Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
13.03.2021, godz. 12:45
Zakopane HS-140
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2020/2021
Period 3
21.11.202016:00WisłaPolskaHS-134nocny, druż.
22.11.202016:00WisłaPolskaHS-134nocny
28.11.202016:30RukaFinlandiaHS-142nocny
29.11.202015:30RukaFinlandiaHS-142nocny
05.12.202016:30Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
06.12.202016:00Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
19.12.202016:00EngelbergSzwajcariaHS-140
20.12.202016:00EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
29.12.202016:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202114:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
03.01.202113:30InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.202116:45BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
09.01.202116:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
10.01.202116:30Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
Period 5
16.01.202116:15ZakopanePolskaHS-140nocny, druż.
17.01.202116:00ZakopanePolskaHS-140nocny
23.01.202116:15LahtiFinlandiaHS-130nocny, druż.
24.01.202116:00LahtiFinlandiaHS-130
30.01.202116:00WillingenNiemcyHS-147nocny
31.01.202116:15WillingenNiemcyHS-147nocny
Period 6
06.02.202108:30SapporoJaponiaHS-137odwołane
06.02.202114:30KlingenthalNiemcyHS-140za Sapporo
07.02.202102:00SapporoJaponiaHS-137odwołane
07.02.202114:30KlingenthalNiemcyHS-140za Sapporo
13.02.202112:30PekinChinyHS-140odwołane
13.02.202116:00 ZakopanePolskaHS-140za Pekin
14.02.202113:35PekinChinyHS-140odwołane
14.02.202116:10 ZakopanePolskaHS-140za Pekin
19.02.202114:15RasnovRumuniaHS-97
20.02.202109:45RasnovRumuniaHS-97druż. mix
Period 7
13.03.202115:30OsloNorwegiaHS-134RA, druż., nocny, odwołane
14.03.202115:30OsloNorwegiaHS-134RA, odwołane
16.03.202117:00LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny, odwołane
18.03.202117:00TrondheimNorwegiaHS-138RA, nocny, odwołane
20.03.202116:30VikersundNorwegiaHS-240RA, druż., loty, nocny, odwołane
21.03.202116:30VikersundNorwegiaHS-240RA, loty, nocny, odwołane
25.03.2021 PlanicaSłoweniaHS-240loty, za Vikersund
26.03.202115:00PlanicaSłoweniaHS-240loty
27.03.202110:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, druż.
28.03.202110:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Halvor Egner GranerudNorwegia1544 
2Markus EisenbichlerNiemcy1018-526
3Kamil StochPolska944-600
4Robert JohanssonNorwegia774-770
5Dawid KubackiPolska758-786
6Anze LanisekSłowenia749-795
7Piotr ŻyłaPolska743-801
8Ryoyu KobayashiJaponia659-885
9Marius LindvikNorwegia612-932
10Karl GeigerNiemcy566-978
11Daniel Andre TandeNorwegia543-1001
12Yukiya SatoJaponia472-1072
13Pius PaschkeNiemcy459-1085
14Daniel HuberAustria447-1097
15Andrzej StękałaPolska444-1100
16Bor PavlovcicSłowenia418-1126
17Stefan KraftAustria405-1139
18Keiichi SatoJaponia282-1262
19Johann Andre ForfangNorwegia262-1282
20Philipp AschenwaldAustria255-1289
21Michael HayboeckAustria253-1291
22Martin HamannNiemcy213-1331
23Gregor DeschwandenSzwajcaria199-1345
24Peter PrevcSłowenia186-1358
25Severin FreundNiemcy150-1394
26Ziga JelarSłowenia149-1395
27Jakub WolnyPolska146-1398
28Klemens MurańkaPolska139-1405
29Mikhail NazarovRosja135-1409
30Constantin SchmidNiemcy131-1413
31Mackenzie Boyd-ClowesKanada115-1429
32Domen PrevcSłowenia109-1435
33Junshiro KobayashiJaponia101-1443
34Evgeniy KlimovRosja94-1450
35Thomas LacknerAustria93-1451
36Antti AaltoFinlandia90-1454
37Naoki NakamuraJaponia82-1462
38Aleksander ZniszczołPolska81-1463
39Simon AmmannSzwajcaria77-1467
40Jan HoerlAustria75-1469
41Cene PrevcSłowenia69-1475
42Sander Vossan EriksenNorwegia63-1481
43Paweł W±sekPolska62-1482
44Markus SchiffnerAustria60-1484
45Timi ZajcSłowenia58-1486
46Anders HaareNorwegia52-1492
 Tilen BartolSłowenia52-1492
48Manuel FettnerAustria50-1494
49Niko KytosahoFinlandia47-1497
50Artti AigroEstonia45-1499
51Daniel TschofenigAustria30-1514
52Clemens LeitnerAustria27-1517
53Dominik PeterSzwajcaria25-1519
54Daiki ItoJaponia21-1523
55Roman Sergeevich TrofimovRosja19-1525
 Vladimir ZografskiBułgaria19-1525
57Anze SemenicSłowenia17-1527
 Maciej KotPolska17-1527
 Ulrich WohlgenanntAustria17-1527
60Thomas Aasen MarkengNorwegia15-1529
 Maximilian SteinerAustria15-1529
62David HaagenAustria13-1531
63Timon-Pascal KahoferAustria9-1535
64Gregor SchlierenzauerAustria8-1536
 Giovanni BresadolaWłochy8-1536
66Danil SadreevRosja6-1538
67Denis KornilovRosja5-1539
68Richard FreitagNiemcy4-1540
 Viktor PolasekCzechy4-1540
70Jernej PresecnikSłowenia3-1541
 Casey LarsonUSA3-1541
72Stefan HulaPolska2-1542
 Cestmir KozisekCzechy2-1542
74Tomasz PilchPolska1-1543
 Alex InsamWłochy1-1543
 Matthew SoukupKanada1-1543

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1NorwegiaNorwegia5015 
2PolskaPolska4387-628
3NiemcyNiemcy3441-1574
4AustriaAustria2957-2058
5SłoweniaSłowenia2535-2480
6JaponiaJaponia2342-2673
7SzwajcariaSzwajcaria501-4514
8RosjaRosja434-4581
9FinlandiaFinlandia287-4728
10KanadaKanada116-4899
11EstoniaEstonia45-4970
12FrancjaFrancja25-4990
13BułgariaBułgaria19-4996
14WłochyWłochy9-5006
15CzechyCzechy6-5009
16USAUSA3-5012

Wyniki konkursów
21.11.2020WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Austria
22.11.2020WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
28.11.2020RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
29.11.2020RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
05.12.2020Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
06.12.2020Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
19.12.2020EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
20.12.2020EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
29.12.2020OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
01.01.2021Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
03.01.2021InnsbruckAustriaHS-128
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.01.2021BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
09.01.2021Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
10.01.2021Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
16.01.2021ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzcy: Austria
17.01.2021ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
23.01.2021LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzcy: Norwegia
24.01.2021LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
30.01.2021WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
31.01.2021WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
06.02.2021KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
07.02.2021KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
13.02.2021ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
14.02.2021ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
19.02.2021RasnovRumuniaHS-97
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
20.02.2021RasnovRumuniaHS-97
Zwycięzcy: Norwegia
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ursa Bogataj
Najbliższe zawody
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
20 marca 2021 (sobota)
08:30
P¦-k Niżny Tagił
odprawa techniczna
09:45
P¦-k Niżny Tagił
oficjalny trening
11:45
P¦-k Niżny Tagił
kwalifikacje
13:00
P¦-k Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
jutro
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
10:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
14:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
18:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
9.3.2021
06:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
9.3.2021
07:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
10.3.2021
07:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
03:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
04:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Czy jeste¶ zadowolony z występu Polaków na M¦?
tak
nie
sam nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich