Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Rainer Schmidt NRD 914.4  
2 Hans Georg Aschenbach NRD 897.5 -16.9
3 Sergei Botschkov ZSRR 874.2 -40.2
4 Hans Schmid Szwajcaria 867.2 -47.2
5 Manfred Wolf NRD 866.1 -48.3
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 858.9 -55.5
7 Walter Steiner Szwajcaria 855.8 -58.6
8 Henry Glass NRD 846.1 -68.3
9 Hiroshi Itagaki Japonia 844.8 -69.6
10 Jochen Danneberg NRD 841.4 -73.0
11 Dietrich Kampf NRD 837.2 -77.2
12 Reinhold Bachler Austria 830.7 -83.7
13 Esko Rautionaho Finlandia 808.9 -105.5
14 Jaromir Lidak Czechosłowacja 808.3 -106.1
15 Ladislav Divila Czechosłowacja 804.9 -109.5
16 Sepp Zehnder Szwajcaria 801.9 -112.5
17 Bernd Eckstein NRD 800.1 -114.3
18 Wojciech Fortuna Polska 797.0 -117.4
19 Yukio Kasaya Japonia 795.1 -119.3
20 Leos Skoda Czechosłowacja 794.4 -120.0
21 Tauno Kaeyhko Finlandia 792.6 -121.8
22 Odd Grette Norwegia 791.0 -123.4
23 Karel Kodejska Czechosłowacja 789.2 -125.2
24 Zbynek Hubac Czechosłowacja 779.6 -134.8
25 Heinz Wossipiwo NRD 777.9 -136.5
26 Juhani Ruotsalainen Finlandia 776.4 -138.0
27 Karl Schnabl Austria 772.4 -142.0
28 Marjan Mesec Jugosławia 770.6 -143.8
29 Vladimir Cherniaev ZSRR 769.4 -145.0
30 Josef Schwinghammer RFN 765.9 -148.5
31 Stanisław Bobak Polska 765.5 -148.9
32 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 764.5 -149.9
33 Juriy Kalinin ZSRR 763.7 -150.7
34 Peter Stefancic Jugosławia 760.6 -153.8
35 Fridtjof Prydz Norwegia 750.1 -164.3
36 Bogdan Norcic Jugosławia 749.1 -165.3
37 Hisayothi Sawada Japonia 748.2 -166.2
38 Peter Wilson Kanada 744.0 -170.4
39 Józef Tajner Polska 743.6 -170.8
  Ernst Wursthorn RFN 743.6 -170.8
41 Bernd Zapf RFN 742.3 -172.1
42 Koji Kakuta Japonia 735.1 -179.3
  Christer Karlsson Szwecja 735.1 -179.3
44 Rolf Nordgren Szwecja 734.1 -180.3
45 Walter Schwabl Austria 731.3 -183.1
46 Eric Aubert Szwajcaria 728.3 -186.1
47 Kari Ylianttila Finlandia 726.8 -187.6
48 Rudolf Wanner Austria 722.6 -191.8
49 Danilo Pudgar Jugosławia 720.1 -194.3
50 Anders Lundqvist Szwecja 716.5 -197.9
51 Nils-Per Skarseth Norwegia 712.9 -201.5
52 X. Menschikow ZSRR 712.7 -201.7
53 Marian Prelovsek Jugosławia 709.0 -205.4
54 Bent Tomtum Norwegia 705.7 -208.7
55 Knut Kongsgaard Norwegia 701.8 -212.6
56 Kai Solbustad Norwegia 692.6 -221.8
57 Gilbert Poirot Francja 691.3 -223.1
58 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 684.2 -230.2
59 Heini Ihle RFN 679.3 -235.1
60 Vladimir Smirnov ZSRR 676.4 -238.0
61 Hans Wallner Austria 672.4 -242.0
62 Czesław Janik Polska 672.3 -242.1
63 Ernst von Grueningen Szwajcaria 661.0 -253.4
64 Freddy Guignard Szwajcaria 658.3 -256.1
65 Mario Cecon Włochy 654.2 -260.2
66 Franz Salhofer Austria 654.1 -260.3
67 Willi Puerstl Austria 652.5 -261.9
68 Janez Lostrek Jugosławia 651.6 -262.8
69 Masakatsu Asari Japonia 647.9 -266.5
70 Rudolf Tusch RFN 632.2 -282.2
71 Vladimir Galuschin ZSRR 620.2 -294.2
72 Albert Wursthorn RFN 619.7 -294.7
73 Takafumi Kawabata Japonia 616.3 -298.1
74 Sławomir Kardas Polska 610.4 -304.0
75 Jeff Wright USA 599.3 -315.1
76 Kim Fripp Kanada 597.6 -316.8
77 Chris McNeill USA 579.2 -335.2
78 Philippe Jacoberger Francja 575.6 -338.8
79 Richard Grady Kanada 559.2 -355.2
80 Ron Stelle USA 540.1 -374.3
81 Ivan Sandov Bułgaria 536.0 -378.4
82 Richard Graves Kanada 535.6 -378.8
83 Tom Reaper Kanada 530.6 -383.8
84 Leo de Crignis Włochy 527.8 -386.6
85 Dave Tomten USA 510.3 -404.1
86 Ron Neal USA 493.7 -420.7
87 Eilert Maeler Szwecja 459.6 -454.8
88 X. Bontepelli Włochy 455.7 -458.7
89 Tadeusz Pawlusiak Polska 422.7 -491.7
90 Georgi Lasev Bułgaria 402.3 -512.1
91 Alfred Grosche RFN 390.4 -524.0
92 Lyle Speers Kanada 367.4 -547.0
93 Jacques Gaillard Francja 324.4 -590.0
94 Ivan Scharkov Bułgaria 292.0 -622.4
95 Paul Martin Kanada 234.9 -679.5
96 Jaroslav Slama Czechosłowacja 156.7 -757.7
97 Georgi Guedurov Bułgaria 133.5 -780.9
98 Mike Devecka USA 112.8 -801.6
Wyniki konkursów
30.12.1972 Oberstdorf RFN K-90
01.01.1973 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
03.01.1973 Innsbruck Austria K-81
06.01.1973 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich