Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 855.3  
2 Matti Nykänen Finlandia 840.6 -14.7
3 Klaus Ostwald NRD 830.2 -25.1
4 Ernst Vettori Austria 819.3 -36.0
5 Pavel Ploc Czechosłowacja 805.0 -50.3
6 Andreas Felder Austria 803.9 -51.4
7 Piotr Fijas Polska 793.2 -62.1
8 Rolf Age Berg Norwegia 788.9 -66.4
9 Hroar Stjernen Norwegia 784.1 -71.2
10 Jiri Parma Czechosłowacja 781.5 -73.8
11 Horst Bulau Kanada 774.6 -80.7
12 Manfred Deckert NRD 754.6 -100.7
13 Per Bergerud Norwegia 751.3 -104.0
14 Pentti Kokkonen Finlandia 745.3 -110.0
15 Frank Sauerbrey NRD 736.6 -118.7
16 Martin Svagerko Czechosłowacja 734.8 -120.5
17 Halvor Persson Norwegia 729.6 -125.7
18 Andreas Bauer RFN 713.0 -142.3
19 Markku Pusenius Finlandia 708.9 -146.4
20 Vasja Bajc Jugosławia 700.1 -155.2
21 Aleksandr Taranov ZSRR 698.2 -157.1
22 Mark Konopacke USA 691.9 -163.4
23 Ron Richards Kanada 680.9 -174.4
24 Jari Puikkonen Finlandia 680.8 -174.5
25 Richard Schallert Austria 666.6 -188.7
26 Olav Hansson Norwegia 659.5 -195.8
27 Jan Kowal Polska 646.6 -208.7
28 Thomas Klauser RFN 641.2 -214.1
29 Miroslav Polak Czechosłowacja 640.8 -214.5
30 Mike Holland USA 618.6 -236.7
31 Gennadi Prokopenko ZSRR 612.3 -243.0
32 Tuomo Ylipulli Finlandia 610.9 -244.4
33 Roger Ruud Norwegia 606.2 -249.1
34 Armin Kogler Austria 597.4 -257.9
35 Rick Newborn USA 597.1 -258.2
36 Ole Christian Eidhammer Norwegia 596.2 -259.1
37 Jukka Kalso Finlandia 592.4 -262.9
38 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 592.1 -263.2
39 Reed Zuehlke USA 587.8 -267.5
40 Franz Neulaendtner Austria 583.8 -271.5
41 Zane Palmer USA 570.3 -285.0
42 David Brown Kanada 566.5 -288.8
43 Primoz Ulaga Jugosławia 547.1 -308.2
44 Werner Haim Austria 545.2 -310.1
45 Thomas Dolar Jugosławia 499.2 -356.1
46 Robert Kastrun Jugosławia 495.7 -359.6
47 Nils Stoltzlechner USA 491.9 -363.4
48 Janez Stirn Jugosławia 485.7 -369.6
49 Adolf Hirner Austria 483.8 -371.5
50 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 464.2 -391.1
51 Frederic Berger Francja 454.4 -400.9
52 Christian Hauswirth Szwajcaria 443.5 -411.8
53 Guenther Stranner Austria 420.2 -435.1
54 Pekka Suorsa Finlandia 413.0 -442.3
55 Wolfgang Steiert RFN 398.2 -457.1
56 Juri Golowtschikov ZSRR 386.2 -469.1
57 Vladimir Breitschev Bułgaria 385.3 -470.0
58 Lido Tomasi Włochy 373.0 -482.3
59 Gerard Balanche Szwajcaria 370.2 -485.1
60 Georg Waldvogel RFN 369.6 -485.7
61 Fabrice Piazzini Szwajcaria 365.1 -490.2
62 Bohumil Vacek Czechosłowacja 362.8 -492.5
63 Laszlo Fischer Węgry 357.0 -498.3
64 Juha Lappalainen Finlandia 356.6 -498.7
65 Pascal Raymond Szwajcaria 356.3 -499.0
66 Ulf Findeisen NRD 355.1 -500.2
67 Thomas Hasselberger RFN 353.1 -502.2
68 Raimund Resch Austria 334.4 -520.9
69 Andrej Vervejkin ZSRR 331.4 -523.9
70 Lorenz Wegscheider RFN 301.9 -553.4
71 Dennis McGrane USA 299.5 -555.8
72 Landis Arnold USA 289.7 -565.6
73 Bojan Globocnik Jugosławia 285.4 -569.9
74 Bogdan Zwijacz Polska 279.9 -575.4
75 Gabor Geller Węgry 270.8 -584.5
76 Gerard Colin Francja 268.0 -587.3
77 Sandro Sambugaro Włochy 263.7 -591.6
78 Walent Boschitschkov Bułgaria 261.7 -593.6
79 Horger Freitag NRD 260.4 -594.9
80 Miran Tepes Jugosławia 253.4 -601.9
81 Massimo Rigoni Włochy 245.8 -609.5
82 Patric Dubiez Francja 245.2 -610.1
83 Hubert Neuper Austria 244.6 -610.7
84 Eric Breche Francja 243.7 -611.6
85 Sergei Osernik Szwajcaria 227.6 -627.7
86 Uli Boll RFN 225.1 -630.2
87 Antonio Lacedelli Włochy 221.3 -634.0
88 Evgeny Vashurin ZSRR 217.2 -638.1
89 Bernard Guillaume Francja 209.6 -645.7
90 Kiril Petkov Bułgaria 192.0 -663.3
91 Heinz Koch Austria 155.1 -700.2
92 Jose Rivera Hiszpania 150.0 -705.3
93 Thomas Dufter RFN 141.0 -714.3
94 Thomas Feuerstein Austria 140.4 -714.9
95 Rupert Hirner Austria 131.0 -724.3
96 Juergen Winterhalder RFN 130.5 -724.8
97 Rolf Schilli RFN 122.2 -733.1
98 Bernhard Zauner Austria 119.1 -736.2
99 Paul Erat Austria 108.0 -747.3
100 Eckhard Reichertz RFN 102.8 -752.5
101 Christoph Beck Austria 98.2 -757.1
102 Wolfgang Dilger RFN 96.2 -759.1
103 Bernat Sola Hiszpania 88.8 -766.5
104 Norbert Moertl Austria 84.2 -771.1
105 Wolfgang Margreiter Austria 83.0 -772.3
106 Rudi Puerstl Austria 74.9 -780.4
107 Michael Schiele RFN 63.6 -791.7
108 Manfred Steiner Austria 60.9 -794.4
  Andreas Hiemer RFN 60.9 -794.4
110 Robert Kueffe Austria 59.1 -796.2
111 Peter Rohwein RFN 57.8 -797.5
112 Rojelio Sastre Hiszpania 53.8 -801.5
113 Bernhard Winkler Austria 49.8 -805.5
114 Harald Rodlauer Austria 48.8 -806.5
115 Michael Blank RFN 47.1 -808.2
116 Erich Kreuzer Austria 33.4 -821.9
Wyniki konkursów
30.12.1984 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
01.01.1985 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1985 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1985 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Hroar Stjernen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
17:30
LGP Wisła
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich