TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Risto Laakonen Finlandia 841.0  
2 Jens Weissflog NRD 838.5 -2.5
  Matti Nykänen Finlandia 838.5 -2.5
4 Dieter Thoma RFN 836.0 -5.0
5 Jan Boklöv Szwecja 833.5 -7.5
6 Jon-Inge Kjorum Norwegia 831.0 -10.0
7 Ernst Vettori Austria 821.0 -20.0
8 Mike Holland USA 802.5 -38.5
9 Thomas Klauser RFN 792.0 -49.0
10 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 790.5 -50.5
11 Miran Tepes Jugosławia 775.0 -66.0
12 Jari Puikkonen Finlandia 772.0 -69.0
  Werner Haim Austria 772.0 -69.0
14 Guenther Stranner Austria 771.5 -69.5
15 Roberto Cecon Włochy 769.5 -71.5
16 Josef Heumann RFN 765.5 -75.5
17 Martin Svagerko Czechosłowacja 764.5 -76.5
18 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 760.0 -81.0
19 Andreas Felder Austria 756.0 -85.0
  Franz Neulaendtner Austria 756.0 -85.0
21 Vegard Opaas Norwegia 755.5 -85.5
22 Werner Schuster Austria 752.5 -88.5
23 Janez Debelak Jugosławia 746.5 -94.5
24 Erik Johnsen Norwegia 745.0 -96.0
25 Andreas Bauer RFN 742.0 -99.0
26 Vladimir Breitschev Bułgaria 734.0 -107.0
27 Andrej Vervejkin ZSRR 732.0 -109.0
28 Heiko Hunger NRD 721.5 -119.5
  Pavel Ploc Czechosłowacja 721.5 -119.5
30 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 707.0 -134.0
31 Magne Johansen Norwegia 668.0 -173.0
32 Pavel Kustov ZSRR 648.0 -193.0
33 Primoz Ulaga Jugosławia 647.0 -194.0
  Matjaz Debelak Jugosławia 647.0 -194.0
35 Class Brade Braaten Norwegia 644.0 -197.0
36 Jiri Malec Czechosłowacja 640.5 -200.5
37 Jiri Parma Czechosłowacja 637.0 -204.0
38 Staffan Taellberg Szwecja 636.5 -204.5
39 Ole Christian Eidhammer Norwegia 633.5 -207.5
40 Jan Kowal Polska 630.5 -210.5
41 Ulf Findeisen NRD 623.5 -217.5
42 Matjaz Zupan Jugosławia 619.0 -222.0
43 Frantisek Jez Czechosłowacja 618.5 -222.5
44 Vaesa Hakala Finlandia 597.5 -243.5
  Christian Hauswirth Szwajcaria 597.5 -243.5
46 Hroar Stjerner Norwegia 592.5 -248.5
47 Primoz Kopac Jugosławia 527.5 -313.5
48 Carlo Pinzani Włochy 524.0 -317.0
49 Peter Grundig NRD 518.5 -322.5
50 Franz Wiegele Austria 515.5 -325.5
51 Rolf Schilli RFN 511.5 -329.5
52 Pascal Raymond Szwajcaria 509.5 -331.5
53 Rajko Lotric Jugosławia 508.0 -333.0
54 Thomas Kindlimann Szwajcaria 493.5 -347.5
55 Florian Treves Francja 418.5 -422.5
56 Tad Langlois USA 416.0 -425.0
57 Juergen Winterhalder RFN 415.0 -426.0
58 Janez Stirn Jugosławia 404.0 -437.0
59 Antonio Lacedelli Włochy 396.5 -444.5
60 Mikael Martinsson Szwecja 394.0 -447.0
61 Robert Leonhard RFN 364.0 -477.0
62 Oliver Strohmaier Austria 362.5 -478.5
63 Gerard Balanche Szwajcaria 334.0 -507.0
  Virginio Lunardi Włochy 334.0 -507.0
65 Colin Capel Kanada 329.0 -512.0
66 Paul Erat Austria 327.5 -513.5
67 Zbigniew Klimowski Polska 325.0 -516.0
68 Emil Zografski Bułgaria 322.0 -519.0
69 Nicolas Jean-Prost Francja 316.5 -524.5
70 Christian Rimmel RFN 309.5 -531.5
71 Bogdan Papierz Polska 302.5 -538.5
72 Jarosław M±dry Polska 300.0 -541.0
73 Per-Inge Taellberg Szwecja 294.0 -547.0
74 Aake Norman Szwecja 292.5 -548.5
75 Bernat Sola Hiszpania 288.5 -552.5
76 Oleg Krasilnikov ZSRR 285.0 -556.0
77 Mark Konopacke USA 282.0 -559.0
78 Jacky Arpin Francja 279.0 -562.0
79 Klaus Huber Austria 274.5 -566.5
80 Kurt Stein USA 263.5 -577.5
81 Alexander Steiner Austria 256.0 -585.0
82 Heinz Kuttin Austria 252.5 -588.5
83 Christoph Lehmann Szwajcaria 248.0 -593.0
84 Ron Richards Kanada 246.5 -594.5
85 Andreas Rauschmeier Austria 244.5 -596.5
86 Todd Gillmann Kanada 232.5 -608.5
87 Magnus Aastroem Szwecja 232.0 -609.0
88 Pekka Suorsa Finlandia 228.0 -613.0
89 Andreas Scherer RFN 166.0 -675.0
90 Christof Duffner RFN 163.0 -678.0
91 Didier Mollard Francja 162.0 -679.0
92 Thomas Ihle RFN 157.5 -683.5
  Lorenz Wegscheider RFN 157.5 -683.5
  Norbert Hils RFN 157.5 -683.5
95 Wolfgang Steiert RFN 155.5 -685.5
96 Stefan Horngacher Austria 153.5 -687.5
97 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 151.5 -689.5
98 Bernhard Winkler Austria 146.5 -694.5
99 Norbert Moertl Austria 141.5 -699.5
100 Eckhard Reichertz RFN 137.0 -704.0
101 Alexander Pointner Austria 133.0 -708.0
102 Harald Rodlauer Austria 130.5 -710.5
103 Peter Gaffal RFN 127.5 -713.5
104 Reiko Glass RFN 126.5 -714.5
105 Gabor Geller Węgry 114.0 -727.0
106 Ivan Lunardi Włochy 80.5 -760.5
107 Ernst Boesch Szwajcaria 75.0 -766.0
108 Fabrice Piazzini Szwajcaria 70.5 -770.5
109 Eddie Edwards Wielka Brytania 59.0 -782.0
110 Heiko Gasche RFN 35.0 -806.0
Wyniki konkursów
30.12.1988 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
01.01.1989 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.01.1989 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
06.01.1989 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Mike Holland (USA)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »