Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Max Bolkart RFN 878.0  
2 Albin Plank Austria 874.7 -3.3
3 Otto Leodolter Austria 870.6 -7.4
4 Willi Egger Austria 860.5 -17.5
5 Helmut Kurz RFN 849.0 -29.0
6 Timo Kivela Finlandia 845.3 -32.7
7 Georg Thoma RFN 839.8 -38.2
8 Walter Steinegger Austria 826.8 -51.2
9 Hermann Anwander RFN 825.7 -52.3
10 Wolfgang Happle RFN 808.7 -69.3
11 Folke Mikaelsson Szwecja 808.6 -69.4
12 Holger Karlsson Szwecja 807.3 -70.7
13 Markku Maatela Finlandia 806.7 -71.3
14 Alois Haberstock RFN 806.3 -71.7
15 Joze Slibar Jugosławia 801.1 -76.9
16 Jacques Charland Kanada 794.0 -84.0
17 Lars-A. Bergseije Szwecja 788.8 -89.2
18 Rudolf Schweinberger Austria 781.1 -96.9
19 Marian Pecar Jugosławia 773.4 -104.6
20 Hubert Witting RFN 773.1 -104.9
21 Ferdl Wallner Austria 773.0 -105.0
22 Peter Mueller Austria 770.7 -107.3
23 Heinrich Zapf RFN 768.0 -110.0
24 Joze Langus Jugosławia 767.9 -110.1
25 Baldur Preiml Austria 760.8 -117.2
26 Helmut Wegscheider RFN 758.4 -119.6
27 Miro Oman Jugosławia 716.7 -161.3
28 Bozo Jemc Jugosławia 625.7 -252.3
29 Gerry Gravelle Kanada 623.6 -254.4
30 Inger Lindquist Szwecja 614.1 -263.9
31 Rudi Duffke RFN 606.7 -271.3
32 Claude Jean-Prost Francja 587.6 -290.4
33 Robert Rey Francja 562.0 -316.0
34 Peter Wenger Szwajcaria 552.5 -325.5
35 Ueli Scheidegger Szwajcaria 543.6 -334.4
36 Walter Habersatter jun. Austria 417.7 -460.3
37 Andreas Daescher Szwajcaria 414.5 -463.5
38 Lois Leodolter Austria 403.5 -474.5
39 Axel Zerlaut RFN 384.0 -494.0
40 Helmut Boeck RFN 383.8 -494.2
41 Willi Koestinger Austria 365.5 -512.5
42 Luis Moser Kanada 181.0 -697.0
43 Klaus Fichtner Austria 180.5 -697.5
44 Heini Ihle RFN 174.0 -704.0
45 Ernst Kroell Austria 173.0 -705.0
46 Waldemar Heigenhauser Austria 168.3 -709.7
Wyniki konkursów
30.12.1959 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1960 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
03.01.1960 Innsbruck Austria K-81
06.01.1960 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich