Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manfred Deckert NRD 951.4  
2 Roger Ruud Norwegia 915.4 -36.0
3 Per Bergerud Norwegia 907.9 -43.5
4 Christoph Schwartz RFN 904.5 -46.9
5 Hubert Neuper Austria 897.8 -53.6
  Halvor Asphol Norwegia 897.8 -53.6
7 Andreas Bauer RFN 894.5 -56.9
8 Dag Holmen Jensen Norwegia 890.8 -60.6
9 Alfred Groyer Austria 889.2 -62.2
10 Armin Kogler Austria 879.5 -71.9
11 Matti Nykänen Finlandia 879.2 -72.2
12 Klaus Ostwald NRD 877.0 -74.4
13 Mathias Buse NRD 873.4 -78.0
14 Johan Saetre Norwegia 867.3 -84.1
15 Kari Ylianttila Finlandia 866.8 -84.6
16 Ole Bremseth Norwegia 866.3 -85.1
17 Olav Hansson Norwegia 858.0 -93.4
18 Miran Tepes Jugosławia 841.6 -109.8
19 Joachim Ernst RFN 837.1 -114.3
20 Ivar Mobekk Norwegia 834.3 -117.1
21 Jari Puikkonen Finlandia 834.0 -117.4
22 Massimo Rigoni Włochy 832.7 -118.7
23 Markku Pusenius Finlandia 832.0 -119.4
24 Horst Bulau Kanada 831.9 -119.5
25 Georg Waldvogel RFN 826.4 -125.0
26 Thomas Klauser RFN 822.8 -128.6
27 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 820.5 -130.9
28 Wolfgang Steiert RFN 795.4 -156.0
29 Manfred Steiner Austria 793.9 -157.5
30 Josef Samek Czechosłowacja 763.1 -188.3
31 Ernst Vettori Austria 739.6 -211.8
32 Masahiro Akimoto Japonia 727.7 -223.7
33 Thomas Prosser RFN 724.8 -226.6
34 Primoz Ulaga Jugosławia 712.6 -238.8
35 Horger Freitag NRD 711.6 -239.8
36 Gennadi Prokopenko ZSRR 706.1 -245.3
37 Richard Schallert Austria 700.5 -250.9
  Peter Schwinghammer RFN 700.5 -250.9
39 Vladimir Cherniaev ZSRR 698.4 -253.0
40 Andre Scharikov ZSRR 693.3 -258.1
  Chiharu Nishikata Japonia 693.3 -258.1
42 Lido Tomasi Włochy 692.6 -258.8
43 Per Balkasen Szwecja 650.8 -300.6
44 Adolf Hirner Austria 644.7 -306.7
45 Pentti Kokkonen Finlandia 634.6 -316.8
46 Jan Tanczos Czechosłowacja 586.5 -364.9
47 Leonid Komarov ZSRR 584.4 -367.0
48 Hans Wallner Austria 576.8 -374.6
49 Rajko Lotric Jugosławia 574.6 -376.8
50 Jouko Toermaenen Finlandia 571.4 -380.0
51 Satoru Matsuhashi Japonia 570.0 -381.4
52 Steve Collins Kanada 564.8 -386.6
53 Markku Reijonen Finlandia 559.3 -392.1
54 Paul Egloff Szwajcaria 551.6 -399.8
55 Andreas Felder Austria 492.8 -458.6
56 Nobuo Nakatsu Japonia 484.1 -467.3
57 Miroslav Slusny Czechosłowacja 481.7 -469.7
58 Benito Bonetti Szwajcaria 477.0 -474.4
59 Masaru Nagaoka Japonia 467.6 -483.8
60 Reed Zuehlke USA 466.7 -484.7
61 Jeffrey Hastings USA 464.1 -487.3
62 Sergej Muchin ZSRR 461.7 -489.7
63 Roland Glas Szwajcaria 458.7 -492.7
64 Laszlo Fischer Węgry 458.1 -493.3
65 Vasja Bajc Jugosławia 454.2 -497.2
66 Philippe Jacoberger Francja 447.3 -504.1
67 Klaus Tuchscherer Austria 434.1 -517.3
68 Uli Boll RFN 404.9 -546.5
69 Heinz Koch Austria 395.9 -555.5
70 Thomas Hasselberger RFN 395.0 -556.4
71 John Denney USA 366.8 -584.6
72 Seppo Toivonen Szwecja 365.7 -585.7
73 Igor Morours ZSRR 358.8 -592.6
74 Patric Dubiez Francja 355.8 -595.6
75 Frantisek Novak Czechosłowacja 353.1 -598.3
76 John Broman USA 347.4 -604.0
77 Bo Andersson Szwecja 344.6 -606.8
78 Gabor Geller Węgry 338.3 -613.1
79 Batista Carli Włochy 330.9 -620.5
80 Anders Daun Szwecja 330.4 -621.0
81 Bernard Guillaume Francja 327.0 -624.4
82 Ron Richards Kanada 325.3 -626.1
83 Gerard Colin Francja 258.8 -692.6
84 Jose Rivera Hiszpania 222.6 -728.8
85 Nakatsu Nabuo Japonia 218.4 -733.0
86 Juan Meno Hiszpania 203.3 -748.1
87 Lorenz Wegscheider RFN 185.9 -765.5
88 Josef Heumann RFN 181.4 -770.0
89 Fritz Esser Austria 174.1 -777.3
90 Norbert Leitner Austria 172.9 -778.5
91 Thomas Ihle RFN 171.8 -779.6
92 Rupert Hirner Austria 166.3 -785.1
93 Bernhard Zauner Austria 165.9 -785.5
94 Andreas Geiger RFN 157.0 -794.4
95 Peter Rohwein RFN 147.5 -803.9
96 Hirokazu Yagi Japonia 91.5 -859.9
Wyniki konkursów
30.12.1981 Oberstdorf RFN K-115
01.01.1982 Garmisch-Partenkirchen RFN K-102
03.01.1982 Innsbruck Austria K-104
06.01.1982 Bischofshofen Austria K-108
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich