TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Toni Nieminen Finlandia 902.4  
2 Martin Höllwarth Austria 833.2 -69.2
3 Werner Rathmayr Austria 832.9 -69.5
4 Franci Petek Słowenia 817.7 -84.7
5 Frantisek Jez Czechy 817.1 -85.3
6 Andreas Felder Austria 814.1 -88.3
7 Stefan Zuend Szwajcaria 806.9 -95.5
8 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 788.9 -113.5
9 Jaroslav Sakala Czechy 787.9 -114.5
10 Jim Holland USA 780.5 -121.9
11 Mikael Martinsson Szwecja 779.3 -123.1
12 Werner Haim Austria 770.3 -132.1
13 Oeyvind Berg Norwegia 767.9 -134.5
14 Dieter Thoma Niemcy 757.8 -144.6
15 Heiko Hunger NRD 744.5 -157.9
16 Vaesa Hakala Finlandia 724.4 -178.0
17 Ralf Gebstedt Niemcy 716.5 -185.9
18 Staffan Taellberg Szwecja 711.5 -190.9
19 Raimo Ylipulli Finlandia 699.3 -203.1
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 675.1 -227.3
21 Christof Duffner Niemcy 655.6 -246.8
22 Andreas Scherer Niemcy 653.5 -248.9
23 Sarno Gostisa Słowenia 638.3 -264.1
24 Martin Trunz Szwajcaria 621.7 -280.7
25 Anssi Nieminen Finlandia 613.8 -288.6
26 Espen Bredesen Norwegia 591.2 -311.2
27 Ernst Vettori Austria 580.2 -322.2
28 Risto Laakonen Finlandia 559.4 -343.0
29 Magne Johansen Norwegia 547.9 -354.5
30 Ivan Lunardi Włochy 535.6 -366.8
31 Nicolas Jean-Prost Francja 533.5 -368.9
32 Rune Olijnyk Norwegia 514.3 -388.1
33 Steve Delaup Francja 512.1 -390.3
34 Ivo Pertile Włochy 493.2 -409.2
35 Marc Noelke Niemcy 475.3 -427.1
36 Roberto Cecon Włochy 471.9 -430.5
37 Tomas Goder Czechosłowacja 468.2 -434.2
38 Andreas Goldberger Austria 417.0 -485.4
39 Jens Weissflog NRD 407.2 -495.2
40 Dionis Vodnev Wspólnota Niepodległych Państw 401.0 -501.4
41 Didier Mollard Francja 399.5 -502.9
42 Andrej Vervejkin ZSRR 391.6 -510.8
43 Markus Gahler Szwajcaria 391.1 -511.3
44 Alexander Pointner Austria 368.0 -534.4
45 Stefan Horngacher Austria 364.3 -538.1
46 Heinz Kuttin Austria 354.3 -548.1
47 Per-Inge Taellberg Szwecja 320.0 -582.4
48 Damjan Fras Słowenia 298.2 -604.2
49 Kent Johanssen Norwegia 247.9 -654.5
50 Jan Boklöv Szwecja 238.3 -664.1
51 Werner Schuster Austria 234.6 -667.8
52 Primoz Ulaga Jugosławia 233.0 -669.4
53 Jiri Raska Czechosłowacja 221.8 -680.6
54 Zbigniew Klimowski Polska 221.7 -680.7
55 John Lockyer Kanada 221.4 -681.0
56 Jan Kowal Polska 217.5 -684.9
57 Tomas Raszka Czechosłowacja 210.7 -691.7
58 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 205.8 -696.6
59 Andreas Beck Austria 165.1 -737.3
60 Ingo Lesser NRD 160.7 -741.7
61 Michail Essin ZSRR 159.6 -742.8
62 Josef Heumann RFN 157.9 -744.5
63 Magnus Westman Szwecja 157.4 -745.0
64 Zacharij Sotirov Bułgaria 157.3 -745.1
65 Franz Neulaendtner Austria 155.5 -746.9
66 Andreas Bauer RFN 151.3 -751.1
67 Jürgen Winterhalder Niemcy 149.1 -753.3
68 Remo Lederer NRD 143.3 -759.1
69 Emil Zografski Bułgaria 142.2 -760.2
70 Andreas Rauschmeier Austria 139.8 -762.6
71 Steffan Siebert Niemcy 130.1 -772.3
72 Vladimir Breitschev Bułgaria 113.3 -789.1
73 Michail Esin Wspólnota Niepodległych Państw 83.5 -818.9
74 Tomas Goder Czechy 75.5 -826.9
75 Ron Richards Kanada 75.2 -827.2
76 Horst Bulau Kanada 71.8 -830.6
77 Lubomir Sidlo Czechosłowacja 70.7 -831.7
78 Bryan Sanders USA 66.5 -835.9
79 Franz Wiegele Austria 57.3 -845.1
80 Alexander Diess Austria 46.3 -856.1
81 Harald Rodlauer Austria 40.9 -861.5
Wyniki konkursów
29.12.1991 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
01.01.1992 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
04.01.1992 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
06.01.1992 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »