Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 819.7  
2 Andreas Felder Austria 805.6 -14.1
3 Dieter Thoma RFN 779.6 -40.1
4 Ernst Vettori Austria 774.8 -44.9
5 Stefan Horngacher Austria 773.1 -46.6
6 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 772.7 -47.0
7 Mikael Martinsson Szwecja 751.9 -67.8
8 Sylvain Freiholz Szwajcaria 729.5 -90.2
9 Vaesa Hakala Finlandia 696.8 -122.9
10 Risto Laakonen Finlandia 676.7 -143.0
11 Klaus Huber Austria 671.2 -148.5
12 Stefan Zuend Szwajcaria 658.6 -161.1
13 Josef Heumann RFN 653.8 -165.9
14 Kent Johanssen Norwegia 629.9 -189.8
15 Christof Duffner Niemcy 621.6 -198.1
16 Franci Petek Słowenia 609.2 -210.5
17 Pavel Ploc Czechosłowacja 608.1 -211.6
18 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 590.6 -229.1
19 Rune Olijnyk Norwegia 574.8 -244.9
20 Espen Bredesen Norwegia 569.6 -250.1
21 Jiri Parma Czechosłowacja 566.6 -253.1
22 Andreas Bauer RFN 559.3 -260.4
23 Primoz Ulaga Jugosławia 558.3 -261.4
24 Andre Kiesewetter Niemcy 555.0 -264.7
25 Staffan Taellberg Szwecja 535.7 -284.0
26 Takuya Takeuchi Japonia 532.6 -287.1
27 Oeyvind Berg Norwegia 487.9 -331.8
28 Frantisek Jez Czechy 484.9 -334.8
29 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 475.8 -343.9
30 Raimo Ylipulli Finlandia 475.3 -344.4
31 Andrej Vervejkin ZSRR 466.2 -353.5
32 Vladimir Breitschev Bułgaria 445.8 -373.9
33 Stein Gruben Norwegia 442.4 -377.3
34 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 392.1 -427.6
35 Andreas Rauschmeier Austria 386.2 -433.5
36 Dionis Vodnev ZSRR 373.3 -446.4
37 Roberto Cecon Włochy 366.2 -453.5
38 Ron Richards Kanada 359.9 -459.8
39 Janez Debelak Jugosławia 358.9 -460.8
40 Miran Tepes Jugosławia 356.8 -462.9
41 Werner Haim Austria 347.0 -472.7
42 Per-Inge Taellberg Szwecja 315.6 -504.1
43 Jari Puikkonen Finlandia 314.2 -505.5
44 Manabu Nikaido Japonia 307.8 -511.9
45 Andreas Scherer Niemcy 303.8 -515.9
46 Michail Essin ZSRR 283.0 -536.7
47 Andreas Goldberger Austria 282.6 -537.1
48 Jim Holland USA 266.9 -552.8
49 Werner Schuster Austria 231.5 -588.2
50 Martin Svagerko Czechosłowacja 231.0 -588.7
51 Heinz Kuttin Austria 226.9 -592.8
52 Horst Bulau Kanada 219.4 -600.3
53 Anssi Nieminen Finlandia 217.5 -602.2
54 Heiko Hunger NRD 212.9 -606.8
55 Guenther Stranner Austria 211.5 -608.2
56 Goran Janus Jugosławia 207.3 -612.4
57 Zacharij Sotirov Bułgaria 192.7 -627.0
58 Magnus Westman Szwecja 191.7 -628.0
59 Ivo Pertile Włochy 190.2 -629.5
60 Jaroslav Sakala Czechy 189.5 -630.2
61 Benz Hauswirth Szwajcaria 186.8 -632.9
62 Masahiko Harada Japonia 181.2 -638.5
63 Thomas Klauser RFN 157.8 -661.9
64 Oliver Strohmaier Austria 149.2 -670.5
65 Jan Kowal Polska 144.1 -675.6
66 Alexander Pointner Austria 141.9 -677.8
67 Rene Kummerloew Niemcy 141.8 -677.9
68 Robert Leonhard RFN 140.5 -679.2
69 Kenji Suda Japonia 138.3 -681.4
70 Magnus Aastroem Szwecja 136.9 -682.8
71 Ralf Gebstedt Niemcy 136.3 -683.4
72 Christian Moser Austria 135.7 -684.0
73 Christoph Lehmann Szwajcaria 133.5 -686.2
74 Noriaki Kasai Japonia 130.5 -689.2
75 Ingo Lesser NRD 127.9 -691.8
76 Pavel Kustov ZSRR 127.1 -692.6
77 Zbigniew Klimowski Polska 104.5 -715.2
78 Jari Pulkkinen Finlandia 79.9 -739.8
79 Norbert Hils Niemcy 70.7 -749.0
80 Jens Deimel Niemcy 64.9 -754.8
81 Damjan Fras Słowenia 63.4 -756.3
82 Kris Severson USA 63.3 -756.4
83 Herwig Millonig Austria 60.1 -759.6
84 Franz Neulaendtner Austria 58.6 -761.1
85 Tomas Raszka Czechosłowacja 48.9 -770.8
86 Mark Konopacke USA 40.6 -779.1
87 Roberto Frison Włochy 36.2 -783.5
Wyniki konkursów
30.12.1990 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
01.01.1991 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzcy: Andreas Felder (Austria) / Jens Weissflog (NRD)
04.01.1991 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
06.01.1991 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich