Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2018/2019
Period 3
17.11.2018 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
18.11.2018 15:00 Wisła Polska HS-134 nocny
24.11.2018 16:30 Ruka Finlandia HS-142 nocny
25.11.2018 17:00 Ruka Finlandia HS-142 nocny
01.12.2018 15:45 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
02.12.2018 16:00 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
08.12.2018 16:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
09.12.2018 15:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
15.12.2018 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
16.12.2018 14:15 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
30.12.2018 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2019 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 TCS
04.01.2019 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2019 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Period 5
12.01.2019 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-135 nocny
13.01.2019 17:00 Val di Fiemme Włochy HS-135 nocny
19.01.2019 16:15 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
20.01.2019 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
26.01.2019 08:00 Sapporo Japonia HS-137 nocny
27.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
Period 6
01.02.2019 16:10 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
02.02.2019 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
03.02.2019 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
09.02.2019 16:30 Lahti Finlandia HS-130 nocny, druż
10.02.2019 16:15 Lahti Finlandia HS-130 nocny
15.02.2019 15:45 Willingen Niemcy HS-145 nocny, druż.
16.02.2019 16:00 Willingen Niemcy HS-145 nocny
17.02.2019 15:15 Willingen Niemcy HS-145
Period 7
09.03.2019 14:30 Oslo Norwegia HS-134 RA, druż.
10.03.2019 14:30 Oslo Norwegia HS-134 RA
12.03.2019 17:00 Lillehammer Norwegia HS-140 RA, nocny
14.03.2019 17:00 Trondheim Norwegia HS-140 RA, nocny
16.03.2019 17:00 Vikersund Norwegia HS-240 RA, loty, nocny, dr.
17.03.2019 17:00 Vikersund Norwegia HS-240 RA, loty
22.03.2019 14:30 Planica Słowenia HS-240 loty
23.03.2019 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, druż.
24.03.2019 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 2085  
2 Stefan Kraft Austria 1349 -736
3 Kamil Stoch Polska 1288 -797
4 Piotr Żyła Polska 1131 -954
5 Dawid Kubacki Polska 988 -1097
6 Robert Johansson Norwegia 974 -1111
7 Markus Eisenbichler Niemcy 937 -1148
8 Johann Andre Forfang Norwegia 892 -1193
9 Timi Zajc Słowenia 833 -1252
10 Karl Geiger Niemcy 765 -1320
11 Stephan Leyhe Niemcy 636 -1449
12 Evgeniy Klimov Rosja 592 -1493
13 Domen Prevc Słowenia 542 -1543
14 Roman Koudelka Czechy 523 -1562
15 Halvor Egner Granerud Norwegia 422 -1663
16 Daniel Huber Austria 413 -1672
17 Killian Peier Szwajcaria 399 -1686
18 Andreas Wellinger Niemcy 371 -1714
19 Andreas Stjernen Norwegia 335 -1750
  Junshiro Kobayashi Japonia 335 -1750
21 Richard Freitag Niemcy 331 -1754
22 Jakub Wolny Polska 328 -1757
23 Yukiya Sato Japonia 316 -1769
24 Simon Ammann Szwajcaria 313 -1772
25 Antti Aalto Finlandia 288 -1797
26 Philipp Aschenwald Austria 247 -1838
27 Michael Hayboeck Austria 228 -1857
28 Anze Semenic Słowenia 203 -1882
29 Peter Prevc Słowenia 179 -1906
30 Anze Lanisek Słowenia 177 -1908
31 Manuel Fettner Austria 166 -1919
32 Daiki Ito Japonia 145 -1940
33 Vladimir Zografski Bułgaria 134 -1951
34 David Siegel Niemcy 131 -1954
35 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1979
36 Anders Fannemel Norwegia 103 -1982
37 Noriaki Kasai Japonia 88 -1997
38 Constantin Schmid Niemcy 86 -1999
39 Naoki Nakamura Japonia 72 -2013
40 Stefan Hula Polska 69 -2016
41 Robin Pedersen Norwegia 58 -2027
42 Viktor Polasek Czechy 54 -2031
43 Jan Hoerl Austria 53 -2032
44 Marius Lindvik Norwegia 49 -2036
45 Clemens Aigner Austria 46 -2039
46 Jernej Damjan Słowenia 40 -2045
47 Maciej Kot Polska 25 -2060
48 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -2062
49 Dimitry Vassiliev Rosja 19 -2066
  Martin Hamann Niemcy 19 -2066
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 18 -2067
  Kevin Bickner USA 18 -2067
  Zak Mogel Słowenia 18 -2067
54 Lukas Hlava Czechy 17 -2068
  Ziga Jelar Słowenia 17 -2068
56 Keiichi Sato Japonia 13 -2072
57 Artti Aigro Estonia 12 -2073
  Severin Freund Niemcy 12 -2073
59 Pius Paschke Niemcy 10 -2075
  Jurij Tepes Słowenia 10 -2075
61 Tilen Bartol Słowenia 9 -2076
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -2076
  Taku Takeuchi Japonia 9 -2076
64 Bor Pavlovcic Słowenia 8 -2077
65 Alex Insam Włochy 7 -2078
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -2080
67 Paweł W±sek Polska 4 -2081
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -2081
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -2081
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -2081
71 Tomas Vancura Czechy 3 -2082
  Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -2082
73 Moritz Baer Niemcy 2 -2083
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -2083
  Markus Schiffner Austria 2 -2083
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -2083
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -2084
  Mikhail Nazarov Rosja 1 -2084
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 6083  
2 Niemcy Niemcy 5650 -433
3 Japonia Japonia 4813 -1270
4 Austria Austria 4530 -1553
5 Norwegia Norwegia 3943 -2140
6 Słowenia Słowenia 3736 -2347
7 Szwajcaria Szwajcaria 1467 -4616
8 Czechy Czechy 1056 -5027
9 Rosja Rosja 867 -5216
10 Finlandia Finlandia 396 -5687
11 Bułgaria Bułgaria 134 -5949
12 Kanada Kanada 18 -6065
  USA USA 18 -6065
14 Estonia Estonia 12 -6071
15 Włochy Włochy 7 -6076
Wyniki konkursów
17.11.2018 Wisła Polska HS-134
Zwycięzcy: Polska
18.11.2018 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
24.11.2018 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
25.11.2018 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.12.2018 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
02.12.2018 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
15.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
16.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
30.12.2018 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2019 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
04.01.2019 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
12.01.2019 Val di Fiemme Włochy HS-135
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
13.01.2019 Val di Fiemme Włochy HS-135
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Niemcy
20.01.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
26.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
27.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
02.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
03.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
09.02.2019 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzcy: Austria
10.02.2019 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzcy: Polska
16.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
17.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
09.03.2019 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzcy: Norwegia
10.03.2019 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
12.03.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.03.2019 Trondheim Norwegia HS-138
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
16.03.2019 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzcy: Słowenia
17.03.2019 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
22.03.2019 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
23.03.2019 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzcy: Polska
24.03.2019 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich