TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bjoern Wirkola Norwegia 910.0  
2 Josef Lichtenegger Austria 847.6 -62.4
3 Dieter Neuendorf NRD 846.5 -63.5
4 Veikko Kankkonen Finlandia 834.8 -75.2
5 Peter Lesser NRD 833.0 -77.0
6 Franz Keller RFN 820.8 -89.2
7 Jiri Raska Czechosłowacja 820.1 -89.9
8 Zbynek Hubac Czechosłowacja 812.6 -97.4
9 Józef Przybyła Polska 811.9 -98.1
10 Mihail Veretnikov ZSRR 810.2 -99.8
11 Ronald Jensen Norwegia 806.4 -103.6
12 Wolfgang Stoehr NRD 800.5 -109.5
13 Vale Emeljanov ZSRR 798.1 -111.9
14 Manfred Queck NRD 792.4 -117.6
15 Frantisek Rydval Czechosłowacja 789.7 -120.3
16 Pjotr Kovalenko ZSRR 782.1 -127.9
17 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 778.9 -131.1
18 Takashi Fujisawa Japonia 776.1 -133.9
19 Christoffer Selbek Norwegia 771.1 -138.9
20 Józef Kocyan Polska 769.2 -140.8
21 Niilo Halonen Finlandia 753.1 -156.9
22 Ludvic Zajc Jugosławia 752.7 -157.3
23 Willi Schuster Austria 750.6 -159.4
24 Ryszard Witke Polska 749.4 -160.6
25 Baldur Preiml Austria 746.3 -163.7
26 Max Golser Austria 743.8 -166.2
27 Heinz Schmidt NRD 738.6 -171.4
28 Giacomo Aimoni Włochy 725.1 -184.9
29 Wolfgang Happle RFN 723.2 -186.8
  Richard Pfiffner Szwajcaria 723.2 -186.8
31 Peter Erzen Jugosławia 721.1 -188.9
32 Tommy Karlsson Szwecja 718.9 -191.1
33 Gilbert Poirot Francja 718.2 -191.8
34 Jay Martin USA 716.4 -193.6
35 Heikki Visnen Finlandia 715.7 -194.3
36 Veit Kuehrt NRD 712.2 -197.8
37 Walter Schwabl Austria 708.7 -201.3
38 Sepp Zehnder Szwajcaria 708.6 -201.4
39 Heini Ihle RFN 706.3 -203.7
40 Paavo Maunu Finlandia 701.2 -208.8
41 Adrian Watt USA 696.7 -213.3
42 Karl Heinz Munk NRD 694.6 -215.4
43 Alain Macle Francja 692.6 -217.4
44 Marian Pecar Jugosławia 690.6 -219.4
45 Erkki Pukka Finlandia 687.8 -222.2
46 Sławomir Kardas Polska 684.4 -225.6
47 Henrik Ohlmayr RFN 683.4 -226.6
48 Albert Heim Austria 682.9 -227.1
49 Mario Cecon Włochy 677.2 -232.8
50 Olli Korhonen Finlandia 676.2 -233.8
51 Tord Karlsson Szwecja 673.5 -236.5
52 Mats O. Oestman Szwecja 665.5 -244.5
53 Kimio Saito Japonia 660.1 -249.9
54 Guenther Guellner RFN 659.9 -250.1
55 Piotr Wala Polska 649.5 -260.5
56 Dave Lundmark USA 647.2 -262.8
57 Ulf Kvendbo Kanada 615.1 -294.9
58 Hans Schmid Szwajcaria 609.1 -300.9
59 Jean-Marie Poirot Francja 597.4 -312.6
60 Reinhold Bachler Austria 581.2 -328.8
61 Kakhaber Tsakadze ZSRR 506.3 -403.7
62 Stanko Smolej Jugosławia 483.4 -426.6
63 Maurice Arbez Francja 471.4 -438.6
64 James Yerrly Francja 417.2 -492.8
65 Max Walter Szwajcaria 402.1 -507.9
66 Yoshihiko Ito Japonia 363.8 -546.2
67 Herbert Schmid Szwajcaria 354.2 -555.8
68 Enzio Damolin Włochy 325.3 -584.7
69 Erich Schwabl Austria 310.5 -599.5
70 Alfred Winkler RFN 304.2 -605.8
71 Pat Morris Kanada 230.5 -679.5
72 Ladislav Divila Czechosłowacja 205.0 -705.0
73 Kakhaber Tsakadze Gruzja 201.0 -709.0
74 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 200.9 -709.1
75 Josef Metelka Czechosłowacja 182.2 -727.8
76 Fritz Gamweger Austria 161.8 -748.2
77 Willi Egger Austria 122.6 -787.4
78 Heinz Joelly Austria 116.0 -794.0
79 Franz Kuchlbacher Austria 110.4 -799.6
80 Oswald Schinze RFN 95.7 -814.3
81 Janko Zwitter Austria 83.6 -826.4
82 Heinz Themesl Austria 78.0 -832.0
Wyniki konkursów
30.12.1966 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1967 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
06.01.1967 Innsbruck Austria K-81
08.01.1967 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »