Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 887.7  
2 Jens Weissflog NRD 788.7 -99.0
3 Jiri Parma Czechosłowacja 767.6 -120.1
4 Christian Hauswirth Szwajcaria 763.5 -124.2
5 Franz Wiegele Austria 752.7 -135.0
6 Staffan Taellberg Szwecja 751.5 -136.2
7 Miran Tepes Jugosławia 748.2 -139.5
8 Andreas Bauer RFN 741.0 -146.7
9 Tuomo Ylipulli Finlandia 731.5 -156.2
10 Jari Puikkonen Finlandia 726.3 -161.4
11 Ernst Vettori Austria 721.1 -166.6
12 Jon-Inge Kjorum Norwegia 714.1 -173.6
13 Josef Heumann RFN 713.2 -174.5
14 Pavel Ploc Czechosłowacja 702.4 -185.3
15 Hroar Stjernen Norwegia 697.1 -190.6
16 Guenther Stranner Austria 688.6 -199.1
17 Horst Bulau Kanada 686.9 -200.8
18 Ulf Findeisen NRD 686.4 -201.3
19 Andrej Vervejkin ZSRR 682.2 -205.5
20 Trond Joeran Pedersen Norwegia 676.6 -211.1
21 Thomas Klauser RFN 670.0 -217.7
22 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 669.1 -218.6
23 Frantisek Jez Czechosłowacja 667.5 -220.2
24 Jan Kowal Polska 651.1 -236.6
25 Heinz Kuttin Austria 641.0 -246.7
26 Dieter Thoma RFN 628.9 -258.8
27 Vegard Opaas Norwegia 623.1 -264.6
28 Andreas Felder Austria 613.4 -274.3
29 Piotr Fijas Polska 607.3 -280.4
30 Sandro Sambugaro Włochy 596.5 -291.2
31 Primoz Ulaga Jugosławia 595.1 -292.6
32 Christoph Lehmann Szwajcaria 587.0 -300.7
33 Vladimir Breitschev Bułgaria 581.8 -305.9
34 Robert Leonhard RFN 575.3 -312.4
35 Udo Okraffka NRD 574.5 -313.2
36 Richard Schallert Austria 573.5 -314.2
37 Werner Schuster Austria 565.5 -322.2
38 Remo Lederer NRD 563.3 -324.4
39 Rolf Schilli RFN 559.0 -328.7
40 Class Brade Braaten Norwegia 555.9 -331.8
41 Ole Christian Eidhammer Norwegia 551.1 -336.6
42 Anders Daun Szwecja 547.3 -340.4
43 Jiri Malec Czechosłowacja 539.1 -348.6
44 Pekka Suorsa Finlandia 531.6 -356.1
45 Yasuhide Miyazaki Japonia 529.0 -358.7
46 Eduard Subotsch ZSRR 501.2 -386.5
47 Fabrice Piazzini Szwajcaria 488.4 -399.3
48 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 483.2 -404.5
49 Manfred Deckert NRD 479.1 -408.6
50 Ron Richards Kanada 475.2 -412.5
51 Jan Boklöv Szwecja 474.6 -413.1
52 Erik Johnsen Norwegia 467.5 -420.2
53 Robert Kopac Jugosławia 462.8 -424.9
54 Andrej Uchanjov ZSRR 457.4 -430.3
55 Kai Nokelainen Finlandia 447.3 -440.4
56 Magnus Aastroem Szwecja 444.7 -443.0
57 Virginio Lunardi Włochy 443.8 -443.9
58 Gerard Balanche Szwajcaria 439.0 -448.7
59 Thomas Dolar Jugosławia 393.3 -494.4
60 Martin Svagerko Czechosłowacja 386.6 -501.1
61 Michail Essin ZSRR 377.6 -510.1
62 Rick Newborn USA 373.1 -514.6
63 Per-Inge Taellberg Szwecja 370.0 -517.7
64 Mike Holland USA 362.0 -525.7
65 Mark Konopacke USA 358.4 -529.3
66 Peter Grundig NRD 355.2 -532.5
67 Jouni Johansen Finlandia 332.4 -555.3
68 Peter Rohwein RFN 319.5 -568.2
69 Matjaz Debelak Jugosławia 309.2 -578.5
70 Joachim Petzold NRD 303.9 -583.8
71 Franz Neulaendtner Austria 303.2 -584.5
72 Jarosław M±dry Polska 296.2 -591.5
73 Dionis Vodnev ZSRR 295.1 -592.6
74 Raimund Litschko NRD 291.8 -595.9
75 Thomas Nordgren Szwecja 288.4 -599.3
76 Roberto Cecon Włochy 287.6 -600.1
77 Antonio Lacedelli Włochy 283.7 -604.0
78 Magnus Westman Szwecja 280.4 -607.3
79 Masahiko Harada Japonia 261.6 -626.1
80 Laszlo Fischer Węgry 260.7 -627.0
81 Juri Golowtschikov ZSRR 259.3 -628.4
82 Dennis McGrane USA 255.8 -631.9
83 Ron Rautio Kanada 252.1 -635.6
84 Blagovest Kowatschev Bułgaria 249.0 -638.7
85 Zbigniew Klimowski Polska 247.8 -639.9
86 Didier Mollard Francja 241.0 -646.7
87 Gabor Geller Węgry 239.1 -648.6
88 Thomas Dufter RFN 236.9 -650.8
89 Werner Haim Austria 236.5 -651.2
90 Emil Zografski Bułgaria 232.0 -655.7
91 Takuya Takeuchi Japonia 230.5 -657.2
92 Jinya Nishikata Japonia 229.2 -658.5
93 Janez Debelak Jugosławia 228.2 -659.5
94 Hiro Shima Japonia 218.7 -669.0
95 Todd Gillmann Kanada 212.4 -675.3
96 Pascal Raymond Szwajcaria 208.9 -678.8
97 Wolfgang Steiert RFN 203.1 -684.6
98 Kiril Petkov Bułgaria 192.0 -695.7
99 Matjaz Zupan Jugosławia 182.2 -705.5
100 Ernst Boesch Szwajcaria 161.3 -726.4
101 Thomas Ihle RFN 159.5 -728.2
102 Lorenz Wegscheider RFN 153.7 -734.0
103 Stephan Rochat Szwajcaria 150.1 -737.6
104 Juergen Winterhalder RFN 144.3 -743.4
105 Steffen Bartschat RFN 144.0 -743.7
106 Thomas Hasselberger RFN 143.5 -744.2
107 Vasja Bajc Jugosławia 142.7 -745.0
108 Thomas Kindlimann Szwajcaria 139.2 -748.5
109 Harald Rodlauer Austria 137.6 -750.1
110 Guenter Schoeffmann Austria 136.8 -750.9
111 Georg Waldvogel RFN 136.0 -751.7
112 Mihaly Szalai Węgry 134.8 -752.9
113 Christoph Mueller Austria 132.8 -754.9
114 Alexander Pointner Austria 132.4 -755.3
115 Eric Breche Francja 131.3 -756.4
116 Oliver Strohmaier Austria 127.6 -760.1
117 Bruno Romang Szwajcaria 124.5 -763.2
118 Patrik Ludi Szwajcaria 124.4 -763.3
119 Eckhard Reichertz RFN 120.2 -767.5
120 Andreas Rauschmeier Austria 118.3 -769.4
121 Adolf Hirner Austria 116.1 -771.6
122 Norbert Moertl Austria 115.2 -772.5
123 Steve Collins Kanada 113.6 -774.1
124 Steffen Kuder RFN 112.3 -775.4
125 Wolfgang Margreiter Austria 108.7 -779.0
126 Klaus Huber Austria 98.1 -789.6
127 Stefan Horngacher Austria 96.0 -791.7
128 Frederic Berger Francja 94.3 -793.4
129 Florian Treves Francja 90.8 -796.9
130 Markus Steiner Austria 89.2 -798.5
131 Paul Erat Austria 80.7 -807.0
132 Eddie Edwards Wielka Brytania 77.2 -810.5
133 Gerrit Konijnenberg Holandia 77.0 -810.7
134 Rajko Lotric Jugosławia 75.1 -812.6
135 Bernat Sola Hiszpania 65.3 -822.4
136 Janez Stirn Jugosławia 62.8 -824.9
137 Benz Hauswirth Szwajcaria 60.9 -826.8
138 Markus Goehler Szwajcaria 53.3 -834.4
139 Uwe Steinberger Austria 50.0 -837.7
140 Norbert Hils RFN 38.6 -849.1
Wyniki konkursów
30.12.1987 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
01.01.1988 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.01.1988 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1988 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich