Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 2022/2023
Period 3
05.11.202216:00WisłaPolskaHS-134nocny
06.11.202216:00WisłaPolskaHS-134nocny
26.11.202209:00RukaFinlandiaHS-142
27.11.202209:00RukaFinlandiaHS-142
09.12.202211:45Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
10.12.202211:50Titisee-NeustadtNiemcyHS-142druż. mix
11.12.202215:45Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
17.12.202216:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
18.12.202212:30EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
29.12.202216:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202314:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202313:30InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.202316:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Period 5
14.01.202316:00ZakopanePolskaHS-140druż., nocny
15.01.202316:00ZakopanePolskaHS-140nocny
20.01.202308:00SapporoJaponiaHS-137nocny
21.01.202308:00SapporoJaponiaHS-137nocny
22.01.202302:00SapporoJaponiaHS-137
28.01.202314:15Bad MitterndorfAustriaHS-235
29.01.202314:15Bad MitterndorfAustriaHS-235
Period 6
03.02.202316:00WillingenNiemcyHS-147druż. mix, nocny
04.02.202316:10WillingenNiemcyHS-147nocny
05.02.202316:00WillingenNiemcyHS-147nocny
11.02.2023 Iron MountainUSAHS-133odwołany
11.02.202316:00Lake PlacidUSAHS-134
11.02.202323:00Lake PlacidUSAHS-134Super Team, nocny
12.02.2023 Iron MountainUSAHS-133odwołany
12.02.202316:08Lake PlacidUSAHS-134
18.02.202316:20RasnovRumuniaHS-97nocny
19.02.202316:10RasnovRumuniaHS-97Super Team, nocny
Period 7
11.03.202314:40OsloNorwegiaHS-134Raw Air
12.03.202316:30OsloNorwegiaHS-134Raw Air, nocny
14.03.202316:10LillehammerNorwegiaHS-140Raw Air, nocny
16.03.202316:30LillehammerNorwegiaHS-140Raw Air, nocny
18.03.202316:30VikersundNorwegiaHS-240Raw Air, loty, nocny
19.03.202316:00VikersundNorwegiaHS-240Raw Air, loty, nocny
25.03.202316:15LahtiFinlandiaHS-130druż., nocny
26.03.202315:15LahtiFinlandiaHS-130nocny
31.03.202314:00PlanicaSłoweniaHS-240loty
01.04.202310:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, druż.
02.04.202310:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Halvor Egner GranerudNorwegia1516 
2Dawid KubackiPolska1278-238
3Anze LanisekSłowenia1083-433
4Stefan KraftAustria1003-513
5Piotr ŻyłaPolska804-712
6Manuel FettnerAustria584-932
7Ryoyu KobayashiJaponia579-937
8Andreas WellingerNiemcy463-1053
9Jan HoerlAustria445-1071
10Timi ZajcSłowenia442-1074
11Kamil StochPolska423-1093
12Michael HayboeckAustria414-1102
13Daniel TschofenigAustria396-1120
14Karl GeigerNiemcy369-1147
15Johann Andre ForfangNorwegia347-1169
16Marius LindvikNorwegia327-1189
17Markus EisenbichlerNiemcy324-1192
18Peter PrevcSłowenia274-1242
19Daniel Andre TandeNorwegia269-1247
20Robert JohanssonNorwegia255-1261
21Ziga JelarSłowenia250-1266
22Lovro KosSłowenia247-1269
23Domen PrevcSłowenia236-1280
24Constantin SchmidNiemcy183-1333
25Stephan LeyheNiemcy176-1340
26Pius PaschkeNiemcy164-1352
27Naoki NakamuraJaponia160-1356
28Giovanni BresadolaWłochy151-1365
29Paweł WąsekPolska131-1385
30Philipp RaimundNiemcy130-1386
31Gregor DeschwandenSzwajcaria121-1395
32Philipp AschenwaldAustria117-1399
33Clemens AignerAustria96-1420
34Kristoffer Eriksen SundalNorwegia91-1425
35Clemens LeitnerAustria59-1457
 Aleksander ZniszczołPolska59-1457
37Antti AaltoFinlandia51-1465
 Vladimir ZografskiBułgaria51-1465
39Bendik Jakobsen HeggliNorwegia49-1467
40Zak MogelSłowenia29-1487
41Niko KytosahoFinlandia28-1488
42Ren NikaidoJaponia26-1490
43Yukiya SatoJaponia21-1495
44Fatih Arda IpciogluTurcja16-1500
 Artti AigroEstonia16-1500
46Mackenzie Boyd-ClowesKanada14-1502
 Junshiro KobayashiJaponia14-1502
48Vilho PalosaariFinlandia13-1503
49Erik BelshawUSA12-1504
50Fredrik VillumstadNorwegia10-1506
 Jan HabdasPolska10-1506
52Benjamin OestvoldNorwegia9-1507
53Tomasz PilchPolska8-1508
 Markus MuellerAustria8-1508
55Alex InsamWłochy6-1510
56Yevhen MarusiakUkraina5-1511
 Andrew UrlaubUSA5-1511
58Dominik PeterSzwajcaria4-1512
 Anders FannemelNorwegia4-1512
 Stefan HulaPolska4-1512
61Simon AmmannSzwajcaria3-1513
 Keiichi SatoJaponia3-1513
 Felix HoffmannNiemcy3-1513
 Maximilian OrtnerAustria3-1513
 Maximilian SteinerAustria3-1513
66Danil VassilyevKazachstan2-1514
67Kevin MaltsevEstonia1-1515
 Killian PeierSzwajcaria1-1515
 Ulrich WohlgenanntAustria1-1515
 Roman KoudelkaCzechy1-1515

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1AustriaAustria3904 
2NorwegiaNorwegia3452-452
3PolskaPolska3117-787
4SłoweniaSłowenia3036-868
5NiemcyNiemcy2412-1492
6JaponiaJaponia1028-2876
7WłochyWłochy282-3622
8FinlandiaFinlandia267-3637
9USAUSA192-3712
10SzwajcariaSzwajcaria129-3775
11CzechyCzechy51-3853
 BułgariaBułgaria51-3853
13RumuniaRumunia25-3879
14EstoniaEstonia17-3887
15TurcjaTurcja16-3888
16KanadaKanada14-3890
17UkrainaUkraina5-3899
18KazachstanKazachstan2-3902

Wyniki konkursów
05.11.2022WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
06.11.2022WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
26.11.2022RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
27.11.2022RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzcy: Stefan Kraft (Austria) / Halvor Egner Granerud (Norwegia)
09.12.2022Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
10.12.2022Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzcy: Austria
11.12.2022Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
17.12.2022EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
18.12.2022EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
29.12.2022OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
01.01.2023Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
04.01.2023InnsbruckAustriaHS-128
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
06.01.2023BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
14.01.2023ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzcy: Austria
15.01.2023ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
20.01.2023SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
21.01.2023SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
22.01.2023SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
28.01.2023Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
29.01.2023Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
03.02.2023WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzcy: Norwegia
04.02.2023WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
05.02.2023WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
00:00
PŚ Lake Placid
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
21:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl Studio przed kwalifikacjami | Lake Placid
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich