TOTALbet - legalny polski bukmacher
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 710.2  
2 Vegard Opaas Norwegia 703.3 -6.9
3 Ulf Findeisen NRD 702.4 -7.8
4 Miran Tepes Jugosławia 691.4 -18.8
5 Thomas Klauser RFN 684.6 -25.6
6 Andreas Bauer RFN 684.4 -25.8
7 Jens Weissflog NRD 681.7 -28.5
8 Primoz Ulaga Jugosławia 676.9 -33.3
9 Matjaz Debelak Jugosławia 674.2 -36.0
10 Gerard Balanche Szwajcaria 665.9 -44.3
11 Hroar Stjerner Norwegia 660.1 -50.1
12 Andreas Felder Austria 658.2 -52.0
13 Tuomo Ylipulli Finlandia 652.3 -57.9
14 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 649.4 -60.8
15 Jari Puikkonen Finlandia 640.3 -69.9
16 Jukka Kalso Finlandia 635.3 -74.9
17 Jiri Parma Czechosłowacja 628.4 -81.8
18 Trond Joeran Pedersen Norwegia 623.8 -86.4
19 Raimund Resch Austria 615.7 -94.5
20 Oliver Strohmaier Austria 609.9 -100.3
21 Martin Svagerko Czechosłowacja 605.7 -104.5
22 Valerji Karetnikov ZSRR 591.0 -119.2
23 Franz Neulaendtner Austria 546.8 -163.4
24 Rolf Schilli RFN 530.4 -179.8
25 Christian Hauswirth Szwajcaria 527.9 -182.3
26 Richard Schallert Austria 526.8 -183.4
27 Mark Konopacke USA 515.4 -194.8
28 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 514.1 -196.1
29 Wolfgang Steiert RFN 510.9 -199.3
30 Peter Grundig NRD 510.5 -199.7
31 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 509.3 -200.9
32 Jan Boklöv Szwecja 507.7 -202.5
33 Harald Rodlauer Austria 506.5 -203.7
34 Janez Stirn Jugosławia 504.3 -205.9
35 Raimund Litschko NRD 503.4 -206.8
36 Lorenz Wegscheider RFN 500.1 -210.1
37 Olav Hansson Norwegia 498.0 -212.2
38 Ole Christian Eidhammer Norwegia 480.9 -229.3
39 Andrej Vervejkin ZSRR 479.8 -230.4
40 Vadim Zakharov ZSRR 479.1 -231.1
41 Matjaz Zupan Jugosławia 477.3 -232.9
42 Bohumil Vacek Czechosłowacja 473.6 -236.6
43 Zane Palmer USA 471.8 -238.4
44 Antonio Lacedelli Włochy 461.3 -248.9
45 Rajko Lotric Jugosławia 456.4 -253.8
46 Peter Rohwein RFN 439.9 -270.3
47 Akira Sato Japonia 437.8 -272.4
48 Pavel Ploc Czechosłowacja 435.1 -275.1
49 Magnus Aastroem Szwecja 428.6 -281.6
50 Jan Kowal Polska 425.0 -285.2
51 Aake Norman Szwecja 419.8 -290.4
52 Chiharu Nishikata Japonia 418.5 -291.7
53 Fabrice Piazzini Szwajcaria 418.2 -292.0
54 Pascal Raymond Szwajcaria 416.3 -293.9
55 Jon-Inge Kjorum Norwegia 405.7 -304.5
56 Uli Boll RFN 405.2 -305.0
57 Ingo Lesser NRD 400.0 -310.2
58 Josef Heumann RFN 396.7 -313.5
59 Pekka Suorsa Finlandia 392.2 -318.0
60 Shinichi Tanaka Japonia 386.9 -323.3
61 Thomas Kindlimann Szwajcaria 385.7 -324.5
62 Sergei Brysgalov ZSRR 379.9 -330.3
63 Per-Inge Taellberg Szwecja 375.3 -334.9
64 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 375.2 -335.0
65 Matti Nykänen Finlandia 368.6 -341.6
66 Stein Gruben Norwegia 367.1 -343.1
67 Horst Bulau Kanada 364.6 -345.6
68 Vladimir Breitschev Bułgaria 360.4 -349.8
69 Chris Hastings USA 353.8 -356.4
70 Ivo Pertile Włochy 351.1 -359.1
71 Walent Boschitschkov Bułgaria 350.7 -359.5
72 Virginio Lunardi Włochy 344.1 -366.1
73 Remo Lederer NRD 301.2 -409.0
74 Aleksandr Taranov ZSRR 299.1 -411.1
75 Frederic Berger Francja 296.7 -413.5
76 Massimo Rigoni Włochy 282.1 -428.1
77 Rick Newborn USA 272.0 -438.2
78 Masaru Nagaoka Japonia 269.2 -441.0
79 Thomas Nordgren Szwecja 265.4 -444.8
80 Markus Gahler Szwajcaria 265.2 -445.0
81 Carlo Pinzani Włochy 264.9 -445.3
82 Mike Holland USA 264.4 -445.8
83 Shohei Sakaguchi Japonia 260.1 -450.1
84 Staffan Taellberg Szwecja 256.2 -454.0
85 Hiro Shima Japonia 255.0 -455.2
86 Ron Richards Kanada 253.4 -456.8
87 Franz Wiegele Austria 252.9 -457.3
88 Anders Daun Szwecja 247.7 -462.5
89 Bogdan Papierz Polska 241.2 -469.0
90 Guenther Stranner Austria 227.6 -482.6
91 Christian Rimmel RFN 219.2 -491.0
92 Laszlo Fischer Węgry 218.2 -492.0
93 Magnus Westman Szwecja 216.3 -493.9
94 Ron Rautio Kanada 208.3 -501.9
95 Sandro Sambugaro Włochy 206.3 -503.9
96 Didier Mollard Francja 203.4 -506.8
97 Andrej Uchanjov ZSRR 199.6 -510.6
98 Franck Rey Francja 183.8 -526.4
99 Michele Sambugaro Włochy 170.8 -539.4
100 Paul Erat Austria 163.7 -546.5
101 Werner Schuster Austria 162.8 -547.4
102 Mihaly Szalai Węgry 159.6 -550.6
103 Adolf Hirner Austria 155.4 -554.8
104 Werner Haim Austria 154.1 -556.1
105 Gerard Colin Francja 148.1 -562.1
106 Juergen Winterhalder RFN 142.0 -568.2
107 Georg Waldvogel RFN 138.5 -571.7
108 Christoph Mueller Austria 136.8 -573.4
109 Thomas Ihle RFN 136.3 -573.9
110 Thomas Hasselberger RFN 128.6 -581.6
111 Dieter Thoma RFN 128.3 -581.9
112 Bruno Romang Szwajcaria 126.2 -584.0
113 Bernat Sola Hiszpania 115.8 -594.4
114 Eckhard Reichertz RFN 107.2 -603.0
115 Piotr Fijas Polska 106.6 -603.6
116 Gabor Geller Węgry 94.1 -616.1
117 Thomas Dufter RFN 93.6 -616.6
118 Michael Schiele RFN 92.4 -617.8
119 Bernhard Winkler Austria 80.6 -629.6
120 Norbert Moertl Austria 75.9 -634.3
121 Thomas Feuerstein Austria 74.0 -636.2
122 Rudi Puerstl Austria 70.9 -639.3
123 Christoph Beck Austria 67.3 -642.9
124 Jesus Lobo Hiszpania 57.6 -652.6
125 Olaf Vogler RFN 52.5 -657.7
126 Uwe Steinberger Austria 48.5 -661.7
127 Wolfgang Margreiter Austria 42.7 -667.5
128 Viktor Palinkas Węgry 28.0 -682.2
129 Gerrit Konijnenberg Holandia 20.8 -689.4
130 Eddie Edwards Wielka Brytania 15.0 -695.2
Wyniki konkursów
30.12.1986 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
01.01.1987 Garmisch-Partenkirchen RFN K-115
Zwycięzca: Andreas Bauer (RFN)
04.01.1987 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
06.01.1987 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Tuomo Ylipulli (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »