TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2015/2016
Period 3
21.11.2015 16:15 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny, druż.
22.11.2015 14:00 Klingenthal Niemcy HS-140
27.11.2015 16:00 Ruka/Kuusamo Finlandia HS-142 odwołany
28.11.2015 16:00 Ruka/Kuusamo Finlandia HS-142 odwołany
05.12.2015 16:45 Lillehammer Norwegia HS-100 nocny
06.12.2015 14:45 Lillehammer Norwegia HS-100
12.12.2015 16:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 nocny
13.12.2015 15:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 nocny
19.12.2015 14:15 Engelberg Szwajcaria HS-137
20.12.2015 14:15 Engelberg Szwajcaria HS-137
Period 4
29.12.2015 17:15 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2016 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
03.01.2016 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2016 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
09.01.2016 18:00 Willingen Niemcy HS-145 nocny, druż.
10.01.2016 15:45 Willingen Niemcy HS-145
Period 5
23.01.2016 16:00 Zakopane Polska HS-134 nocny, druż.
24.01.2016 16:00 Zakopane Polska HS-134
30.01.2016 08:30 Sapporo Japonia HS-134 nocny
31.01.2016 02:00 Sapporo Japonia HS-134
Period 6
06.02.2016 16:00 Oslo Norwegia HS-134 nocny, druż.
07.02.2016 14:15 Oslo Norwegia HS-134 odwołane
10.02.2016 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 nocny
12.02.2016 20:00 Vikersund Norwegia HS-225 nocny, loty
13.02.2016 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 nocny, loty
14.02.2016 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 loty
19.02.2016 17:00 Lahti Finlandia HS-130 nocny
20.02.2016 16:30 Lahti Finlandia HS-130 odwołany
21.02.2016 15:00 Lahti Finlandia HS-100
22.02.2016 17:15 Kuopio Finlandia HS-127 druż.
23.02.2016 19:00 Kuopio Finlandia HS-127 nocny
27.02.2016 13:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 nocny
28.02.2016 13:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 nocny
Period 7
04.03.2016 20:30 Wisła Polska HS-134 nocny
05.03.2016 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny
12.03.2016 13:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
13.03.2016 13:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
17.03.2016 10:00 Planica Słowenia HS-225 dodatkowy
18.03.2016 15:15 Planica Słowenia HS-225 loty
19.03.2016 10:00 Planica Słowenia HS-225 loty, druż.
20.03.2016 10:00 Planica Słowenia HS-225 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 2303  
2 Severin Freund Niemcy 1490 -813
3 Kenneth Gangnes Norwegia 1348 -955
4 Michael Hayboeck Austria 1301 -1002
5 Johann Andre Forfang Norwegia 1240 -1063
6 Stefan Kraft Austria 1006 -1297
7 Daniel Andre Tande Norwegia 985 -1318
8 Noriaki Kasai Japonia 909 -1394
9 Richard Freitag Niemcy 680 -1623
10 Anders Fannemel Norwegia 670 -1633
11 Roman Koudelka Czechy 650 -1653
12 Andreas Stjernen Norwegia 607 -1696
13 Robert Kranjec Słowenia 603 -1700
14 Domen Prevc Słowenia 486 -1817
15 Simon Ammann Szwajcaria 480 -1823
16 Daiki Ito Japonia 476 -1827
17 Andreas Wellinger Niemcy 408 -1895
18 Taku Takeuchi Japonia 398 -1905
19 Andreas Wank Niemcy 369 -1934
20 Joachim Hauer Norwegia 356 -1947
21 Jurij Tepes Słowenia 307 -1996
22 Kamil Stoch Polska 295 -2008
23 Stephan Leyhe Niemcy 257 -2046
24 Manuel Fettner Austria 238 -2065
25 Anze Lanisek Słowenia 232 -2071
26 Stefan Hula Polska 227 -2076
27 Manuel Poppinger Austria 208 -2095
28 Vincent Descombes Sevoie Francja 204 -2099
29 Dawid Kubacki Polska 182 -2121
30 Karl Geiger Niemcy 174 -2129
31 Maciej Kot Polska 165 -2138
32 Jakub Janda Czechy 164 -2139
33 Jan Matura Czechy 118 -2185
34 Andrzej Stękała Polska 105 -2198
35 Piotr Żyła Polska 89 -2214
  Lukas Hlava Czechy 89 -2214
37 Tom Hilde Norwegia 74 -2229
38 Andreas Kofler Austria 62 -2241
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 61 -2242
  Markus Eisenbichler Niemcy 61 -2242
41 Marinus Kraus Niemcy 57 -2246
42 Ryoyu Kobayashi Japonia 55 -2248
43 Gregor Schlierenzauer Austria 53 -2250
44 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -2253
  Philipp Aschenwald Austria 50 -2253
46 Jaka Hvala Słowenia 46 -2257
47 Kento Sakuyama Japonia 43 -2260
48 Lauri Asikainen Finlandia 42 -2261
49 David Siegel Niemcy 37 -2266
50 Klemens Murańka Polska 36 -2267
51 Thomas Hofer Austria 25 -2278
52 Ronan Lamy Chappuis Francja 24 -2279
  Michael Neumayer Niemcy 24 -2279
54 Ilmir Hazetdinov Rosja 23 -2280
55 Shohei Tochimoto Japonia 22 -2281
56 Evgeniy Klimov Rosja 21 -2282
57 Bor Pavlovcic Słowenia 20 -2283
58 Robert Johansson Norwegia 19 -2284
59 Kenshiro Ito Japonia 16 -2287
60 Ville Larinto Finlandia 14 -2289
61 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -2290
62 Denis Kornilov Rosja 12 -2291
63 Sebastian Colloredo Włochy 11 -2292
64 Anze Semenic Słowenia 8 -2295
65 Cestmir Kozisek Czechy 7 -2296
  Markus Schiffner Austria 7 -2296
67 Vladimir Zografski Bułgaria 6 -2297
  Naoki Nakamura Japonia 6 -2297
69 Andraz Pograjc Słowenia 5 -2298
  Jakub Wolny Polska 5 -2298
71 Anton Kalinitschenko Rosja 3 -2300
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 3 -2300
  Tomas Vancura Czechy 3 -2300
74 Pius Paschke Niemcy 2 -2301
  Killian Peier Szwajcaria 2 -2301
  Clemens Aigner Austria 2 -2301
77 Kevin Bickner USA 1 -2302
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 7202  
2 Słowenia Słowenia 5760 -1442
3 Niemcy Niemcy 5409 -1793
4 Austria Austria 4652 -2550
5 Japonia Japonia 3088 -4114
6 Polska Polska 2154 -5048
7 Czechy Czechy 1881 -5321
8 Szwajcaria Szwajcaria 793 -6409
9 Finlandia Finlandia 256 -6946
10 Francja Francja 228 -6974
11 Rosja Rosja 109 -7093
12 USA USA 51 -7151
13 Kanada Kanada 50 -7152
14 Włochy Włochy 11 -7191
15 Bułgaria Bułgaria 6 -7196
Wyniki konkursów
21.11.2015 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzcy: Niemcy
22.11.2015 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
05.12.2015 Lillehammer Norwegia K-95
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
06.12.2015 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
12.12.2015 Niżny Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
13.12.2015 Niżny Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
19.12.2015 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
20.12.2015 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
29.12.2015 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
01.01.2016 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
03.01.2016 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
06.01.2016 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
09.01.2016 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Niemcy
10.01.2016 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
23.01.2016 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Norwegia
24.01.2016 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
30.01.2016 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
31.01.2016 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
06.02.2016 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Słowenia
10.02.2016 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
12.02.2016 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
13.02.2016 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
14.02.2016 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
19.02.2016 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
21.02.2016 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
22.02.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
23.02.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
27.02.2016 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
28.02.2016 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
04.03.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
12.03.2016 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
17.03.2016 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
18.03.2016 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
19.03.2016 Planica Słowenia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
20.03.2016 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »