Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 2021/2022
Period 3
20.11.2021 16:00 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
21.11.2021 16:00 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
27.11.2021 16:30 Ruka Finlandia HS-142 nocny
28.11.2021 16:15 Ruka Finlandia HS-142 nocny
04.12.2021 16:30 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
05.12.2021 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny
11.12.2021 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny
12.12.2021 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny
18.12.2021 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
19.12.2021 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
Period 4
29.12.2021 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2022 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 TCS
04.01.2022 13:30 Innsbruck Austria HS-130 TCS, odwołany
05.01.2022 16:30 Bischofshofen Austria HS-142 TCS, za Innsbruck
06.01.2022 17:30 Bischofshofen Austria HS-142 TCS, nocny
08.01.2022 16:00 Bischofshofen Austria HS-142 nocny
09.01.2022 16:00 Bischofshofen Austria HS-142 nocny, druż.
Period 5
15.01.2022 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
16.01.2022 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
21.01.2022 06:30 Sapporo Japonia HS-137 odwołany
22.01.2022 08:00 Sapporo Japonia HS-137 odwołany
22.01.2022 16:15 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny, za Sapporo
23.01.2022 02:00 Sapporo Japonia HS-137 odwołany
23.01.2022 16:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny, za Sapporo
28.01.2022 16:00 Willingen Niemcy HS-147 nocny, mix
29.01.2022 16:00 Willingen Niemcy HS-147 nocny
30.01.2022 15:15 Willingen Niemcy HS-147 nocny
Period 6
25.02.2022 17:10 Lahti Finlandia HS-130 nocny, za Sapporo
26.02.2022 16:30 Lahti Finlandia HS-130 nocny, druż.
27.02.2022 16:00 Lahti Finlandia HS-130 nocny
03.03.2022 16:00 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, nocny
04.03.2022 16:00 Oslo Norwegia HS-134 mix
05.03.2022 17:00 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, nocny
06.03.2022 15:45 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, nocny
Period 7
19.03.2022 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty
20.03.2022 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty
25.03.2022 14:00 Planica Słowenia HS-240 loty
26.03.2022 09:45 Planica Słowenia HS-240 loty, druż.
27.03.2022 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1621  
2 Karl Geiger Niemcy 1515 -106
3 Marius Lindvik Norwegia 1231 -390
4 Halvor Egner Granerud Norwegia 1227 -394
5 Stefan Kraft Austria 1069 -552
6 Markus Eisenbichler Niemcy 950 -671
7 Anze Lanisek Słowenia 936 -685
8 Timi Zajc Słowenia 711 -910
9 Jan Hoerl Austria 662 -959
10 Cene Prevc Słowenia 657 -964
11 Daniel Huber Austria 556 -1065
12 Robert Johansson Norwegia 531 -1090
13 Yukiya Sato Japonia 530 -1091
14 Piotr Żyła Polska 480 -1141
15 Peter Prevc Słowenia 460 -1161
16 Killian Peier Szwajcaria 451 -1170
17 Manuel Fettner Austria 424 -1197
18 Lovro Kos Słowenia 403 -1218
19 Kamil Stoch Polska 397 -1224
20 Ziga Jelar Słowenia 389 -1232
21 Daniel Andre Tande Norwegia 339 -1282
22 Stephan Leyhe Niemcy 333 -1288
23 Constantin Schmid Niemcy 332 -1289
24 Johann Andre Forfang Norwegia 303 -1318
25 Daniel Tschofenig Austria 251 -1370
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 243 -1378
27 Dawid Kubacki Polska 231 -1390
28 Philipp Aschenwald Austria 220 -1401
29 Andreas Wellinger Niemcy 219 -1402
30 Severin Freund Niemcy 211 -1410
31 Naoki Nakamura Japonia 196 -1425
32 Junshiro Kobayashi Japonia 179 -1442
33 Pius Paschke Niemcy 174 -1447
34 Evgenii Klimov Rosja 163 -1458
35 Clemens Aigner Austria 153 -1468
36 Ulrich Wohlgenannt Austria 133 -1488
37 Michael Hayboeck Austria 117 -1504
38 Danil Sadreev Rosja 101 -1520
39 Daiki Ito Japonia 88 -1533
40 Eetu Nousiainen Finlandia 65 -1556
41 Simon Ammann Szwajcaria 64 -1557
42 Fredrik Villumstad Norwegia 62 -1559
43 Paweł Wąsek Polska 61 -1560
44 Domen Prevc Słowenia 60 -1561
45 Thomas Lackner Austria 49 -1572
46 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 48 -1573
47 Jakub Wolny Polska 46 -1575
48 Justin Lisso Niemcy 44 -1577
49 Keiichi Sato Japonia 38 -1583
50 Vladimir Zografski Bułgaria 35 -1586
  Niko Kytosaho Finlandia 35 -1586
52 Markus Mueller Austria 34 -1587
53 Markus Schiffner Austria 31 -1590
  Robin Pedersen Norwegia 31 -1590
55 Artti Aigro Estonia 30 -1591
56 Roman Trofimov Rosja 29 -1592
57 Dominik Peter Szwajcaria 23 -1598
58 Antti Aalto Finlandia 22 -1599
59 Richard Freitag Niemcy 20 -1601
60 Andrzej Stękała Polska 19 -1602
61 Anze Semenic Słowenia 17 -1604
62 Philipp Raimund Niemcy 16 -1605
63 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 15 -1606
64 Mikhail Nazarov Rosja 10 -1611
65 Bor Pavlovcic Słowenia 9 -1612
66 Decker Dean USA 8 -1613
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1613
  Maximilian Steiner Austria 8 -1613
69 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 7 -1614
  Markus Rupitsch Austria 7 -1614
71 Anders Fannemel Norwegia 6 -1615
  Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -1615
  Giovanni Bresadola Włochy 6 -1615
74 Stefan Hula Polska 4 -1617
  Roman Koudelka Czechy 4 -1617
76 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 2 -1619
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5789  
2 Słowenia Słowenia 5742 -47
3 Niemcy Niemcy 5389 -400
4 Norwegia Norwegia 5360 -429
5 Japonia Japonia 4077 -1712
6 Polska Polska 2321 -3468
7 Szwajcaria Szwajcaria 881 -4908
8 Rosja Rosja 684 -5105
9 Finlandia Finlandia 447 -5342
10 Czechy Czechy 54 -5735
11 Francja Francja 50 -5739
  Kazachstan Kazachstan 50 -5739
13 Kanada Kanada 40 -5749
14 Bułgaria Bułgaria 35 -5754
15 Estonia Estonia 30 -5759
16 USA USA 8 -5781
17 Włochy Włochy 6 -5783
18 Turcja Turcja 2 -5787
Wyniki konkursów
20.11.2021 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
21.11.2021 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
27.11.2021 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
28.11.2021 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
04.12.2021 Wisła Polska HS-134
Zwycięzcy: Austria
05.12.2021 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Jan Hoerl (Austria)
11.12.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
12.12.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
18.12.2021 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
19.12.2021 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
29.12.2021 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2022 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
05.01.2022 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2022 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
08.01.2022 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
09.01.2022 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzcy: Austria
15.01.2022 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Słowenia
16.01.2022 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
22.01.2022 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
23.01.2022 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
28.01.2022 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzcy: Słowenia
29.01.2022 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
30.01.2022 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
25.02.2022 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
26.02.2022 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzcy: Austria
27.02.2022 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzcy: Halvor Egner Granerud (Norwegia) / Ryoyu Kobayashi (Japonia)
03.03.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
04.03.2022 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzcy: Słowenia
05.03.2022 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
06.03.2022 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
19.03.2022 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
20.03.2022 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
25.03.2022 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
26.03.2022 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzcy: Słowenia
27.03.2022 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lukas Tschuschnig
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
16:00
PŚ Lake Placid
konkurs ind.
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
22:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich