TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dieter Thoma RFN 870.5  
2 Frantisek Jez Czechy 861.0 -9.5
3 Jens Weissflog NRD 855.0 -15.5
4 Ernst Vettori Austria 851.5 -19.0
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 848.0 -22.5
6 Risto Laakonen Finlandia 844.0 -26.5
7 Josef Heumann RFN 835.5 -35.0
8 Rune Olijnyk Norwegia 823.5 -47.0
9 Werner Haim Austria 820.5 -50.0
10 Heinz Kuttin Austria 811.0 -59.5
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 810.0 -60.5
12 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 809.0 -61.5
13 Primoz Ulaga Jugosławia 801.5 -69.0
14 Andreas Felder Austria 800.0 -70.5
15 Matti Nykänen Finlandia 792.0 -78.5
16 Pavel Kustov ZSRR 782.0 -88.5
17 Andreas Bauer RFN 780.0 -90.5
18 Noriaki Kasai Japonia 778.5 -92.0
19 Franz Neulaendtner Austria 777.5 -93.0
20 Miran Tepes Jugosławia 770.0 -100.5
21 Ron Richards Kanada 763.5 -107.0
22 Thomas Klauser RFN 761.0 -109.5
23 Heiko Hunger NRD 758.0 -112.5
  Vladimir Breitschev Bułgaria 758.0 -112.5
25 Jari Puikkonen Finlandia 755.5 -115.0
26 Andrej Vervejkin ZSRR 735.5 -135.0
27 Jan Boklöv Szwecja 726.5 -144.0
28 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 720.0 -150.5
  Jarkko Heikkelae Finlandia 720.0 -150.5
30 Kent Johanssen Norwegia 716.5 -154.0
31 Virginio Lunardi Włochy 667.5 -203.0
32 Jiri Parma Czechosłowacja 666.5 -204.0
33 Guenther Stranner Austria 660.0 -210.5
34 Christoph Lehmann Szwajcaria 649.0 -221.5
35 Robert Leonhard RFN 646.0 -224.5
36 Staffan Taellberg Szwecja 633.5 -237.0
37 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 628.0 -242.5
38 Halvor Persson Norwegia 615.5 -255.0
39 Dionis Vodnev ZSRR 611.5 -259.0
40 Vegard Opaas Norwegia 589.0 -281.5
41 Franci Petek Jugosławia 567.0 -303.5
42 Michail Essin ZSRR 551.0 -319.5
43 Christian Hauswirth Szwajcaria 550.5 -320.0
44 Martin Svagerko Czechosłowacja 541.5 -329.0
45 Ralf Gebstedt NRD 540.0 -330.5
46 Roberto Cecon Włochy 526.5 -344.0
47 Manabu Nikaido Japonia 514.5 -356.0
48 Magne Johansen Norwegia 507.5 -363.0
49 Takuya Takeuchi Japonia 501.5 -369.0
50 Tad Langlois USA 428.0 -442.5
51 Per-Inge Taellberg Szwecja 423.0 -447.5
52 Vaesa Hakala Finlandia 414.0 -456.5
53 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 411.0 -459.5
54 Thomas Kindlimann Szwajcaria 410.5 -460.0
55 Sandro Sambugaro Włochy 405.0 -465.5
56 Mikael Martinsson Szwecja 400.5 -470.0
57 Rene Kummerloew NRD 399.5 -471.0
58 Werner Schuster Austria 396.5 -474.0
59 Rene Kummerloew Niemcy 395.0 -475.5
60 Andreas Rauschmeier Austria 394.5 -476.0
61 Stefan Horngacher Austria 393.5 -477.0
62 Akira Sato Japonia 392.5 -478.0
63 Rolf Schilli RFN 376.0 -494.5
64 Andreas Scherer RFN 355.0 -515.5
65 Klaus Huber Austria 354.0 -516.5
66 Didier Mollard Francja 349.5 -521.0
67 Ulf Findeisen NRD 345.0 -525.5
68 Bernat Sola Hiszpania 321.5 -549.0
69 Colin Capel Kanada 296.0 -574.5
70 Alexander Pointner Austria 292.0 -578.5
71 Bryan Sanders USA 283.5 -587.0
72 Thomas Nordgren Szwecja 281.5 -589.0
73 Zacharij Sotirov Bułgaria 275.5 -595.0
74 Jim Holland USA 273.5 -597.0
75 Goran Janus Jugosławia 270.5 -600.0
76 Norbert Hils RFN 267.0 -603.5
77 John Lockyer Kanada 265.5 -605.0
78 Franz Wiegele Austria 263.0 -607.5
79 Michael Irlinger RFN 256.5 -614.0
80 Juergen Winterhalder RFN 255.0 -615.5
81 Nicolas Jean-Prost Francja 244.5 -626.0
82 Franci Petek Słowenia 207.5 -663.0
83 Ralf Gebstedt Niemcy 201.0 -669.5
84 Rajko Lotric Jugosławia 174.0 -696.5
85 Markus Steiner Austria 167.0 -703.5
86 Jan Kowal Polska 165.5 -705.0
87 Primoz Kopac Jugosławia 162.5 -708.0
88 Markus Guellner RFN 159.0 -711.5
89 Werner Rathmayr Austria 155.0 -715.5
90 Alojzy Moskal Polska 154.0 -716.5
91 Christian Rimmel RFN 152.5 -718.0
92 Lorenz Wegscheider RFN 151.0 -719.5
93 Oliver Strohmaier Austria 150.0 -720.5
94 Heiko Gasche RFN 145.5 -725.0
95 Christian Moser Austria 141.0 -729.5
96 Yannick Revuz Francja 140.5 -730.0
  Eckhard Reichertz RFN 140.5 -730.0
98 Emil Zografski Bułgaria 137.5 -733.0
Wyniki konkursów
28.12.1989 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
01.01.1990 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1990 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
06.01.1990 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »