TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2016/2017
Period 3
25.11.2016 17:00 Ruka Finlandia HS-142 nocny
26.11.2016 16:00 Ruka Finlandia HS-142 nocny
03.12.2016 16:10 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny, druż.
04.12.2016 15:00 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny
10.12.2016 16:00 Lillehammer Norwegia HS-138 nocny
11.12.2016 15:00 Lillehammer Norwegia HS-138 nocny
17.12.2016 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
18.12.2016 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
30.12.2016 16:45 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2017 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
04.01.2017 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2017 16:45 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Period 5
14.01.2017 16:00 Wisła Polska HS-134
15.01.2017 16:00 Wisła Polska HS-134
21.01.2017 16:00 Zakopane Polska HS-134 nocny, druż.
22.01.2017 16:00 Zakopane Polska HS-134 nocny
28.01.2017 16:05 Willingen Niemcy HS-145 nocny, druż.
29.01.2017 15:05 Willingen Niemcy HS-145 nocny
Period 6
04.02.2017 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-225 nocny, loty
05.02.2017 15:00 Oberstdorf Niemcy HS-225 nocny, loty
11.02.2017 08:30 Sapporo Japonia HS-134 nocny
12.02.2017 02:00 Sapporo Japonia HS-134
15.02.2017 12:00 Pjongczang Korea Pd. HS-140 nocny
16.02.2017 10:45 Pjongczang Korea Pd. HS-140 nocny
Period 7
11.03.2017 16:15 Oslo Norwegia HS-134 nocny, druż.
12.03.2017 14:15 Oslo Norwegia HS-134
14.03.2017 17:00 Lillehammer Norwegia HS-138 odwołany
16.03.2017 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 nocny
17.03.2017 19:30 Vikersund Norwegia HS-225 odwołany
18.03.2017 16:15 Vikersund Norwegia HS-225 nocny, loty, dr.
19.03.2017 14:15 Vikersund Norwegia HS-225 K-200 loty
24.03.2017 15:00 Planica Słowenia HS-225 loty
25.03.2017 10:00 Planica Słowenia HS-225 loty, druż.
26.03.2017 10:00 Planica Słowenia HS-225 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1665  
2 Kamil Stoch Polska 1524 -141
3 Daniel Andre Tande Norwegia 1201 -464
4 Andreas Wellinger Niemcy 1161 -504
5 Maciej Kot Polska 985 -680
6 Domen Prevc Słowenia 963 -702
7 Michael Hayboeck Austria 814 -851
8 Markus Eisenbichler Niemcy 807 -858
9 Peter Prevc Słowenia 716 -949
10 Manuel Fettner Austria 703 -962
11 Piotr Żyła Polska 634 -1031
12 Andreas Stjernen Norwegia 591 -1074
13 Richard Freitag Niemcy 507 -1158
14 Robert Johansson Norwegia 424 -1241
15 Noriaki Kasai Japonia 401 -1264
16 Vincent Descombes Sevoie Francja 386 -1279
17 Evgeniy Klimov Rosja 382 -1283
18 Karl Geiger Niemcy 369 -1296
19 Dawid Kubacki Polska 345 -1320
20 Jurij Tepes Słowenia 326 -1339
21 Severin Freund Niemcy 309 -1356
22 Stephan Leyhe Niemcy 308 -1357
23 Andreas Kofler Austria 307 -1358
24 Daiki Ito Japonia 294 -1371
25 Roman Koudelka Czechy 223 -1442
26 Anders Fannemel Norwegia 213 -1452
27 Johann Andre Forfang Norwegia 197 -1468
28 Jernej Damjan Słowenia 149 -1516
29 Simon Ammann Szwajcaria 147 -1518
30 Taku Takeuchi Japonia 130 -1535
31 Jan Ziobro Polska 122 -1543
32 Stefan Hula Polska 110 -1555
33 Anze Lanisek Słowenia 98 -1567
34 Gregor Schlierenzauer Austria 94 -1571
35 Andreas Wank Niemcy 90 -1575
36 Vojtech Stursa Czechy 88 -1577
37 Markus Schiffner Austria 81 -1584
38 Jakub Janda Czechy 80 -1585
39 Denis Kornilov Rosja 77 -1588
40 Cene Prevc Słowenia 67 -1598
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 52 -1613
42 Halvor Egner Granerud Norwegia 50 -1615
  Clemens Aigner Austria 50 -1615
  Kevin Bickner USA 50 -1615
45 Anze Semenic Słowenia 41 -1624
46 Sebastian Colloredo Włochy 33 -1632
47 Tomas Vancura Czechy 31 -1634
  Viktor Polasek Czechy 31 -1634
49 Lukas Hlava Czechy 26 -1639
50 Janne Ahonen Finlandia 24 -1641
  Jarkko Määttä Finlandia 24 -1641
52 Joakim Aune Norwegia 23 -1642
53 Alex Insam Włochy 22 -1643
54 Junshiro Kobayashi Japonia 20 -1645
55 Alexey Romashov Rosja 17 -1648
56 Tom Hilde Norwegia 16 -1649
  Ville Larinto Finlandia 16 -1649
58 Stefan Huber Austria 15 -1650
  Dimitry Vassiliev Rosja 15 -1650
60 Davide Bresadola Włochy 14 -1651
61 David Siegel Niemcy 12 -1653
62 Kento Sakuyama Japonia 9 -1656
  Aleksander Zniszczoł Polska 9 -1656
64 Gregor Deschwanden Szwajcaria 8 -1657
65 Florian Altenburger Austria 4 -1661
  Klemens Murańka Polska 4 -1661
67 Bor Pavlovcic Słowenia 3 -1662
  Michael Glasder USA 3 -1662
69 Elias Tollinger Austria 2 -1663
  Kaarel Nurmsalu Estonia 2 -1663
71 Gabriel Karlen Szwajcaria 1 -1664
  Daniel Huber Austria 1 -1664
  Yuken Iwasa Japonia 1 -1664
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 5833  
2 Austria Austria 5586 -247
3 Niemcy Niemcy 5513 -320
4 Norwegia Norwegia 4415 -1418
5 Słowenia Słowenia 3713 -2120
6 Japonia Japonia 1555 -4278
7 Czechy Czechy 1029 -4804
8 Rosja Rosja 741 -5092
9 Francja Francja 386 -5447
10 Szwajcaria Szwajcaria 306 -5527
11 Finlandia Finlandia 164 -5669
12 USA USA 153 -5680
13 Włochy Włochy 69 -5764
14 Kanada Kanada 52 -5781
15 Estonia Estonia 2 -5831
Wyniki konkursów
25.11.2016 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
26.11.2016 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
03.12.2016 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzcy: Polska
04.12.2016 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
10.12.2016 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
11.12.2016 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
17.12.2016 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
18.12.2016 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
30.12.2016 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.01.2017 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
04.01.2017 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
06.01.2017 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
14.01.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.01.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
21.01.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Niemcy
22.01.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
28.01.2017 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Polska
29.01.2017 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
04.02.2017 Oberstdorf Niemcy K-200
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
05.02.2017 Oberstdorf Niemcy K-200
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
11.02.2017 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzcy: Maciej Kot (Polska) / Peter Prevc (Słowenia)
12.02.2017 Sapporo Japonia K-123
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.02.2017 Pjongczang Korea Pd. K-125
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
16.02.2017 Pjongczang Korea Pd. K-98
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
11.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Austria
12.03.2017 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
16.03.2017 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
18.03.2017 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
19.03.2017 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
24.03.2017 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
25.03.2017 Planica Słowenia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
26.03.2017 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »