Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2019/2020
Period 3
23.11.201916:00WisłaPolskaHS-134nocny, druż.
24.11.201911:30WisłaPolskaHS-134
30.11.201916:30RukaFinlandiaHS-142nocny
01.12.201916:30RukaFinlandiaHS-142odwołany
07.12.201915:30Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
08.12.201915:30Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
14.12.201916:00KlingenthalNiemcyHS-140nocny, druż.
15.12.201916:00KlingenthalNiemcyHS-140nocny
21.12.201916:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
22.12.201915:00EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
29.12.201917:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202014:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202014:00InnsbruckAustriaHS-128TCS
06.01.202017:15BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Period 5
11.01.202016:00Val di FiemmeWłochyHS-135nocny
12.01.202016:30Val di FiemmeWłochyHS-135nocny
18.01.202016:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
19.01.202015:15Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
25.01.202016:15ZakopanePolskaHS-140nocny, druż.
26.01.202016:00ZakopanePolskaHS-140nocny
01.02.202008:30SapporoJaponiaHS-137nocny
02.02.202002:00SapporoJaponiaHS-137
Period 6
08.02.202016:00WillingenNiemcyHS-145nocny
09.02.202016:00WillingenNiemcyHS-145nocny
15.02.202011:00Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235loty
16.02.202011:00Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235loty
21.02.202014:00RasnovRumuniaHS-97
22.02.202012:45RasnovRumuniaHS-97
29.02.202016:00LahtiFinlandiaHS-130nocny, druż.
01.03.202015:30LahtiFinlandiaHS-130
Period 7
07.03.202015:15OsloNorwegiaHS-134RA, nocny, druż
08.03.202014:30OsloNorwegiaHS-134RA
10.03.202017:00LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny
12.03.202017:00TrondheimNorwegiaHS-138RA, nocny
14.03.202016:30VikersundNorwegiaHS-240RA, nocny, druż., loty
15.03.202016:30VikersundNorwegiaHS-240RA, loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Daniel Andre TandeNorwegia260 
2Stefan KraftAustria196-64
3Karl GeigerNiemcy192-68
4Ryoyu KobayashiJaponia190-70
5Philipp AschenwaldAustria164-96
6Anze LanisekSłowenia161-99
7Yukiya SatoJaponia138-122
8Kamil StochPolska120-140
9Dawid KubackiPolska117-143
10Killian PeierSzwajcaria106-154
11Timi ZajcSłowenia98-162
12Peter PrevcSłowenia83-177
13Daniel HuberAustria81-179
14Jan HoerlAustria80-180
 Thomas Aasen MarkengNorwegia80-180
16Gregor SchlierenzauerAustria69-191
 Daiki ItoJaponia69-191
18Robert JohanssonNorwegia59-201
19Robin PedersenNorwegia58-202
20Johann Andre ForfangNorwegia53-207
21Constantin SchmidNiemcy50-210
22Junshiro KobayashiJaponia47-213
23Pius PaschkeNiemcy43-217
24Marius LindvikNorwegia42-218
25Richard FreitagNiemcy37-223
26Stephan LeyheNiemcy35-225
27Domen PrevcSłowenia32-228
28Michael HayboeckAustria30-230
 Maciej KotPolska30-230
30Piotr ŻyłaPolska27-233
31Simon AmmannSzwajcaria24-236
32Naoki NakamuraJaponia20-240
33Jakub WolnyPolska19-241
34Moritz BaerNiemcy16-244
35Stefan HulaPolska15-245
36Niko KytoesahoFinlandia10-250
37Markus EisenbichlerNiemcy8-252
38Dimitry VassilievRosja5-255
 Dominik PeterSzwajcaria5-255
40Rok JustinSłowenia4-256
41Roman Sergeevich TrofimovRosja3-257
42Tilen BartolSłowenia2-258
43Anze SemenicSłowenia1-259
 Vladimir ZografskiBułgaria1-259

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1AustriaAustria1020 
2NorwegiaNorwegia902-118
3SłoweniaSłowenia631-389
4PolskaPolska628-392
5JaponiaJaponia614-406
6NiemcyNiemcy581-439
7SzwajcariaSzwajcaria235-785
8FinlandiaFinlandia60-960
9RosjaRosja8-1012
10BułgariaBułgaria1-1019

Wyniki konkursów
23.11.2019WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Austria
24.11.2019WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
30.11.2019RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
07.12.2019Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
08.12.2019Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich