Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2018/2019
Period 3
17.11.201816:00WisłaPolskaHS-134nocny, druż.
18.11.201815:00WisłaPolskaHS-134nocny
24.11.201816:30RukaFinlandiaHS-142nocny
25.11.201817:00RukaFinlandiaHS-142nocny
01.12.201815:45Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
02.12.201816:00Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
08.12.201816:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142odwołany
09.12.201815:30Titisee-NeustadtNiemcyHS-142odwołany
15.12.201816:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
16.12.201814:15EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
30.12.201816:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.201914:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.201914:00InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.201917:00BischofshofenAustriaHS-140TCS, nocny
Period 5
12.01.201916:00Val di FiemmeWłochyHS-135nocny
13.01.201917:00Val di FiemmeWłochyHS-135nocny
19.01.201916:15ZakopanePolskaHS-140nocny, druż.
20.01.201916:00ZakopanePolskaHS-140nocny
26.01.201908:00SapporoJaponiaHS-137nocny
27.01.201902:00SapporoJaponiaHS-137
Period 6
01.02.201916:10OberstdorfNiemcyHS-235loty, nocny
02.02.201916:00OberstdorfNiemcyHS-235loty, nocny
03.02.201916:00OberstdorfNiemcyHS-235loty, nocny
09.02.201916:30LahtiFinlandiaHS-130nocny, druż
10.02.201916:15LahtiFinlandiaHS-130nocny
15.02.201915:45WillingenNiemcyHS-145nocny, druż.
16.02.201916:00WillingenNiemcyHS-145nocny
17.02.201915:15WillingenNiemcyHS-145
Period 7
09.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134RA, druż.
10.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134RA
12.03.201917:00LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny
14.03.201917:00TrondheimNorwegiaHS-140RA, nocny
16.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240RA, loty, nocny, dr.
17.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240RA, loty
22.03.201914:30PlanicaSłoweniaHS-240loty
23.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, druż.
24.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia2085 
2Stefan KraftAustria1349-736
3Kamil StochPolska1288-797
4Piotr ŻyłaPolska1131-954
5Dawid KubackiPolska988-1097
6Robert JohanssonNorwegia974-1111
7Markus EisenbichlerNiemcy937-1148
8Johann Andre ForfangNorwegia892-1193
9Timi ZajcSłowenia833-1252
10Karl GeigerNiemcy765-1320
11Stephan LeyheNiemcy636-1449
12Evgeniy KlimovRosja592-1493
13Domen PrevcSłowenia542-1543
14Roman KoudelkaCzechy523-1562
15Halvor Egner GranerudNorwegia422-1663
16Daniel HuberAustria413-1672
17Killian PeierSzwajcaria399-1686
18Andreas WellingerNiemcy371-1714
19Andreas StjernenNorwegia335-1750
 Junshiro KobayashiJaponia335-1750
21Richard FreitagNiemcy331-1754
22Jakub WolnyPolska328-1757
23Yukiya SatoJaponia316-1769
24Simon AmmannSzwajcaria313-1772
25Antti AaltoFinlandia288-1797
26Philipp AschenwaldAustria247-1838
27Michael HayboeckAustria228-1857
28Anze SemenicSłowenia203-1882
29Peter PrevcSłowenia179-1906
30Anze LanisekSłowenia177-1908
31Manuel FettnerAustria166-1919
32Daiki ItoJaponia145-1940
33Vladimir ZografskiBułgaria134-1951
34David SiegelNiemcy131-1954
35Daniel Andre TandeNorwegia106-1979
36Anders FannemelNorwegia103-1982
37Noriaki KasaiJaponia88-1997
38Constantin SchmidNiemcy86-1999
39Naoki NakamuraJaponia72-2013
40Stefan HulaPolska69-2016
41Robin PedersenNorwegia58-2027
42Viktor PolasekCzechy54-2031
43Jan HoerlAustria53-2032
44Marius LindvikNorwegia49-2036
45Clemens AignerAustria46-2039
46Jernej DamjanSłowenia40-2045
47Maciej KotPolska25-2060
48Gregor SchlierenzauerAustria23-2062
49Dimitry VassilievRosja19-2066
 Martin HamannNiemcy19-2066
51Mackenzie Boyd-ClowesKanada18-2067
 Kevin BicknerUSA18-2067
 Zak MogelSłowenia18-2067
54Lukas HlavaCzechy17-2068
 Ziga JelarSłowenia17-2068
56Keiichi SatoJaponia13-2072
57Severin FreundNiemcy12-2073
 Artti AigroEstonia12-2073
59Jurij TepesSłowenia10-2075
 Pius PaschkeNiemcy10-2075
61Cestmir KozisekCzechy9-2076
 Taku TakeuchiJaponia9-2076
 Tilen BartolSłowenia9-2076
64Bor PavlovcicSłowenia8-2077
65Alex InsamWłochy7-2078
66Roman Sergeevich TrofimovRosja5-2080
67Thomas Aasen MarkengNorwegia4-2081
 Paweł W±sekPolska4-2081
 Eetu NousiainenFinlandia4-2081
 Gregor DeschwandenSzwajcaria4-2081
71Ulrich WohlgenanntAustria3-2082
 Tomas VancuraCzechy3-2082
73Jarkko MäättäFinlandia2-2083
 Markus SchiffnerAustria2-2083
 Andreas AlamommoFinlandia2-2083
 Moritz BaerNiemcy2-2083
77Andreas SchulerSzwajcaria1-2084
 Mikhail NazarovRosja1-2084

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1PolskaPolska6083 
2NiemcyNiemcy5650-433
3JaponiaJaponia4813-1270
4AustriaAustria4530-1553
5NorwegiaNorwegia3943-2140
6SłoweniaSłowenia3736-2347
7SzwajcariaSzwajcaria1467-4616
8CzechyCzechy1056-5027
9RosjaRosja867-5216
10FinlandiaFinlandia396-5687
11BułgariaBułgaria134-5949
12KanadaKanada18-6065
 USAUSA18-6065
14EstoniaEstonia12-6071
15WłochyWłochy7-6076

Wyniki konkursów
17.11.2018WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Polska
18.11.2018WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
24.11.2018RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
25.11.2018RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.12.2018Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
02.12.2018Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
15.12.2018EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
16.12.2018EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
30.12.2018OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2019Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
04.01.2019InnsbruckAustriaHS-130
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2019BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
12.01.2019Val di FiemmeWłochyHS-135
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
13.01.2019Val di FiemmeWłochyHS-135
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2019ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzcy: Niemcy
20.01.2019ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
26.01.2019SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
27.01.2019SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.02.2019OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
02.02.2019OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
03.02.2019OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
09.02.2019LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzcy: Austria
10.02.2019LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.02.2019WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzcy: Polska
16.02.2019WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
17.02.2019WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
09.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzcy: Norwegia
10.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
12.03.2019LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.03.2019TrondheimNorwegiaHS-138
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
16.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzcy: Słowenia
17.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
22.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
23.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzcy: Polska
24.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Charlotte Mitchell (1994)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
11:30
LGP Hakuba
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich