TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thoralf Engan Norwegia 870.7  
2 Torbjoern Yggeseth Norwegia 819.7 -51.0
3 Max Bolkart RFN 816.8 -53.9
4 John Balfanz USA 801.2 -69.5
5 Torgeir Brandtzaeg Norwegia 800.7 -70.0
6 Georg Thoma RFN 797.3 -73.4
7 Antoni Łaciak Polska 759.9 -110.8
8 Willi Egger Austria 758.4 -112.3
9 Pekka Yliniemi Finlandia 746.8 -123.9
10 Josef Matous Czechosłowacja 742.3 -128.4
11 Wolfgang Happle RFN 740.5 -130.2
12 Baldur Preiml Austria 739.5 -131.2
13 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 737.9 -132.8
14 Waldemar Heigenhauser Austria 735.9 -134.8
15 Helmut Kurz RFN 729.1 -141.6
16 Niilo Halonen Finlandia 726.0 -144.7
17 Heini Ihle RFN 723.8 -146.9
18 Peter Mueller Austria 721.1 -149.6
19 Helmut Wegscheider RFN 718.5 -152.2
20 Jan Petter Devor Norwegia 714.7 -156.0
21 Jiri Raska Czechosłowacja 713.5 -157.2
22 Alois Haberstock RFN 705.2 -165.5
23 Miro Oman Jugosławia 704.6 -166.1
24 Juhani Kaerkkinen Finlandia 704.3 -166.4
25 Gustaw Bujok Polska 697.8 -172.9
26 Bengt Eriksson Szwecja 681.4 -189.3
27 Ludvic Zajc Jugosławia 679.0 -191.7
28 Bruno de Zordo Włochy 678.3 -192.4
29 Laszlo Csavas Węgry 675.4 -195.3
30 Władysław Tajner Polska 672.4 -198.3
31 Paul Johnson USA 671.7 -199.0
32 Bozo Jemc Jugosławia 665.4 -205.3
33 Andrzej Sztolf Polska 661.8 -208.9
34 Endre Kiss Węgry 655.3 -215.4
35 Olle Martinsson Szwecja 653.7 -217.0
36 Agostino de Zordo Włochy 642.1 -228.6
37 Andrej Nahtigal Jugosławia 639.0 -231.7
38 Gerhard Niederhammer Austria 634.7 -236.0
39 Tamas Sudar Węgry 616.9 -253.8
40 Ralph Semb USA 608.5 -262.2
41 Josef Lichtenegger Austria 563.1 -307.6
42 Giacomo Aimoni Włochy 547.8 -322.9
43 Rolf Strandberg Szwecja 540.4 -330.3
44 Ueli Scheidegger Szwajcaria 523.4 -347.3
45 Walter Steinegger Austria 511.0 -359.7
46 Ernst Kopp Austria 492.7 -378.0
47 Herbert Schmid Szwajcaria 491.3 -379.4
48 Max Golser Austria 473.6 -397.1
49 John Bower USA 469.1 -401.6
50 Toni Cecchinato Szwajcaria 465.2 -405.5
51 Janos Horvath Węgry 447.6 -423.1
52 Andrzej Kocyan Polska 447.0 -423.7
53 Wolfgang Schueller RFN 435.0 -435.7
54 Nikolai Kamenski ZSRR 378.4 -492.3
55 Alexander Ivanikov ZSRR 376.9 -493.8
56 Kakhaber Tsakadze ZSRR 360.2 -510.5
57 Jan Pezda Polska 357.2 -513.5
58 Walter Habersatter jun. Austria 353.0 -517.7
59 Nicolai Schamov ZSRR 350.4 -520.3
60 Herbert Schiffner Austria 349.3 -521.4
61 Fritz Gamweger Austria 336.4 -534.3
62 Willi Koestinger Austria 333.0 -537.7
63 Horst Moser Austria 319.8 -550.9
64 Hias Winkler RFN 304.1 -566.6
65 Rudolf Schweinberger Austria 276.8 -593.9
66 Guenther Guellner RFN 259.9 -610.8
67 Helmut Recknagel NRD 215.7 -655.0
68 Kurt Schramm NRD 212.1 -658.6
69 Dieter Bockeloh RFN 203.1 -667.6
70 Johannes Riedel RFN 200.3 -670.4
71 Peter Lesser NRD 183.6 -687.1
72 Veit Kuehrt NRD 183.1 -687.6
73 Sepp Schiffner RFN 170.8 -699.9
74 Willi Schuster Austria 165.8 -704.9
75 Roger Dion USA 153.9 -716.8
76 Bernd Moderegger RFN 144.9 -725.8
77 Helmut Rauter Austria 134.4 -736.3
Wyniki konkursów
28.12.1962 Oberstdorf RFN K-74
30.12.1962 Innsbruck Austria K-81
01.01.1963 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
06.01.1963 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »