Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 920.8  
2 Noriaki Kasai Japonia 898.7 -22.1
3 Jaroslav Sakala Czechy 854.6 -66.2
4 Masahiko Harada Japonia 828.4 -92.4
5 Vaesa Hakala Finlandia 823.4 -97.4
6 Christof Duffner Niemcy 818.9 -101.9
7 Werner Haim Austria 816.7 -104.1
8 Jens Weissflog Niemcy 814.7 -106.1
9 Werner Rathmayr Austria 799.8 -121.0
10 Heinz Kuttin Austria 799.7 -121.1
11 Ivan Lunardi Włochy 798.6 -122.2
12 Martin Höllwarth Austria 784.0 -136.8
  Franci Petek Słowenia 784.0 -136.8
14 Ernst Vettori Austria 777.3 -143.5
15 Jiri Parma Czechy 770.6 -150.2
16 Dieter Thoma Niemcy 770.3 -150.5
17 Andreas Scherer Niemcy 769.9 -150.9
18 Jinya Nishikata Japonia 754.4 -166.4
19 Didier Mollard Francja 705.4 -215.4
20 Bjoern Myrbakken Norwegia 672.3 -248.5
21 Johan Rasmussen Szwecja 659.3 -261.5
22 Mikael Martinsson Szwecja 656.8 -264.0
23 Akira Higashi Japonia 655.5 -265.3
24 Steve Delaup Francja 625.0 -295.8
25 Lasse Ottesen Norwegia 608.3 -312.5
26 Espen Bredesen Norwegia 565.5 -355.3
27 Matjaz Zupan Słowenia 555.0 -365.8
28 Roberto Cecon Włochy 548.0 -372.8
29 Gerd Siegmund Niemcy 540.8 -380.0
30 Magne Johansen Norwegia 537.3 -383.5
31 Sarno Gostisa Słowenia 533.5 -387.3
32 Oeyvind Berg Norwegia 513.4 -407.4
33 Wojciech Skupień Polska 486.9 -433.9
34 Matjaz Kladnik Słowenia 468.1 -452.7
35 Frantisek Jez Czechy 436.2 -484.6
36 Michail Essin Rosja 425.6 -495.2
37 Jani Soininen Finlandia 423.9 -496.9
38 Janne Ahonen Finlandia 416.7 -504.1
39 Dionis Vodnev Niemcy 388.1 -532.7
40 Alexander Pointner Austria 381.8 -539.0
41 Urban Franc Słowenia 377.2 -543.6
42 Ingemar Mayr Austria 375.0 -545.8
43 Christian Reinthaler Austria 374.8 -546.0
44 Dionis Vodnev Kazachstan 368.6 -552.2
45 Andreas Widhölzl Austria 367.3 -553.5
46 Timo Wangler Niemcy 360.2 -560.6
47 Jerome Gay Francja 358.0 -562.8
48 Sylvain Freiholz Szwajcaria 344.2 -576.6
49 Martin Trunz Szwajcaria 341.3 -579.5
50 Andrej Vervejkin Kazachstan 327.9 -592.9
51 Pasi Kytoesaho Finlandia 278.0 -642.8
52 Christian Moser Austria 273.1 -647.7
53 Rico Meinel Niemcy 263.5 -657.3
54 Stefan Zuend Szwajcaria 261.8 -659.0
55 Marc Noelke Niemcy 255.9 -664.9
56 Werner Schuster Austria 246.2 -674.6
57 Alexander Diess Austria 229.2 -691.6
58 John Lockyer Kanada 226.4 -694.4
59 Martin Svagerko Słowacja 225.1 -695.7
60 Wassil Gribowitsch Ukraina 223.1 -697.7
61 Per-Inge Taellberg Szwecja 221.4 -699.4
62 Nicolas Jean-Prost Francja 213.9 -706.9
63 Jim Holland USA 210.2 -710.6
64 Magnus Westman Szwecja 186.6 -734.2
65 Hans-Peter Pohl Niemcy 181.3 -739.5
66 Sven Hannawald Niemcy 175.0 -745.8
67 Michal Lepko Słowacja 158.1 -762.7
68 Staffan Taellberg Szwecja 140.2 -780.6
69 Reto Kaelin Szwajcaria 136.7 -784.1
70 Franz Neulaendtner Austria 129.2 -791.6
71 Alexander Stoeckl Austria 90.4 -830.4
72 Regis Bajard Francja 88.8 -832.0
73 Andre Kiesewetter Niemcy 80.6 -840.2
74 Rene Rosenbaum Niemcy 78.7 -842.1
75 Mario Stecher Austria 73.3 -847.5
76 Silvester Mikulastik Czechy 71.4 -849.4
77 Alexander Briest Niemcy 70.8 -850.0
78 Klaus Huber Austria 66.4 -854.4
79 Massimo Vellar Włochy 65.1 -855.7
80 Jarosław M±dry Polska 51.1 -869.7
81 Christoph Lehmann Szwajcaria 48.1 -872.7
Wyniki konkursów
28.12.1992 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Christof Duffner (Niemcy)
01.01.1993 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
03.01.1993 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1993 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich