Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2019/2020
Period 3
23.11.201916:00WisłaPolskaHS-134nocny, druż.
24.11.201911:30WisłaPolskaHS-134
30.11.201916:30RukaFinlandiaHS-142nocny
01.12.201916:30RukaFinlandiaHS-142odwołany
07.12.201915:30Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
08.12.201915:30Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
14.12.201916:00KlingenthalNiemcyHS-140nocny, druż.
15.12.201916:00KlingenthalNiemcyHS-140nocny
21.12.201916:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
22.12.201915:00EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
29.12.201917:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202014:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202014:00InnsbruckAustriaHS-128TCS
06.01.202017:15BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Period 5
11.01.202016:00Val di FiemmeWłochyHS-104nocny
12.01.202016:30Val di FiemmeWłochyHS-104nocny
18.01.202016:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
19.01.202015:15Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
25.01.202016:15ZakopanePolskaHS-140nocny, druż.
26.01.202016:00ZakopanePolskaHS-140nocny
01.02.202008:30SapporoJaponiaHS-137nocny
02.02.202002:00SapporoJaponiaHS-137
Period 6
08.02.202016:00WillingenNiemcyHS-145nocny
09.02.202010:15WillingenNiemcyHS-145odwołany
15.02.202011:00Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235loty
16.02.202011:00Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235loty
21.02.202014:00RasnovRumuniaHS-97
22.02.202012:45RasnovRumuniaHS-97
28.02.202017:30LahtiFinlandiaHS-130za P¦ Ruka 1.12.2019
29.02.202016:00LahtiFinlandiaHS-130nocny, druż.
01.03.202015:30LahtiFinlandiaHS-130
Period 7
07.03.202015:15OsloNorwegiaHS-134RA, nocny, druż
08.03.202016:30OsloNorwegiaHS-134Raw Air, odwołany
09.03.202017:15LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny, za Oslo
10.03.202017:00LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny
12.03.202017:00TrondheimNorwegiaHS-138RA, nocny, odwołany
14.03.202016:30VikersundNorwegiaHS-240RA, nocny, druż., loty, odwołany
15.03.202016:30VikersundNorwegiaHS-240RA, loty, finał, odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Stefan KraftAustria1659 
2Karl GeigerNiemcy1519-140
3Ryoyu KobayashiJaponia1178-481
4Dawid KubackiPolska1169-490
5Kamil StochPolska1031-628
6Stephan LeyheNiemcy917-742
7Marius LindvikNorwegia906-753
8Peter PrevcSłowenia789-870
9Daniel Andre TandeNorwegia721-938
10Philipp AschenwaldAustria622-1037
11Piotr ŻyłaPolska617-1042
12Johann Andre ForfangNorwegia579-1080
13Yukiya SatoJaponia559-1100
14Timi ZajcSłowenia544-1115
15Anze LanisekSłowenia543-1116
16Constantin SchmidNiemcy530-1129
17Robert JohanssonNorwegia503-1156
18Daniel HuberAustria417-1242
19Domen PrevcSłowenia361-1298
20Gregor SchlierenzauerAustria356-1303
21Pius PaschkeNiemcy353-1306
22Michael HayboeckAustria350-1309
23Markus EisenbichlerNiemcy304-1355
24Daiki ItoJaponia285-1374
25Killian PeierSzwajcaria237-1422
26Roman KoudelkaCzechy220-1439
27Jan HoerlAustria210-1449
28Ziga JelarSłowenia200-1459
29Robin PedersenNorwegia181-1478
30Junshiro KobayashiJaponia162-1497
31Evgeniy KlimovRosja140-1519
32Antti AaltoFinlandia133-1526
33Cene PrevcSłowenia112-1547
34Keiichi SatoJaponia109-1550
35Simon AmmannSzwajcaria81-1578
36Thomas Aasen MarkengNorwegia80-1579
37Anze SemenicSłowenia60-1599
38Jakub WolnyPolska58-1601
39Stefan HuberAustria57-1602
40Rok JustinSłowenia52-1607
41Vladimir ZografskiBułgaria48-1611
42Maciej KotPolska40-1619
43Naoki NakamuraJaponia39-1620
44Richard FreitagNiemcy37-1622
45Anders HaareNorwegia35-1624
46Stefan HulaPolska31-1628
47Taku TakeuchiJaponia28-1631
48Moritz BaerNiemcy24-1635
49Jurij TepesSłowenia21-1638
50Mackenzie Boyd-ClowesKanada20-1639
51Gregor DeschwandenSzwajcaria18-1641
 Aleksander ZniszczołPolska18-1641
53Viktor PolasekCzechy15-1644
54Yuken IwasaJaponia14-1645
 Kevin BicknerUSA14-1645
56Sergey TkachenkoKazachstan13-1646
57Artti AigroEstonia11-1648
58Dominik PeterSzwajcaria10-1649
 Niko KytosahoFinlandia10-1649
60Marco WoergoetterAustria9-1650
61Klemens MurańkaPolska8-1651
 Halvor Egner GranerudNorwegia8-1651
 Luca RothNiemcy8-1651
64Clemens LeitnerAustria6-1653
 Andreas Granerud BuskumNorwegia6-1653
66Clemens AignerAustria5-1654
 Andreas SchulerSzwajcaria5-1654
 Dmitriy VassilievRosja5-1654
69Sondre RingenNorwegia3-1656
 Hiroaki WatanabeJaponia3-1656
 Tilen BartolSłowenia3-1656
 Roman Sergeevich TrofimovRosja3-1656
73Severin FreundNiemcy2-1657
 Shohei TochimotoJaponia2-1657

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1NiemcyNiemcy5194 
2AustriaAustria5041-153
3NorwegiaNorwegia4622-572
4PolskaPolska4272-922
5SłoweniaSłowenia4085-1109
6JaponiaJaponia3479-1715
7SzwajcariaSzwajcaria801-4393
8CzechyCzechy335-4859
9RosjaRosja248-4946
10FinlandiaFinlandia243-4951
11BułgariaBułgaria48-5146
12KanadaKanada20-5174
13USAUSA14-5180
14KazachstanKazachstan13-5181
15EstoniaEstonia11-5183

Wyniki konkursów
23.11.2019WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Austria
24.11.2019WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
30.11.2019RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
07.12.2019Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
08.12.2019Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.12.2019KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzcy: Polska
15.12.2019KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
21.12.2019EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
22.12.2019EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
29.12.2019OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2020Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
04.01.2020InnsbruckAustriaHS-130
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
06.01.2020BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
11.01.2020Val di FiemmeWłochyHS-104
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
12.01.2020Val di FiemmeWłochyHS-104
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
18.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
25.01.2020ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzcy: Niemcy
26.01.2020ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.02.2020SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
02.02.2020SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
08.02.2020WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
15.02.2020Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
16.02.2020Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
21.02.2020RasnovRumuniaHS-97
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
22.02.2020RasnovRumuniaHS-97
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
28.02.2020LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
29.02.2020LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzcy: Niemcy
01.03.2020LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
07.03.2020OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzcy: Norwegia
09.03.2020LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
10.03.2020LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Wojciech Fortuna
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich