TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Eino Kirjonen Finlandia 865.1  
2 Willi Egger Austria 853.4 -11.7
3 Hemmo Silvenoinen Finlandia 843.2 -21.9
4 Nicolai Schamov ZSRR 840.7 -24.4
5 Antoni Wieczorek Polska 839.4 -25.7
6 Walter Habersatter jun. Austria 833.4 -31.7
7 Kakhaber Tsakadze ZSRR 833.0 -32.1
8 Inger Lindquist Szwecja 832.5 -32.6
9 Odvar Saga Norwegia 830.4 -34.7
10 Max Bolkart RFN 828.7 -36.4
11 Nikolai Kamenski ZSRR 827.9 -37.2
12 Otto Leodolter Austria 825.9 -39.2
13 Juri Samsonov ZSRR 824.1 -41.0
14 Wolfgang Happle RFN 818.5 -46.6
15 Antero Immonen Finlandia 817.0 -48.1
16 Piotr Wala Polska 800.9 -64.2
17 Holger Karlsson Szwecja 798.6 -66.5
18 Harry Bergquist Szwecja 798.4 -66.7
19 Ryszard Witke Polska 797.7 -67.4
20 Gerhard Niederhammer Austria 797.5 -67.6
21 Willi Koestinger Austria 796.0 -69.1
22 Bruno de Zordo Włochy 795.0 -70.1
23 Niilo Halonen Finlandia 794.6 -70.5
24 Gustaw Bujok Polska 792.2 -72.9
25 Guttorm Heldahl Norwegia 792.1 -73.0
26 Władysław Tajner Polska 789.6 -75.5
27 Antoni Łaciak Polska 786.9 -78.2
28 Asbjoern Osnes Norwegia 784.9 -80.2
29 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 780.8 -84.3
30 Bozo Jemc Jugosławia 779.5 -85.6
31 Alois Haberstock RFN 778.5 -86.6
32 Peter Mueller Austria 777.6 -87.5
33 Ueli Scheidegger Szwajcaria 777.0 -88.1
34 Bert Anderrson Szwecja 774.9 -90.2
35 Veikko Kankkonen Finlandia 774.5 -90.6
36 Vladimir Bykov ZSRR 768.0 -97.1
37 Josef Lichtenegger Austria 766.1 -99.0
38 Andrzej Kocyan Polska 765.9 -99.2
39 Ludvic Zajc Jugosławia 764.6 -100.5
40 Miro Oman Jugosławia 763.2 -101.9
41 Helmut Kurz RFN 759.2 -105.9
42 Horst Moser Austria 749.4 -115.7
43 Heini Ihle RFN 749.2 -115.9
44 Nilo Zandanell Włochy 742.7 -122.4
45 Bengt Eriksson Szwecja 728.3 -136.8
46 Helmut Wegscheider RFN 724.8 -140.3
47 Dino de Zordo Włochy 713.2 -151.9
48 Tamas Sudar Węgry 701.5 -163.6
49 Endre Kiss Węgry 695.0 -170.1
50 Toni Cecchinato Szwajcaria 693.8 -171.3
51 Baldur Preiml Austria 675.4 -189.7
52 Giacomo Aimoni Włochy 674.6 -190.5
53 Francis Perret Szwajcaria 645.6 -219.5
54 Georg Thoma RFN 641.0 -224.1
55 Laszlo Geller Węgry 607.9 -257.2
56 Stanisław Polok Polska 583.9 -281.2
57 Joze Slibar Jugosławia 558.4 -306.7
58 Marian Pecar Jugosławia 555.5 -309.6
59 Walter Steinegger Austria 544.3 -320.8
60 Edi Heilingbrunner RFN 530.5 -334.6
61 Agostino de Zordo Włochy 520.8 -344.3
62 Milan Rojina Jugosławia 469.6 -395.5
63 Peter Erzen Jugosławia 440.0 -425.1
64 Helmut Recknagel NRD 429.9 -435.2
65 Janos Horvath Węgry 410.7 -454.4
66 Dieter Bockeloh RFN 404.8 -460.3
67 Kurt Schramm NRD 398.6 -466.5
68 Willi Wirth RFN 394.3 -470.8
69 Zbynek Hubac Czechosłowacja 386.4 -478.7
70 Johannes Riedel RFN 383.1 -482.0
71 Siegbert Muench NRD 371.5 -493.6
  Peter Lesser NRD 371.5 -493.6
73 Drahomir Jebavy Czechosłowacja 363.3 -501.8
74 Hias Winkler RFN 359.9 -505.2
75 Jaromir Novlud Czechosłowacja 351.9 -513.2
76 Wolfgang Schueller RFN 345.1 -520.0
77 Lothar Heyer RFN 340.0 -525.1
78 Hermann Anwander RFN 195.5 -669.6
79 Sepp Schiffner RFN 191.0 -674.1
80 Stanisław Bobak Polska 187.9 -677.2
81 Claude Jean-Prost Francja 184.5 -680.6
82 Axel Zerlaut RFN 181.1 -684.0
83 Ferdl Wallner Austria 164.9 -700.2
84 Guy Mollier Francja 149.5 -715.6
Wyniki konkursów
28.12.1961 Oberstdorf RFN K-74
30.12.1961 Innsbruck Austria K-81
01.01.1962 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
06.01.1962 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »