Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 819.7  
2 Andreas Felder Austria 805.6 -14.1
3 Dieter Thoma RFN 779.6 -40.1
4 Ernst Vettori Austria 774.8 -44.9
5 Stefan Horngacher Austria 773.1 -46.6
6 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 772.7 -47.0
7 Mikael Martinsson Szwecja 751.9 -67.8
8 Sylvain Freiholz Szwajcaria 729.5 -90.2
9 Vaesa Hakala Finlandia 696.8 -122.9
10 Risto Laakonen Finlandia 676.7 -143.0
11 Klaus Huber Austria 671.2 -148.5
12 Stefan Zuend Szwajcaria 658.6 -161.1
13 Josef Heumann RFN 653.8 -165.9
14 Kent Johanssen Norwegia 629.9 -189.8
15 Christof Duffner Niemcy 621.6 -198.1
16 Franci Petek Słowenia 609.2 -210.5
17 Pavel Ploc Czechosłowacja 608.1 -211.6
18 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 590.6 -229.1
19 Rune Olijnyk Norwegia 574.8 -244.9
20 Espen Bredesen Norwegia 569.6 -250.1
21 Jiri Parma Czechosłowacja 566.6 -253.1
22 Andreas Bauer RFN 559.3 -260.4
23 Primoz Ulaga Jugosławia 558.3 -261.4
24 Andre Kiesewetter Niemcy 555.0 -264.7
25 Staffan Taellberg Szwecja 535.7 -284.0
26 Takuya Takeuchi Japonia 532.6 -287.1
27 Oeyvind Berg Norwegia 487.9 -331.8
28 Frantisek Jez Czechy 484.9 -334.8
29 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 475.8 -343.9
30 Raimo Ylipulli Finlandia 475.3 -344.4
31 Andrej Vervejkin ZSRR 466.2 -353.5
32 Vladimir Breitschev Bułgaria 445.8 -373.9
33 Stein Gruben Norwegia 442.4 -377.3
34 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 392.1 -427.6
35 Andreas Rauschmeier Austria 386.2 -433.5
36 Dionis Vodnev ZSRR 373.3 -446.4
37 Roberto Cecon Włochy 366.2 -453.5
38 Ron Richards Kanada 359.9 -459.8
39 Janez Debelak Jugosławia 358.9 -460.8
40 Miran Tepes Jugosławia 356.8 -462.9
41 Werner Haim Austria 347.0 -472.7
42 Per-Inge Taellberg Szwecja 315.6 -504.1
43 Jari Puikkonen Finlandia 314.2 -505.5
44 Manabu Nikaido Japonia 307.8 -511.9
45 Andreas Scherer Niemcy 303.8 -515.9
46 Michail Essin ZSRR 283.0 -536.7
47 Andreas Goldberger Austria 282.6 -537.1
48 Jim Holland USA 266.9 -552.8
49 Werner Schuster Austria 231.5 -588.2
50 Martin Svagerko Czechosłowacja 231.0 -588.7
51 Heinz Kuttin Austria 226.9 -592.8
52 Horst Bulau Kanada 219.4 -600.3
53 Anssi Nieminen Finlandia 217.5 -602.2
54 Heiko Hunger NRD 212.9 -606.8
55 Guenther Stranner Austria 211.5 -608.2
56 Goran Janus Jugosławia 207.3 -612.4
57 Zacharij Sotirov Bułgaria 192.7 -627.0
58 Magnus Westman Szwecja 191.7 -628.0
59 Ivo Pertile Włochy 190.2 -629.5
60 Jaroslav Sakala Czechy 189.5 -630.2
61 Benz Hauswirth Szwajcaria 186.8 -632.9
62 Masahiko Harada Japonia 181.2 -638.5
63 Thomas Klauser RFN 157.8 -661.9
64 Oliver Strohmaier Austria 149.2 -670.5
65 Jan Kowal Polska 144.1 -675.6
66 Alexander Pointner Austria 141.9 -677.8
67 Rene Kummerloew Niemcy 141.8 -677.9
68 Robert Leonhard RFN 140.5 -679.2
69 Kenji Suda Japonia 138.3 -681.4
70 Magnus Aastroem Szwecja 136.9 -682.8
71 Ralf Gebstedt Niemcy 136.3 -683.4
72 Christian Moser Austria 135.7 -684.0
73 Christoph Lehmann Szwajcaria 133.5 -686.2
74 Noriaki Kasai Japonia 130.5 -689.2
75 Ingo Lesser NRD 127.9 -691.8
76 Pavel Kustov ZSRR 127.1 -692.6
77 Zbigniew Klimowski Polska 104.5 -715.2
78 Jari Pulkkinen Finlandia 79.9 -739.8
79 Norbert Hils Niemcy 70.7 -749.0
80 Jens Deimel Niemcy 64.9 -754.8
81 Damjan Fras Słowenia 63.4 -756.3
82 Kris Severson USA 63.3 -756.4
83 Herwig Millonig Austria 60.1 -759.6
84 Franz Neulaendtner Austria 58.6 -761.1
85 Tomas Raszka Czechosłowacja 48.9 -770.8
86 Mark Konopacke USA 40.6 -779.1
87 Roberto Frison Włochy 36.2 -783.5
Wyniki konkursów
30.12.1990 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
01.01.1991 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzcy: Andreas Felder (Austria) / Jens Weissflog (NRD)
04.01.1991 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
06.01.1991 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich