TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hubert Neuper Austria 940.1  
2 Henry Glass NRD 912.9 -27.2
3 Martin Weber NRD 912.7 -27.4
4 Klaus Ostwald NRD 912.3 -27.8
5 Alfred Groyer Austria 904.0 -36.1
6 Harald Duschek NRD 897.0 -43.1
7 Jochen Danneberg NRD 893.4 -46.7
8 Piotr Fijas Polska 886.2 -53.9
9 Johan Saetre Norwegia 885.2 -54.9
10 Vladimir Vlassov ZSRR 880.9 -59.2
11 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 880.3 -59.8
12 Bogdan Norcic Jugosławia 880.2 -59.9
13 Manfred Deckert NRD 874.2 -65.9
14 Robert Moesching Szwajcaria 860.8 -79.3
15 Falko Weisspflog NRD 860.2 -79.9
16 Keijo Korhonen Finlandia 856.8 -83.3
17 Hirokazu Yagi Japonia 855.3 -84.8
18 Thomas Meisinger NRD 843.4 -96.7
19 Jouko Toermaenen Finlandia 841.5 -98.6
20 Armin Kogler Austria 840.8 -99.3
21 Roger Ruud Norwegia 838.7 -101.4
22 Hans Millonig Austria 826.6 -113.5
23 Peter Leitner RFN 819.7 -120.4
24 Hiroyasu Aizawa Japonia 811.6 -128.5
25 Ulf Joergensen Norwegia 809.3 -130.8
26 Anatolij Oparin ZSRR 803.9 -136.2
27 Jari Puikkonen Finlandia 773.5 -166.6
28 Alois Lipburger Austria 758.0 -182.1
29 Klaus Tuchscherer Austria 743.5 -196.6
30 Alexi Borovitin ZSRR 741.5 -198.6
31 Masahiro Akimoto Japonia 735.5 -204.6
32 Leos Skoda Czechosłowacja 732.0 -208.1
33 Per Bergerud Norwegia 731.1 -209.0
34 Jan Holmlund Szwecja 728.3 -211.8
35 Anton Innauer Austria 725.9 -214.2
36 Jari Pulkkinen Finlandia 721.0 -219.1
37 Stanisław Bobak Polska 716.5 -223.6
38 Christer Karlsson Szwecja 710.5 -229.6
39 Tauno Kaeyhko Finlandia 703.4 -236.7
40 Kari Ylianttila Finlandia 692.2 -247.9
41 Josef Samek Czechosłowacja 663.5 -276.6
42 Takafumi Kawabata Japonia 636.7 -303.4
43 Steve Collins Kanada 595.7 -344.4
44 Pentti Kokkonen Finlandia 594.6 -345.5
45 Dag Holmen Jensen Norwegia 593.9 -346.2
46 Juriy Iwanov ZSRR 592.9 -347.2
47 Tom Levorstad Norwegia 592.6 -347.5
48 Thomas Klauser RFN 591.7 -348.4
49 Stanisław Pawlusiak Polska 590.2 -349.9
50 Sergei Saitchik ZSRR 589.3 -350.8
51 Yuji Kawamura Japonia 583.2 -356.9
52 Hans Wallner Austria 569.2 -370.9
53 Gerard Colin Francja 566.7 -373.4
54 Ivo Zupan Jugosławia 564.0 -376.1
55 Peter Schwinghammer RFN 557.4 -382.7
56 Seppo Toivonen Szwecja 503.4 -436.7
57 Miran Tepes Jugosławia 495.9 -444.2
58 Horst Bulau Kanada 488.8 -451.3
59 Jari Larinto Finlandia 482.3 -457.8
60 Albert Wursthorn RFN 480.5 -459.6
61 Per Steinar Nordlien Norwegia 474.1 -466.0
62 Vasja Bajc Jugosławia 474.0 -466.1
63 Jim Denney USA 470.2 -469.9
64 Georges Jaquier Szwajcaria 469.8 -470.3
65 Brane Benedik Jugosławia 468.6 -471.5
66 Bernard Moullier Francja 468.2 -471.9
67 Masaru Nagaoka Japonia 464.5 -475.6
68 Vladimir Cherniaev ZSRR 460.8 -479.3
69 Primoz Ulaga Jugosławia 460.5 -479.6
70 Ole Bremseth Norwegia 455.1 -485.0
71 Paul Egloff Szwajcaria 447.6 -492.5
72 Hubert Schwarz RFN 416.4 -523.7
73 Hermann Weinbuch RFN 395.5 -544.6
74 Walerij Sanin ZSRR 376.0 -564.1
75 Jan Tanczos Czechosłowacja 372.9 -567.2
76 Josef Brzuchanski Czechosłowacja 372.6 -567.5
77 Lido Tomasi Włochy 372.1 -568.0
78 Per Balkasen Szwecja 368.2 -571.9
79 Kari Heinonen Finlandia 364.8 -575.3
80 Marko Mlakar Jugosławia 347.5 -592.6
81 Piotr Sunin ZSRR 343.3 -596.8
82 Sajae Tsuruga Japonia 342.0 -598.1
83 Andrzej Kowalski Polska 335.3 -604.8
84 Ivano Wegher Włochy 326.8 -613.3
85 John Broman USA 325.2 -614.9
86 Patric Dubiez Francja 324.7 -615.4
87 Massimo Rigoni Włochy 320.4 -619.7
88 Walent Boschitschkov Bułgaria 316.0 -624.1
89 Ron Richards Kanada 312.1 -628.0
90 Angel Stojanov Bułgaria 303.7 -636.4
91 Chris McNeill USA 296.5 -643.6
92 Zoltan Kelemen Węgry 294.4 -645.7
93 Gabor Geller Węgry 279.1 -661.0
94 Gebhard Aberer Austria 278.6 -661.5
95 Hans-Joerg Eschrich RFN 273.0 -667.1
96 Pl. Schmidinger Szwajcaria 271.2 -668.9
97 Gyula Henyel Węgry 261.2 -678.9
98 Vladimir Breitschev Bułgaria 251.1 -689.0
99 Laszlo Fischer Węgry 243.3 -696.8
100 Peter Dimitrov Bułgaria 239.2 -700.9
101 Thomas Cano Hiszpania 235.3 -704.8
102 Valerij Savin ZSRR 213.3 -726.8
103 Anders Daun Szwecja 188.9 -751.2
104 Robert Fogarasi Węgry 184.8 -755.3
105 Willi Puerstl Austria 182.7 -757.4
106 Rupert Guertler Austria 182.6 -757.5
107 Angel Jeaniquet Hiszpania 181.1 -759.0
108 Thomas Prosser RFN 177.6 -762.5
109 Miklos Lovas Węgry 149.6 -790.5
110 Philippe Jacoberger Francja 128.2 -811.9
111 Frantisek Novak Czechosłowacja 103.9 -836.2
112 Andreas Felder Austria 97.2 -842.9
113 Manfred Steiner Austria 94.4 -845.7
114 Heinz Koch Austria 83.3 -856.8
115 Paavo Lukkariniemi Finlandia 71.5 -868.6
Wyniki konkursów
30.12.1979 Oberstdorf RFN K-115
01.01.1980 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1980 Innsbruck Austria K-106
06.01.1980 Bischofshofen Austria K-106
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »