TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2018/2019
Period 3
17.11.201816:00WisłaPolskaHS-134nocny, druż.
18.11.201815:00WisłaPolskaHS-134nocny
24.11.201816:30RukaFinlandiaHS-142nocny
25.11.201817:00RukaFinlandiaHS-142nocny
01.12.201815:45Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
02.12.201816:00Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
08.12.201816:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142odwołany
09.12.201815:30Titisee-NeustadtNiemcyHS-142odwołany
15.12.201816:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
16.12.201814:15EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
30.12.201816:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.201914:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.201914:00InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.201917:00BischofshofenAustriaHS-140TCS, nocny
Period 5
12.01.201916:00Val di FiemmeWłochyHS-135nocny
13.01.201917:00Val di FiemmeWłochyHS-135nocny
19.01.201916:15ZakopanePolskaHS-140nocny, druż.
20.01.201916:00ZakopanePolskaHS-140nocny
26.01.201908:00SapporoJaponiaHS-137nocny
27.01.201902:00SapporoJaponiaHS-137
Period 6
02.02.201916:00OberstdorfNiemcyHS-235loty, nocny
03.02.201916:00OberstdorfNiemcyHS-235loty, nocny
09.02.201916:30LahtiFinlandiaHS-130nocny, druż
10.02.201916:15LahtiFinlandiaHS-130nocny
16.02.201916:00WillingenNiemcyHS-145nocny
17.02.201915:15WillingenNiemcyHS-145
Period 7
09.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134RA, druż.
10.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134RA
12.03.201917:00LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny
14.03.201917:00TrondheimNorwegiaHS-140RA, nocny
16.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240RA, loty, nocny, dr.
17.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240RA, loty
22.03.201914:30PlanicaSłoweniaHS-240loty
23.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, druż.
24.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia420 
2Piotr ŻyłaPolska285-135
3Kamil StochPolska276-144
4Johann Andre ForfangNorwegia255-165
5Stephan LeyheNiemcy191-229
6Karl GeigerNiemcy177-243
7Andreas WellingerNiemcy173-247
8Evgeniy KlimovRosja161-259
9Robert JohanssonNorwegia152-268
10Timi ZajcSłowenia144-276
11Domen PrevcSłowenia136-284
12Antti AaltoFinlandia98-322
13Stefan KraftAustria97-323
14Dawid KubackiPolska89-331
15Vladimir ZografskiBułgaria72-348
16Markus EisenbichlerNiemcy64-356
17Anders FannemelNorwegia54-366
 Killian PeierSzwajcaria54-366
 Roman KoudelkaCzechy54-366
20Anze LanisekSłowenia53-367
21Junshiro KobayashiJaponia52-368
 Jakub WolnyPolska52-368
23Manuel FettnerAustria44-376
24Daniel HuberAustria41-379
25Halvor Egner GranerudNorwegia40-380
26Richard FreitagNiemcy37-383
27David SiegelNiemcy31-389
 Viktor PolasekCzechy31-389
29Naoki NakamuraJaponia28-392
30Gregor SchlierenzauerAustria22-398
31Stefan HulaPolska21-399
32Jernej DamjanSłowenia20-400
33Kevin BicknerUSA18-402
 Zak MogelSłowenia18-402
35Daniel Andre TandeNorwegia17-403
36Lukas HlavaCzechy15-405
 Philipp AschenwaldAustria15-405
38Dimitry VassilievRosja14-406
39Severin FreundNiemcy12-408
 Artti AigroEstonia12-408
41Daiki ItoJaponia8-412
42Clemens AignerAustria7-413
 Alex InsamWłochy7-413
44Roman Sergeevich TrofimovRosja5-415
 Anze SemenicSłowenia5-415
46Mackenzie Boyd-ClowesKanada4-416
 Gregor DeschwandenSzwajcaria4-416
48Maciej KotPolska2-418
 Jarkko MäättäFinlandia2-418
 Cestmir KozisekCzechy2-418
51Andreas SchulerSzwajcaria1-419

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1PolskaPolska1125 
2NiemcyNiemcy1035-90
3JaponiaJaponia758-367
4AustriaAustria526-599
5NorwegiaNorwegia518-607
6SłoweniaSłowenia476-649
7RosjaRosja330-795
8SzwajcariaSzwajcaria259-866
9CzechyCzechy152-973
10FinlandiaFinlandia100-1025
11BułgariaBułgaria72-1053
12USAUSA18-1107
13EstoniaEstonia12-1113
14WłochyWłochy7-1118
15KanadaKanada4-1121

Wyniki konkursów
17.11.2018WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Polska
18.11.2018WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
24.11.2018RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
25.11.2018RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.12.2018Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
02.12.2018Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »