Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jiri Raska Czechosłowacja 945.8  
2 Ingolf Mork Norwegia 938.7 -7.1
3 Zbynek Hubac Czechosłowacja 927.6 -18.2
4 Tauno Kaeyhko Finlandia 909.1 -36.7
5 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 897.1 -48.7
6 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia 890.9 -54.9
7 Walter Steiner Szwajcaria 881.3 -64.5
8 Fridtjof Prydz Norwegia 879.5 -66.3
9 Bernd Eckstein NRD 870.6 -75.2
10 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 859.8 -86.0
11 Didrik Miller-Ellefsen Norwegia 849.4 -96.4
12 Hans Schmid Szwajcaria 848.0 -97.8
13 Bent Tomtum Norwegia 846.2 -99.6
14 Bohuslav Novak Czechosłowacja 841.3 -104.5
15 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 837.4 -108.4
16 Josef Kraus Czechosłowacja 836.6 -109.2
17 Horst Queck NRD 829.4 -116.4
18 Ryszard Witke Polska 826.3 -119.5
19 Eilert Maeler Szwecja 823.6 -122.2
20 Gregory Swor USA 821.7 -124.1
21 Rudolf Doubek Czechosłowacja 820.2 -125.6
22 Reinhold Bachler Austria 819.1 -126.7
23 Odd Grette Norwegia 815.3 -130.5
24 Gilbert Poirot Francja 813.4 -132.4
25 Josef Schwinghammer RFN 811.4 -134.4
26 Eberhard Seifert NRD 808.8 -137.0
27 Sepp Zehnder Szwajcaria 805.5 -140.3
28 Wolfgang Stoehr NRD 803.6 -142.2
29 Max Golser Austria 800.2 -145.6
30 Marjan Mesec Jugosławia 795.2 -150.6
31 Alfred Grosche RFN 795.0 -150.8
32 Ernst Kroell Austria 790.6 -155.2
33 Josef Lichtenegger Austria 788.1 -157.7
34 Juhani Ruotsalainen Finlandia 780.3 -165.5
35 Martti Niemi Finlandia 780.2 -165.6
36 Peter Stefancic Jugosławia 776.2 -169.6
37 Alain Macle Francja 770.7 -175.1
38 William Bakke USA 769.7 -176.1
39 Bruce Jennings USA 762.8 -183.0
40 Jan Bieniek Polska 755.1 -190.7
41 Henrik Ohlmayr RFN 749.9 -195.9
42 Guenther Guellner RFN 735.2 -210.6
43 Franz Keller RFN 734.8 -211.0
44 Franz Salhofer Austria 725.5 -220.3
45 Haakon Lindbaeck Szwecja 724.5 -221.3
46 Janez Demsar Jugosławia 715.9 -229.9
47 Rolf Nordgren Szwecja 705.5 -240.3
48 Bernd Zapf RFN 705.0 -240.8
49 Gyula Molnar Węgry 702.7 -243.1
50 Helmut Diess Austria 681.0 -264.8
51 Ernst von Grueningen Szwajcaria 679.7 -266.1
52 Mihaly Geller Węgry 673.4 -272.4
53 Willhelm Haydt RFN 673.1 -272.7
54 Antal Zambo Węgry 671.2 -274.6
55 Henry Glass NRD 657.3 -288.5
56 Tadeusz Pawlusiak Polska 657.2 -288.6
57 Jacques Gaillard Francja 650.1 -295.7
58 Adam Krzysztofiak Polska 645.2 -300.6
59 Józef Przybyła Polska 629.2 -316.6
60 Karl-Erik Johansson Szwecja 587.9 -357.9
61 Sigfried Scheutz Austria 506.4 -439.4
62 Scott Berry USA 501.3 -444.5
63 Ludvic Zajc Jugosławia 410.9 -534.9
64 Heinz Rudhart RFN 375.2 -570.6
65 Peter Hauser RFN 367.6 -578.2
66 Heini Ihle RFN 364.8 -581.0
67 Rudolf Wanner Austria 349.0 -596.8
68 Heinz Wursthorn RFN 345.1 -600.7
69 Harald Winkler Austria 340.2 -605.6
70 Ernst Wursthorn RFN 336.5 -609.3
71 Drago Pudgar Jugosławia 335.5 -610.3
72 Karl Schnabl Austria 325.3 -620.5
73 Branko Dolhar Jugosławia 322.2 -623.6
74 Walter Habersatter jun. Austria 308.9 -636.9
75 Helmut Fischer RFN 301.4 -644.4
76 Hermann Heindl Austria 289.5 -656.3
77 Eduard Federer Austria 281.6 -664.2
78 Hans Wallner Austria 273.0 -672.8
79 Stanisław Pawlusiak Polska 233.7 -712.1
80 Hans Millonig Austria 232.5 -713.3
81 Peter Dubb RFN 215.5 -730.3
82 Jakub Przybyła Polska 201.0 -744.8
83 Ernst Wimmer Austria 163.2 -782.6
84 Toni Guggemoos RFN 126.5 -819.3
85 Georg Boehl RFN 124.9 -820.9
86 Tim Ackermann RFN 101.5 -844.3
87 Walter Schwabl Austria 82.0 -863.8
Wyniki konkursów
30.12.1970 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1971 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
03.01.1971 Innsbruck Austria K-81
06.01.1971 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich