TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 838.3  
2 Franz Neulaendtner Austria 813.0 -25.3
3 Jari Puikkonen Finlandia 805.8 -32.5
4 Hroar Stjerner Norwegia 801.1 -37.2
5 Rolf Age Berg Norwegia 796.6 -41.7
6 Vegard Opaas Norwegia 795.1 -43.2
7 Piotr Fijas Polska 792.0 -46.3
8 Olav Hansson Norwegia 766.9 -71.4
9 Antonio Lacedelli Włochy 756.7 -81.6
10 Miran Tepes Jugosławia 751.4 -86.9
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 748.8 -89.5
12 Trond Joeran Pedersen Norwegia 738.1 -100.2
13 Wolfgang Steiert RFN 736.0 -102.3
14 Thomas Klauser RFN 734.7 -103.6
15 Didier Mollard Francja 732.6 -105.7
16 Andreas Felder Austria 732.5 -105.8
17 Anssi Nieminen Finlandia 729.7 -108.6
18 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 699.8 -138.5
19 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 698.7 -139.6
20 Pekka Suorsa Finlandia 693.5 -144.8
21 Zane Palmer USA 692.8 -145.5
22 Lorenz Wegscheider RFN 692.2 -146.1
23 Jens Weissflog NRD 687.5 -150.8
24 Jiri Parma Czechosłowacja 685.3 -153.0
25 Masahiro Akimoto Japonia 680.9 -157.4
26 Pentti Kokkonen Finlandia 670.2 -168.1
27 Franz Wiegele Austria 655.9 -182.4
28 Bohumil Vacek Czechosłowacja 637.5 -200.8
29 Andreas Bauer RFN 634.8 -203.5
30 Rick Newborn USA 634.7 -203.6
31 Primoz Ulaga Jugosławia 623.8 -214.5
32 Jukka Kalso Finlandia 618.6 -219.7
33 Horst Bulau Kanada 618.5 -219.8
34 Mike Holland USA 616.4 -221.9
35 Mika Kojonkoski Finlandia 607.0 -231.3
36 Ulf Findeisen NRD 600.0 -238.3
37 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 594.3 -244.0
38 Miroslav Polak Czechosłowacja 581.5 -256.8
39 Peter Rohwein RFN 580.2 -258.1
40 Matjaz Debelak Jugosławia 570.3 -268.0
41 Thomas Nordgren Szwecja 570.2 -268.1
42 Jan Henrik Troen Norwegia 554.7 -283.6
43 Frederic Berger Francja 550.1 -288.2
44 Martin Svagerko Czechosłowacja 531.4 -306.9
45 Halvor Persson Norwegia 510.3 -328.0
46 Paul Erat Austria 503.1 -335.2
47 Remo Lederer NRD 499.9 -338.4
48 Steve Collins Kanada 489.9 -348.4
49 Sandro Sambugaro Włochy 488.9 -349.4
50 Anders Daun Szwecja 485.1 -353.2
51 Gerard Balanche Szwajcaria 482.7 -355.6
52 Per-Inge Taellberg Szwecja 477.9 -360.4
53 Pascal Raymond Szwajcaria 476.9 -361.4
54 Thomas Dolar Jugosławia 468.5 -369.8
55 Klaus Ostwald NRD 453.1 -385.2
56 Nils Stoltzlechner USA 446.6 -391.7
57 Jan Kowal Polska 400.7 -437.6
58 Gerard Colin Francja 400.0 -438.3
59 Guenther Stranner Austria 395.8 -442.5
60 Matjas Zagar Jugosławia 388.5 -449.8
61 Thomas Ihle RFN 384.8 -453.5
62 Paolo Rigoni Włochy 376.5 -461.8
63 Adolf Hirner Austria 375.6 -462.7
64 Rolf Schilli RFN 372.0 -466.3
65 Yasuhide Miyazaki Japonia 359.6 -478.7
66 Rajko Lotric Jugosławia 350.6 -487.7
67 Richard Schallert Austria 330.6 -507.7
68 Georg Waldvogel RFN 325.7 -512.6
69 Juergen Winterhalder RFN 304.7 -533.6
70 Christian Hauswirth Szwajcaria 303.1 -535.2
71 Massimo Rigoni Włochy 292.7 -545.6
72 Shigeki Tomiya Japonia 285.9 -552.4
73 Laszlo Fischer Węgry 284.2 -554.1
74 Aake Norman Szwecja 283.9 -554.4
75 Raimund Resch Austria 281.4 -556.9
76 Akira Sato Japonia 277.2 -561.1
77 Ron Richards Kanada 275.8 -562.5
78 Bernat Sola Hiszpania 271.3 -567.0
79 Zbigniew Klimowski Polska 269.5 -568.8
80 Virginio Lunardi Włochy 263.6 -574.7
81 Dieter Thoma RFN 261.3 -577.0
82 Carlo Pinzani Włochy 259.7 -578.6
83 Shinichi Tanaka Japonia 257.0 -581.3
84 Gabor Geller Węgry 251.5 -586.8
85 Uli Boll RFN 232.9 -605.4
86 Jose Rivera Hiszpania 232.5 -605.8
87 Robert Leonhard RFN 223.5 -614.8
88 Todd Gillmann Kanada 214.5 -623.8
89 Norbert Moertl Austria 211.1 -627.2
90 Patric Dubiez Francja 203.2 -635.1
91 Staffan Taellberg Szwecja 201.9 -636.4
92 Mihaly Szalai Węgry 184.3 -654.0
93 Florian Treves Francja 169.3 -669.0
94 Thomas Hasselberger RFN 142.2 -696.1
95 Wolfgang Margreiter Austria 140.3 -698.0
96 Lorincz Balint Rumunia 134.7 -703.6
97 Thomas Feuerstein Austria 130.2 -708.1
98 Thomas Dufter RFN 123.4 -714.9
99 Arpad Attila Mezei Rumunia 118.6 -719.7
100 Hans-Peter Hilbel Austria 115.9 -722.4
101 Werner Haim Austria 115.8 -722.5
102 Eckhard Reichertz RFN 114.9 -723.4
103 Uwe Steinberger Austria 111.8 -726.5
104 Christoph Beck Austria 110.4 -727.9
105 Andreas Hiemer RFN 109.9 -728.4
106 Harald Rodlauer Austria 66.8 -771.5
107 Werner Schuster Austria 61.6 -776.7
108 Erich Kreuzer Austria 59.8 -778.5
109 Oliver Strohmaier Austria 57.4 -780.9
110 Rudi Puerstl Austria 50.8 -787.5
111 Bernhard Zauner Austria 47.2 -791.1
112 Hannes Staudacher Austria 46.5 -791.8
113 Bernhard Winkler Austria 42.4 -795.9
Wyniki konkursów
30.12.1985 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
01.01.1986 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
04.01.1986 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
06.01.1986 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »