Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dieter Thoma RFN 870.5  
2 Frantisek Jez Czechy 861.0 -9.5
3 Jens Weissflog NRD 855.0 -15.5
4 Ernst Vettori Austria 851.5 -19.0
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 848.0 -22.5
6 Risto Laakonen Finlandia 844.0 -26.5
7 Josef Heumann RFN 835.5 -35.0
8 Rune Olijnyk Norwegia 823.5 -47.0
9 Werner Haim Austria 820.5 -50.0
10 Heinz Kuttin Austria 811.0 -59.5
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 810.0 -60.5
12 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 809.0 -61.5
13 Primoz Ulaga Jugosławia 801.5 -69.0
14 Andreas Felder Austria 800.0 -70.5
15 Matti Nykänen Finlandia 792.0 -78.5
16 Pavel Kustov ZSRR 782.0 -88.5
17 Andreas Bauer RFN 780.0 -90.5
18 Noriaki Kasai Japonia 778.5 -92.0
19 Franz Neulaendtner Austria 777.5 -93.0
20 Miran Tepes Jugosławia 770.0 -100.5
21 Ron Richards Kanada 763.5 -107.0
22 Thomas Klauser RFN 761.0 -109.5
23 Heiko Hunger NRD 758.0 -112.5
  Vladimir Breitschev Bułgaria 758.0 -112.5
25 Jari Puikkonen Finlandia 755.5 -115.0
26 Andrej Vervejkin ZSRR 735.5 -135.0
27 Jan Boklöv Szwecja 726.5 -144.0
28 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 720.0 -150.5
  Jarkko Heikkelae Finlandia 720.0 -150.5
30 Kent Johanssen Norwegia 716.5 -154.0
31 Virginio Lunardi Włochy 667.5 -203.0
32 Jiri Parma Czechosłowacja 666.5 -204.0
33 Guenther Stranner Austria 660.0 -210.5
34 Christoph Lehmann Szwajcaria 649.0 -221.5
35 Robert Leonhard RFN 646.0 -224.5
36 Staffan Taellberg Szwecja 633.5 -237.0
37 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 628.0 -242.5
38 Halvor Persson Norwegia 615.5 -255.0
39 Dionis Vodnev ZSRR 611.5 -259.0
40 Vegard Opaas Norwegia 589.0 -281.5
41 Franci Petek Jugosławia 567.0 -303.5
42 Michail Essin ZSRR 551.0 -319.5
43 Christian Hauswirth Szwajcaria 550.5 -320.0
44 Martin Svagerko Czechosłowacja 541.5 -329.0
45 Ralf Gebstedt NRD 540.0 -330.5
46 Roberto Cecon Włochy 526.5 -344.0
47 Manabu Nikaido Japonia 514.5 -356.0
48 Magne Johansen Norwegia 507.5 -363.0
49 Takuya Takeuchi Japonia 501.5 -369.0
50 Tad Langlois USA 428.0 -442.5
51 Per-Inge Taellberg Szwecja 423.0 -447.5
52 Vaesa Hakala Finlandia 414.0 -456.5
53 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 411.0 -459.5
54 Thomas Kindlimann Szwajcaria 410.5 -460.0
55 Sandro Sambugaro Włochy 405.0 -465.5
56 Mikael Martinsson Szwecja 400.5 -470.0
57 Rene Kummerloew NRD 399.5 -471.0
58 Werner Schuster Austria 396.5 -474.0
59 Rene Kummerloew Niemcy 395.0 -475.5
60 Andreas Rauschmeier Austria 394.5 -476.0
61 Stefan Horngacher Austria 393.5 -477.0
62 Akira Sato Japonia 392.5 -478.0
63 Rolf Schilli RFN 376.0 -494.5
64 Andreas Scherer RFN 355.0 -515.5
65 Klaus Huber Austria 354.0 -516.5
66 Didier Mollard Francja 349.5 -521.0
67 Ulf Findeisen NRD 345.0 -525.5
68 Bernat Sola Hiszpania 321.5 -549.0
69 Colin Capel Kanada 296.0 -574.5
70 Alexander Pointner Austria 292.0 -578.5
71 Bryan Sanders USA 283.5 -587.0
72 Thomas Nordgren Szwecja 281.5 -589.0
73 Zacharij Sotirov Bułgaria 275.5 -595.0
74 Jim Holland USA 273.5 -597.0
75 Goran Janus Jugosławia 270.5 -600.0
76 Norbert Hils RFN 267.0 -603.5
77 John Lockyer Kanada 265.5 -605.0
78 Franz Wiegele Austria 263.0 -607.5
79 Michael Irlinger RFN 256.5 -614.0
80 Juergen Winterhalder RFN 255.0 -615.5
81 Nicolas Jean-Prost Francja 244.5 -626.0
82 Franci Petek Słowenia 207.5 -663.0
83 Ralf Gebstedt Niemcy 201.0 -669.5
84 Rajko Lotric Jugosławia 174.0 -696.5
85 Markus Steiner Austria 167.0 -703.5
86 Jan Kowal Polska 165.5 -705.0
87 Primoz Kopac Jugosławia 162.5 -708.0
88 Markus Guellner RFN 159.0 -711.5
89 Werner Rathmayr Austria 155.0 -715.5
90 Alojzy Moskal Polska 154.0 -716.5
91 Christian Rimmel RFN 152.5 -718.0
92 Lorenz Wegscheider RFN 151.0 -719.5
93 Oliver Strohmaier Austria 150.0 -720.5
94 Heiko Gasche RFN 145.5 -725.0
95 Christian Moser Austria 141.0 -729.5
96 Yannick Revuz Francja 140.5 -730.0
  Eckhard Reichertz RFN 140.5 -730.0
98 Emil Zografski Bułgaria 137.5 -733.0
Wyniki konkursów
28.12.1989 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
01.01.1990 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1990 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
06.01.1990 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich