TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 989.8  
2 Jens Weissflog NRD 972.2 -17.6
3 Horst Bulau Kanada 960.9 -28.9
4 Per Bergerud Norwegia 959.5 -30.3
5 Steinar Braaten Norwegia 955.1 -34.7
6 Richard Schallert Austria 954.6 -35.2
7 Pentti Kokkonen Finlandia 952.1 -37.7
8 Olav Hansson Norwegia 945.9 -43.9
9 Ole Bremseth Norwegia 936.8 -53.0
10 Klaus Ostwald NRD 929.1 -60.7
11 Jari Puikkonen Finlandia 928.6 -61.2
12 Armin Kogler Austria 927.3 -62.5
13 Piotr Fijas Polska 911.4 -78.4
14 Markku Pusenius Finlandia 895.0 -94.8
15 Hans Wallner Austria 890.2 -99.6
16 Jeffrey Hastings USA 887.9 -101.9
17 Mike Holland USA 887.5 -102.3
18 Stefan Stannarius NRD 881.3 -108.5
  Ivar Mobekk Norwegia 881.3 -108.5
20 Thomas Klauser RFN 876.2 -113.6
21 Jan Henrik Troen Norwegia 871.7 -118.1
22 Roger Ruud Norwegia 868.9 -120.9
23 Andreas Bauer RFN 866.3 -123.5
24 Manfred Steiner Austria 863.2 -126.6
25 Jiri Parma Czechosłowacja 855.9 -133.9
26 Hubert Neuper Austria 851.6 -138.2
27 Dennis McGrane USA 851.4 -138.4
28 Jukka Kalso Finlandia 838.8 -151.0
29 Primoz Ulaga Jugosławia 824.8 -165.0
30 Massimo Rigoni Włochy 822.7 -167.1
31 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 789.4 -200.4
32 Horger Freitag NRD 767.5 -222.3
33 Ron Richards Kanada 764.3 -225.5
34 Wolfgang Steiert RFN 749.5 -240.3
35 Georg Waldvogel RFN 748.6 -241.2
36 Christoph Schwartz RFN 740.6 -249.2
37 Steve Collins Kanada 738.1 -251.7
38 Ulf Findeisen NRD 735.8 -254.0
39 Adolf Hirner Austria 735.7 -254.1
40 Vladimir Cherniaev ZSRR 727.0 -262.8
41 Thomas Hasselberger RFN 718.1 -271.7
42 Rupert Hirner Austria 714.6 -275.2
43 Bohumil Vacek Czechosłowacja 714.0 -275.8
44 Bogdan Zwijacz Polska 692.0 -297.8
45 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 678.5 -311.3
46 Pavel Ploc Czechosłowacja 664.4 -325.4
47 Miran Tepes Jugosławia 636.4 -353.4
48 Tuomo Ylipulli Finlandia 631.1 -358.7
49 Valerji Karetnikov ZSRR 619.7 -370.1
50 Walent Boschitschkov Bułgaria 600.1 -389.7
51 Jan Łoniewski Polska 589.9 -399.9
52 Roger Zilkowsky Kanada 585.8 -404.0
53 Jan Tanczos Czechosłowacja 507.1 -482.7
54 Lorenz Wegscheider RFN 498.8 -491.0
55 Christian Hauswirth Szwajcaria 497.4 -492.4
56 Ernst Vettori Austria 493.6 -496.2
57 Janusz Duda Polska 490.0 -499.8
58 Aleksandr Taranov ZSRR 487.1 -502.7
59 Rajko Lotric Jugosławia 478.9 -510.9
60 Gerard Colin Francja 463.2 -526.6
61 Peter Rohwein RFN 441.6 -548.2
62 Matjas Zagar Jugosławia 439.9 -549.9
63 Lido Tomasi Włochy 430.6 -559.2
64 Fritz Esser Austria 426.8 -563.0
65 Franz Wiegele Austria 422.2 -567.6
66 Norbert Leitner Austria 405.4 -584.4
67 Peter Ciz Czechosłowacja 376.4 -613.4
68 Alfred Groyer Austria 370.6 -619.2
69 Masaru Nagaoka Japonia 365.6 -624.2
70 Sergej Muchin ZSRR 364.6 -625.2
71 Vladimir Breitschev Bułgaria 359.5 -630.3
72 Hirokazu Yagi Japonia 353.8 -636.0
73 Leonid Komarov ZSRR 340.0 -649.8
74 Laszlo Fischer Węgry 337.8 -652.0
75 Chiharu Nishikata Japonia 321.1 -668.7
76 Jose Rivera Hiszpania 312.7 -677.1
77 Gabor Geller Węgry 303.0 -686.8
78 Thomas Cano Hiszpania 291.8 -698.0
79 Masahiko Takahashi Japonia 286.8 -703.0
80 Bernhard Zauner Austria 284.8 -705.0
81 Zoltan Kelemen Węgry 279.0 -710.8
82 Juan Meno Hiszpania 262.8 -727.0
83 Roberto Varutti Włochy 254.2 -735.6
84 Bernard Guillaume Francja 237.7 -752.1
85 Peter Schwinghammer RFN 201.5 -788.3
86 Vasja Bajc Jugosławia 190.6 -799.2
87 Uli Boll RFN 185.3 -804.5
88 Paul Erat Austria 182.2 -807.6
89 Thomas Ihle RFN 182.1 -807.7
90 Raimund Resch Austria 181.1 -808.7
91 Franz Neulaendtner Austria 176.3 -813.5
92 Robert Kueffe Austria 169.9 -819.9
93 Joachim Ernst RFN 95.1 -894.7
94 Brane Benedik Jugosławia 73.9 -915.9
95 Wolfgang Hartmann RFN 65.9 -923.9
Wyniki konkursów
30.12.1982 Oberstdorf RFN K-110
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
01.01.1983 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
04.01.1983 Innsbruck Austria K-104
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1983 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »