Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 1963/1964
29.12.1963   Oberstdorf RFN K-74
01.01.1964   Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
05.01.1964   Innsbruck Austria K-81
06.01.1964   Bischofshofen Austria K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Veikko Kankkonen Finlandia 867.2  
2 Torbjoern Yggeseth Norwegia 851.6 -15.6
3 Baldur Preiml Austria 839.2 -28.0
4 Alexandr Ivannikov ZSRR 837.0 -30.2
5 Antero Immonen Finlandia 836.0 -31.2
6 Pjotr Kovalenko ZSRR 830.2 -37.0
7 Józef Przybyła Polska 828.1 -39.1
8 John Balfanz USA 825.0 -42.2
9 Ensio Hyytiae Finlandia 820.4 -46.8
10 Hans Olav Soerensen Norwegia 818.3 -48.9
11 Otto Leodolter Austria 812.8 -54.4
12 Gene Kotlarek USA 810.3 -56.9
13 Koba Tsakadze ZSRR 808.9 -58.3
14 Niilo Halonen Finlandia 806.3 -60.9
15 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 800.0 -67.2
16 Nicolaj Schamov ZSRR 798.3 -68.9
17 Herbert Schiffner Austria 784.9 -82.3
18 Wladimir Paltschweskij ZSRR 784.5 -82.7
19 Zbynek Hubac Czechosłowacja 780.0 -87.2
20 Piotr Wala Polska 775.5 -91.7
21 Willi Egger Austria 775.1 -92.1
22 Andrzej Sztolf Polska 765.0 -102.2
23 Ole Arntzen Norwegia 760.9 -106.3
24 Antoni Łaciak Polska 757.1 -110.1
25 Giacomo Aimoni Włochy 756.0 -111.2
26 Ueli Scheidegger Szwajcaria 749.2 -118.0
27 Boris Nikolajev ZSRR 747.1 -120.1
28 Jerry Goyen USA 731.9 -135.3
29 Bruno de Zordo Włochy 729.3 -137.9
30 Mario Cecon Włochy 726.2 -141.0
31 Jiri Raska Czechosłowacja 725.9 -141.3
32 Peter Mueller Austria 724.8 -142.4
33 Max Golser Austria 720.7 -146.5
34 Dave Hicks USA 717.8 -149.4
35 Gustaw Bujok Polska 717.5 -149.7
36 Nilo Zandanell Włochy 716.2 -151.0
37 Bozo Jemc Jugosławia 712.9 -154.3
38 Lyle Svenson USA 712.5 -154.7
39 Herbert Schmid Szwajcaria 711.4 -155.8
40 Ludvik Zajc Jugosławia 710.3 -156.9
41 Ole Tom Nord Norwegia 709.7 -157.5
42 Peter Erzen Jugosławia 705.2 -162.0
43 Alain Macle Francja 703.7 -163.5
44 Walter Habersatter Austria 699.1 -168.1
45 John Bower USA 698.8 -168.4
46 Topi Mattila Finlandia 698.0 -169.2
47 Gilbert Poirot Francja 693.1 -174.1
48 Agostino de Zordo Włochy 682.0 -185.2
49 Laszlo Geller Węgry 675.9 -191.3
50 Ansten Samuelstuen USA 672.8 -194.4
51 Fritz Gamweger Austria 672.7 -194.5
52 Sepp Zehnder Szwajcaria 672.2 -195.0
53 Josef Matous Czechosłowacja 669.8 -197.4
54 Dino de Zordo Włochy 663.5 -203.7
55 Laszlo Csavas Węgry 650.9 -216.3
56 John McInnes Kanada 638.0 -229.2
57 Endre Kiss Węgry 636.1 -231.1
58 Hans Stoll Szwajcaria 626.6 -240.6
59 Andrej Nahtigal Jugosławia 604.0 -263.2
60 Tamas Sudar Węgry 598.7 -268.5
61 Max Walter Szwajcaria 591.5 -275.7
62 Jean-Marie Poirot Francja 587.8 -279.4
63 Frank Cartell Kanada 583.1 -284.1
64 Guy Mollier Francja 546.6 -320.6
65 Kaare Lien Kanada 511.9 -355.3
66 Pekka Remes Finlandia 466.3 -400.9
67 Helmut Recknagel NRD 431.1 -436.1
68 Otto Giacomelli Jugosławia 430.7 -436.5
69 Alfred Lesser NRD 402.6 -464.6
70 Georg Thoma RFN 395.7 -471.5
71 Helmut Kurz RFN 392.1 -475.1
72 Wolfgang Schueller NRD 383.0 -484.2
73 Henrik Ohlmayr RFN 382.8 -484.4
74 Ole Martinsson Szwecja 379.9 -487.3
75 Nikolaj Kamenski ZSRR 372.4 -494.8
76 Helmut Wegscheider RFN 371.3 -495.9
77 Wolfgang Happle RFN 370.0 -497.2
78 Heini Ihle RFN 367.7 -499.5
79 Kurt S. Elimaee Szwecja 367.5 -499.7
80 Juergen von Nordheim NRD 366.1 -501.1
81 Günther Goellner RFN 362.0 -505.2
82 Ryszard Witke Polska 352.2 -515.0
83 Josef Lichtenegger Austria 345.4 -521.8
84 Waldemar Heigenhauser Austria 344.5 -522.7
85 Willi Koestinger Austria 343.5 -523.7
86 Gerhard Niederhammer Austria 341.1 -526.1
87 Alois Haberstock RFN 335.6 -531.6
88 Franz Scheruebel Austria 335.1 -532.1
89 Willi Schuster Austria 330.9 -536.3
90 Werner Seibold RFN 314.0 -553.2
91 Maurice Arbez Francja 294.7 -572.5
92 Horst Moser Austria 280.4 -586.8
93 Max Bolkart RFN 211.4 -655.8
94 Christoph Roelz NRD 182.9 -684.3
95 Franz Keller RFN 181.1 -686.1
96 Manfred Walter Austria 126.8 -740.4
Wyniki konkursów
29.12.1963 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1964 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
05.01.1964 Innsbruck Austria K-81
06.01.1964 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich