TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 15:15
Planica HS-102
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jiri Raska Czechosłowacja 945.8  
2 Ingolf Mork Norwegia 938.7 -7.1
3 Zbynek Hubac Czechosłowacja 927.6 -18.2
4 Tauno Kaeyhko Finlandia 909.1 -36.7
5 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 897.1 -48.7
6 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia 890.9 -54.9
7 Walter Steiner Szwajcaria 881.3 -64.5
8 Fridtjof Prydz Norwegia 879.5 -66.3
9 Bernd Eckstein NRD 870.6 -75.2
10 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 859.8 -86.0
11 Didrik Miller-Ellefsen Norwegia 849.4 -96.4
12 Hans Schmid Szwajcaria 848.0 -97.8
13 Bent Tomtum Norwegia 846.2 -99.6
14 Bohuslav Novak Czechosłowacja 841.3 -104.5
15 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 837.4 -108.4
16 Josef Kraus Czechosłowacja 836.6 -109.2
17 Horst Queck NRD 829.4 -116.4
18 Ryszard Witke Polska 826.3 -119.5
19 Eilert Maeler Szwecja 823.6 -122.2
20 Gregory Swor USA 821.7 -124.1
21 Rudolf Doubek Czechosłowacja 820.2 -125.6
22 Reinhold Bachler Austria 819.1 -126.7
23 Odd Grette Norwegia 815.3 -130.5
24 Gilbert Poirot Francja 813.4 -132.4
25 Josef Schwinghammer RFN 811.4 -134.4
26 Eberhard Seifert NRD 808.8 -137.0
27 Sepp Zehnder Szwajcaria 805.5 -140.3
28 Wolfgang Stoehr NRD 803.6 -142.2
29 Max Golser Austria 800.2 -145.6
30 Marjan Mesec Jugosławia 795.2 -150.6
31 Alfred Grosche RFN 795.0 -150.8
32 Ernst Kroell Austria 790.6 -155.2
33 Josef Lichtenegger Austria 788.1 -157.7
34 Juhani Ruotsalainen Finlandia 780.3 -165.5
35 Martti Niemi Finlandia 780.2 -165.6
36 Peter Stefancic Jugosławia 776.2 -169.6
37 Alain Macle Francja 770.7 -175.1
38 William Bakke USA 769.7 -176.1
39 Bruce Jennings USA 762.8 -183.0
40 Jan Bieniek Polska 755.1 -190.7
41 Henrik Ohlmayr RFN 749.9 -195.9
42 Guenther Guellner RFN 735.2 -210.6
43 Franz Keller RFN 734.8 -211.0
44 Franz Salhofer Austria 725.5 -220.3
45 Haakon Lindbaeck Szwecja 724.5 -221.3
46 Janez Demsar Jugosławia 715.9 -229.9
47 Rolf Nordgren Szwecja 705.5 -240.3
48 Bernd Zapf RFN 705.0 -240.8
49 Gyula Molnar Węgry 702.7 -243.1
50 Helmut Diess Austria 681.0 -264.8
51 Ernst von Grueningen Szwajcaria 679.7 -266.1
52 Mihaly Geller Węgry 673.4 -272.4
53 Willhelm Haydt RFN 673.1 -272.7
54 Antal Zambo Węgry 671.2 -274.6
55 Henry Glass NRD 657.3 -288.5
56 Tadeusz Pawlusiak Polska 657.2 -288.6
57 Jacques Gaillard Francja 650.1 -295.7
58 Adam Krzysztofiak Polska 645.2 -300.6
59 Józef Przybyła Polska 629.2 -316.6
60 Karl-Erik Johansson Szwecja 587.9 -357.9
61 Sigfried Scheutz Austria 506.4 -439.4
62 Scott Berry USA 501.3 -444.5
63 Ludvic Zajc Jugosławia 410.9 -534.9
64 Heinz Rudhart RFN 375.2 -570.6
65 Peter Hauser RFN 367.6 -578.2
66 Heini Ihle RFN 364.8 -581.0
67 Rudolf Wanner Austria 349.0 -596.8
68 Heinz Wursthorn RFN 345.1 -600.7
69 Harald Winkler Austria 340.2 -605.6
70 Ernst Wursthorn RFN 336.5 -609.3
71 Drago Pudgar Jugosławia 335.5 -610.3
72 Karl Schnabl Austria 325.3 -620.5
73 Branko Dolhar Jugosławia 322.2 -623.6
74 Walter Habersatter jun. Austria 308.9 -636.9
75 Helmut Fischer RFN 301.4 -644.4
76 Hermann Heindl Austria 289.5 -656.3
77 Eduard Federer Austria 281.6 -664.2
78 Hans Wallner Austria 273.0 -672.8
79 Stanisław Pawlusiak Polska 233.7 -712.1
80 Hans Millonig Austria 232.5 -713.3
81 Peter Dubb RFN 215.5 -730.3
82 Jakub Przybyła Polska 201.0 -744.8
83 Ernst Wimmer Austria 163.2 -782.6
84 Toni Guggemoos RFN 126.5 -819.3
85 Georg Boehl RFN 124.9 -820.9
86 Tim Ackermann RFN 101.5 -844.3
87 Walter Schwabl Austria 82.0 -863.8
Wyniki konkursów
30.12.1970 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1971 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
03.01.1971 Innsbruck Austria K-81
06.01.1971 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »