -748.1
57 Steve Delaup Francja 182.0 -749.3
58 Werner Schuster Austria 173.9 -757.4
59 Christian Moser Austria 163.5 -767.8
60 Sven Hannawald Niemcy 158.8 -772.5
61 Sarno Gostisa Słowenia 150.7 -780.6
62 Adolf Grugger Austria 149.6 -781.7
63 Ivo Pertile Włochy 148.0 -783.3
64 Naoki Yasuzaki Japonia 146.7 -784.6
65 Klaus Huber Austria 138.1 -793.2
66 Jerome Gay Francja 127.2 -804.1
67 Jiri Raska Czechy 124.5 -806.8
68 Alexander Pointner Austria 121.3 -810.0
69 Nicolas Jean-Prost Francja 81.6 -849.7
70 Michail Essin Rosja 80.4 -850.9
71 Stanislav Pokhilko Rosja 75.6 -855.7
72 Ruddy Jardin Francja 74.8 -856.5
73 Tomas Goder Czechy 70.7 -860.6
74 Vladimir Rosko Słowacja 67.5 -863.8
75 John Lockyer Kanada 56.5 -874.8
76 Andre Kiesewetter Niemcy 54.5 -876.8
77 Rico Meinel Niemcy 48.4 -882.9
78 Saso Komovec Słowenia 18.9 -912.4
79 Matthias Wallner Austria 2.7 -928.6
Wyniki konkursów
30.12.1993 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
01.01.1994 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
04.01.1994 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1994 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich