Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 897.9  
2 Klaus Ostwald NRD 842.3 -55.6
3 Matti Nykänen Finlandia 825.9 -72.0
4 Jari Puikkonen Finlandia 791.9 -106.0
5 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 790.5 -107.4
6 Per Bergerud Norwegia 789.9 -108.0
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 785.3 -112.6
8 Pentti Kokkonen Finlandia 768.2 -129.7
9 Jeffrey Hastings USA 761.3 -136.6
10 Andreas Felder Austria 755.8 -142.1
11 Rolf Age Berg Norwegia 751.9 -146.0
12 Mathias Buse NRD 740.0 -157.9
13 Ernst Vettori Austria 739.1 -158.8
14 Armin Kogler Austria 738.7 -159.2
15 Horger Freitag NRD 737.2 -160.7
16 Lido Tomasi Włochy 728.8 -169.1
17 Markku Pusenius Finlandia 722.4 -175.5
18 Roger Ruud Norwegia 714.0 -183.9
19 Ole Christian Eidhammer Norwegia 710.1 -187.8
20 Jari Pulkkinen Finlandia 701.5 -196.4
21 Steve Collins Kanada 700.5 -197.4
22 Georg Waldvogel RFN 697.7 -200.2
23 Miran Tepes Jugosławia 693.4 -204.5
24 Richard Schallert Austria 675.5 -222.4
25 Horst Bulau Kanada 662.3 -235.6
26 Primoz Ulaga Jugosławia 653.7 -244.2
27 Peter Rohwein RFN 643.9 -254.0
28 Manfred Deckert NRD 641.4 -256.5
29 Piotr Fijas Polska 634.9 -263.0
30 Stefan Stannarius NRD 630.9 -267.0
31 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 624.7 -273.2
32 Hubert Neuper Austria 619.0 -278.9
33 Sandro Sambugaro Włochy 613.9 -284.0
34 Nils Stoltzlechner USA 612.0 -285.9
35 Fabrice Piazzini Szwajcaria 608.9 -289.0
36 Pekka Suorsa Finlandia 606.4 -291.5
37 Ulf Findeisen NRD 601.2 -296.7
38 Landis Arnold USA 600.0 -297.9
39 Gennadi Prokopenko ZSRR 588.7 -309.2
40 Massimo Rigoni Włochy 588.4 -309.5
41 Veli-Matti Ahonen Finlandia 572.7 -325.2
42 Vasja Bajc Jugosławia 571.9 -326.0
43 Franz Wiegele Austria 538.4 -359.5
44 Jiri Parma Czechosłowacja 521.4 -376.5
45 Vegard Opaas Norwegia 507.2 -390.7
46 Tuomo Ylipulli Finlandia 501.4 -396.5
47 Steinar Braaten Norwegia 499.9 -398.0
48 Vladimir Cherniaev ZSRR 496.5 -401.4
49 David Brown Kanada 493.6 -404.3
50 Adolf Hirner Austria 485.4 -412.5
51 Christian Hauswirth Szwajcaria 476.3 -421.6
52 Juri Golowtschikov ZSRR 475.7 -422.2
53 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 475.0 -422.9
54 Hans Wallner Austria 471.2 -426.7
55 Andreas Bauer RFN 469.0 -428.9
56 Valerij Savin ZSRR 463.2 -434.7
57 Thomas Klauser RFN 431.5 -466.4
58 Miroslav Slusny Czechosłowacja 406.4 -491.5
59 Wolfgang Steiert RFN 394.2 -503.7
60 Janusz Malik Polska 390.9 -507.0
61 Thomas Hasselberger RFN 388.5 -509.4
62 Ron Richards Kanada 383.7 -514.2
63 Matjas Zagar Jugosławia 378.4 -519.5
64 Martin Svagerko Czechosłowacja 376.9 -521.0
65 Valerji Karetnikov ZSRR 368.8 -529.1
66 Bojan Globocnik Jugosławia 363.3 -534.6
67 Gerard Colin Francja 362.9 -535.0
68 Pascal Raymond Szwajcaria 358.6 -539.3
69 Walent Boschitschkov Bułgaria 342.6 -555.3
70 Manfred Steiner Austria 341.5 -556.4
71 Fritz Esser Austria 337.8 -560.1
72 Franz Neulaendtner Austria 326.9 -571.0
73 Dennis McGrane USA 308.5 -589.4
74 Reed Zuehlke USA 307.0 -590.9
75 Thomas Dolar Jugosławia 304.7 -593.2
76 Jan Henrik Troen Norwegia 290.3 -607.6
77 John Denney USA 289.4 -608.5
78 Oleg Servo ZSRR 285.6 -612.3
79 Vladimir Breitschev Bułgaria 275.2 -622.7
80 Jose Rivera Hiszpania 266.2 -631.7
81 Anders Daun Szwecja 264.3 -633.6
82 Laszlo Fischer Węgry 260.2 -637.7
83 Angel Stojanov Bułgaria 254.8 -643.1
84 Thomas Ihle RFN 249.2 -648.7
85 Raimund Resch Austria 243.8 -654.1
86 Rajko Lotric Jugosławia 238.9 -659.0
87 Bernat Sola Hiszpania 223.8 -674.1
88 Jan Kowal Polska 222.7 -675.2
89 Frederic Berger Francja 213.6 -684.3
90 Thomas Nordgren Szwecja 212.9 -685.0
91 Gabor Geller Węgry 211.6 -686.3
92 Mike Holland USA 193.9 -704.0
93 Antonio Lacedelli Włochy 186.3 -711.6
94 Werner Haim Austria 164.7 -733.2
95 Peter Schwinghammer RFN 149.0 -748.9
96 Lorenz Wegscheider RFN 145.9 -752.0
97 Josef Samek Czechosłowacja 145.0 -752.9
98 Joachim Ernst RFN 143.3 -754.6
99 Uli Boll RFN 140.7 -757.2
100 Alfred Groyer Austria 136.7 -761.2
101 Christoph Schwartz RFN 135.8 -762.1
102 Paul Erat Austria 134.1 -763.8
103 Thomas Feuerstein Austria 132.4 -765.5
104 Guenther Stranner Austria 129.0 -768.9
105 Stefan Obinger RFN 127.7 -770.2
106 Harald Rodlauer Austria 122.9 -775.0
107 Norbert Leitner Austria 115.5 -782.4
108 Wolfgang Margreiter Austria 102.9 -795.0
109 Ulf Astroem Szwecja 97.1 -800.8
110 Robert Kueffe Austria 93.0 -804.9
111 Angel Jeaniquet Hiszpania 92.9 -805.0
112 Erich Kreuzer Austria 70.5 -827.4
113 Bo Andersson Szwecja 54.0 -843.9
114 Christoph Kreuzer Austria 52.0 -845.9
115 Tomas Jernkrook Szwecja 50.2 -847.7
116 Harald Haim Austria 34.4 -863.5
Wyniki konkursów
30.12.1983 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Klaus Ostwald (NRD)
01.01.1984 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1984 Innsbruck Austria K-106
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
06.01.1984 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich