Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kari Ylianttila Finlandia 811.9  
2 Mathias Buse NRD 773.3 -38.6
3 Martin Weber NRD 760.4 -51.5
4 Henry Glass NRD 760.2 -51.7
5 Falko Weisspflog NRD 757.3 -54.6
6 Bernd Eckstein NRD 753.6 -58.3
7 Per Bergerud Norwegia 749.7 -62.2
8 Walter Steiner Szwajcaria 734.4 -77.5
9 Jouko Toermaenen Finlandia 727.8 -84.1
10 Harald Duschek NRD 718.8 -93.1
11 Jari Puikkonen Finlandia 710.5 -101.4
12 Peter Leitner RFN 699.0 -112.9
13 Johan Saetre Norwegia 698.6 -113.3
14 Leos Skoda Czechosłowacja 676.6 -135.3
15 Alexi Borovitin ZSRR 666.1 -145.8
16 Juriy Iwanov ZSRR 665.8 -146.1
17 Juergen Thomas NRD 659.0 -152.9
18 Frantisek Novak Czechosłowacja 656.4 -155.5
19 Peter Schwinghammer RFN 651.5 -160.4
20 Sergei Saitchik ZSRR 647.0 -164.9
21 Valerij Savin ZSRR 646.9 -165.0
22 Per Steinar Nordlien Norwegia 646.3 -165.6
23 Josef Hysek Czechosłowacja 643.5 -168.4
24 Klaus Tuchscherer Austria 643.0 -168.9
  Rune Hauge Norwegia 643.0 -168.9
26 Jan Tanczos Czechosłowacja 633.4 -178.5
27 Bogdan Norcic Jugosławia 628.1 -183.8
28 Hubert Schwarz RFN 626.2 -185.7
29 Robert Moesching Szwajcaria 623.8 -188.1
30 Armin Kogler Austria 621.3 -190.6
31 Jens Unosen Norwegia 621.0 -190.9
32 Jim Denney USA 620.2 -191.7
33 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 602.6 -209.3
34 Vladimir Cherniaev ZSRR 602.4 -209.5
35 Hans Millonig Austria 598.5 -213.4
36 Sajae Tsuruga Japonia 597.4 -214.5
37 Vladimir Bubjonov ZSRR 589.8 -222.1
38 Aleksandr Karapuzov ZSRR 586.3 -225.6
39 Tauno Kaeyhko Finlandia 583.5 -228.4
40 Stein Gloemmi Norwegia 579.8 -232.1
41 Alois Lipburger Austria 573.4 -238.5
42 Josef Rusko Czechosłowacja 566.7 -245.2
43 Georges Jaquier Szwajcaria 565.1 -246.8
44 Vladimir Breitschev Bułgaria 564.4 -247.5
45 Józef Tajner Polska 547.3 -264.6
46 Josef Samek Czechosłowacja 547.0 -264.9
47 Andrej Kaizer Jugosławia 538.4 -273.5
48 Patric Dubiez Francja 531.6 -280.3
49 Rudolf Wanner Austria 531.1 -280.8
50 Marko Mlakar Jugosławia 528.5 -283.4
51 Wolfgang Hahn RFN 527.9 -284.0
52 Hans-Joerg Eschrich RFN 518.1 -293.8
53 Zdravko Bogataj Jugosławia 507.1 -304.8
54 Kip Sundgaard USA 496.5 -315.4
55 Lido Tomasi Włochy 494.1 -317.8
56 Ivo Zupan Jugosławia 468.5 -343.4
57 Jeff Denney USA 464.8 -347.1
58 Bojan Stoikov Bułgaria 462.1 -349.8
59 Jeffrey Davis USA 461.0 -350.9
60 Eric Fourrier Francja 453.7 -358.2
61 Peter Dimitrov Bułgaria 452.5 -359.4
62 Ermes de Crignis Włochy 401.3 -410.6
63 Hubert Neuper Austria 396.4 -415.5
  John Denney USA 396.4 -415.5
65 Christoph Schwartz RFN 384.4 -427.5
66 Karl Schnabl Austria 380.5 -431.4
67 H. Reichenbach Szwajcaria 373.3 -438.6
68 Reinhold Bachler Austria 371.3 -440.6
69 Yuji Kawamura Japonia 365.8 -446.1
70 Jochen Danneberg NRD 340.3 -471.6
71 Willi Puerstl Austria 289.9 -522.0
72 Ivano Wegher Włochy 283.9 -528.0
73 Eduard Federer Austria 277.9 -534.0
74 Ivo Felix Czechosłowacja 264.0 -547.9
75 Oliver Favre Szwajcaria 261.5 -550.4
76 Mario Rinaldi Szwajcaria 206.5 -605.4
77 Frank Rombach RFN 202.4 -609.5
78 Tadeusz Pawlusiak Polska 194.9 -617.0
79 Alfred Groyer Austria 179.1 -632.8
80 Gebhard Aberer Austria 163.9 -648.0
81 Alfred Pungg Austria 154.4 -657.5
82 Rupert Guertler Austria 150.2 -661.7
83 Hans Wallner Austria 138.2 -673.7
Wyniki konkursów
30.12.1977 Oberstdorf RFN K-90
01.01.1978 Garmisch-Partenkirchen RFN K-90
04.01.1978 Innsbruck Austria K-90
06.01.1978 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich