TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2017/2018
Period 3
18.11.2017 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
19.11.2017 15:00 Wisła Polska HS-134 nocny
25.11.2017 16:15 Ruka Finlandia HS-142 nocny, druż.
26.11.2017 15:00 Ruka Finlandia HS-142 nocny
02.12.2017 16:15 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
03.12.2017 16:00 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
09.12.2017 16:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny, druż.
10.12.2017 15:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny
16.12.2017 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
17.12.2017 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
30.12.2017 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2018 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
04.01.2018 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2018 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Period 5
13.01.2018 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235 loty
14.01.2018 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235 loty
27.01.2018 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
28.01.2018 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
Period 6
03.02.2018 16:00 Willingen Niemcy HS-145 nocny
04.02.2018 10:20 Willingen Niemcy HS-145
03.03.2018 16:30 Lahti Finlandia HS-130 nocny, druż.
04.03.2018 15:30 Lahti Finlandia HS-130
Period 7
10.03.2018 17:00 Oslo Norwegia HS-134 nocny, druż.
11.03.2018 14:20 Oslo Norwegia HS-134
13.03.2018 17:00 Lillehammer Norwegia HS-138 nocny
15.03.2018 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 nocny
17.03.2018 16:15 Vikersund Norwegia HS-240 nocny, druż., loty
18.03.2018 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 loty
23.03.2018 15:00 Planica Słowenia HS-240 loty
24.03.2018 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, druż.
25.03.2018 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1443  
2 Richard Freitag Niemcy 1070 -373
3 Daniel Andre Tande Norwegia 985 -458
4 Stefan Kraft Austria 881 -562
5 Robert Johansson Norwegia 840 -603
6 Andreas Wellinger Niemcy 828 -615
7 Johann Andre Forfang Norwegia 821 -622
8 Andreas Stjernen Norwegia 665 -778
9 Dawid Kubacki Polska 633 -810
10 Markus Eisenbichler Niemcy 597 -846
11 Junshiro Kobayashi Japonia 568 -875
12 Anders Fannemel Norwegia 500 -943
13 Stefan Hula Polska 431 -1012
14 Karl Geiger Niemcy 427 -1016
15 Peter Prevc Słowenia 416 -1027
16 Piotr Żyła Polska 403 -1040
17 Jernej Damjan Słowenia 379 -1064
18 Stephan Leyhe Niemcy 327 -1116
19 Simon Ammann Szwajcaria 312 -1131
20 Halvor Egner Granerud Norwegia 280 -1163
21 Maciej Kot Polska 261 -1182
22 Anze Semenic Słowenia 256 -1187
23 Michael Hayboeck Austria 245 -1198
24 Ryoyu Kobayashi Japonia 187 -1256
25 Tilen Bartol Słowenia 185 -1258
26 Noriaki Kasai Japonia 164 -1279
27 Manuel Fettner Austria 137 -1306
28 Daniel Huber Austria 117 -1326
29 Clemens Aigner Austria 104 -1339
30 Pius Paschke Niemcy 90 -1353
31 Taku Takeuchi Japonia 89 -1354
32 Timi Zajc Słowenia 88 -1355
33 Constantin Schmid Niemcy 81 -1362
  Domen Prevc Słowenia 81 -1362
35 Gregor Schlierenzauer Austria 77 -1366
36 Jakub Wolny Polska 73 -1370
37 Manuel Poppinger Austria 66 -1377
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 54 -1389
39 Kevin Bickner USA 50 -1393
  Nejc Dezman Słowenia 50 -1393
41 Marius Lindvik Norwegia 49 -1394
42 Denis Kornilov Rosja 46 -1397
43 Andreas Wank Niemcy 45 -1398
44 Ziga Jelar Słowenia 43 -1400
45 Yukiya Sato Japonia 41 -1402
46 Philipp Aschenwald Austria 34 -1409
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 31 -1412
48 Cestmir Kozisek Czechy 30 -1413
49 Robert Kranjec Słowenia 26 -1417
50 Jurij Tepes Słowenia 22 -1421
51 Florian Altenburger Austria 20 -1423
52 Vladimir Zografski Bułgaria 15 -1428
53 Tomaz Naglic Słowenia 14 -1429
54 Bor Pavlovcic Słowenia 13 -1430
  Antti Aalto Finlandia 13 -1430
  Killian Peier Szwajcaria 13 -1430
57 Roman Koudelka Czechy 12 -1431
  William Rhoads USA 12 -1431
59 David Siegel Niemcy 11 -1432
  Alex Insam Włochy 11 -1432
61 Ulrich Wohlgenannt Austria 9 -1434
  Sondre Ringen Norwegia 9 -1434
63 Daiki Ito Japonia 8 -1435
  Jonathan Learoyd Francja 8 -1435
65 Evgeniy Klimov Rosja 7 -1436
66 Eetu Nousiainen Finlandia 6 -1437
67 Vincent Descombes Sevoie Francja 4 -1439
68 Vojtech Stursa Czechy 3 -1440
69 Clemens Leitner Austria 2 -1441
  Naoki Nakamura Japonia 2 -1441
  Andreas Schuler Szwajcaria 2 -1441
  Dimitry Vassiliev Rosja 2 -1441
73 Sebastian Colloredo Włochy 1 -1442
  Tomasz Pilch Polska 1 -1442
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 7149  
2 Niemcy Niemcy 5976 -1173
3 Polska Polska 5795 -1354
4 Austria Austria 3642 -3507
5 Słowenia Słowenia 3223 -3926
6 Japonia Japonia 2659 -4490
7 Szwajcaria Szwajcaria 1031 -6118
8 Rosja Rosja 455 -6694
9 Finlandia Finlandia 119 -7030
10 Czechy Czechy 95 -7054
11 USA USA 62 -7087
12 Kanada Kanada 31 -7118
13 Bułgaria Bułgaria 15 -7134
14 Francja Francja 12 -7137
  Włochy Włochy 12 -7137
Wyniki konkursów
18.11.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Norwegia
18.11.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
25.11.2017 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
26.11.2017 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
02.12.2017 Niżny Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
03.12.2017 Niżny Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
09.12.2017 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzcy: Norwegia
10.12.2017 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
16.12.2017 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
17.12.2017 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
30.12.2017 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.01.2018 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
04.01.2018 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.01.2018 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
13.01.2018 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-200
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
27.01.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzcy: Polska
28.01.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
03.02.2018 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
04.02.2018 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
03.03.2018 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Niemcy
04.03.2018 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
10.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
11.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
13.03.2018 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.03.2018 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
17.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
18.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
23.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
24.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
25.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »