TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2014/2015
Period 3
22.11.2014 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 nocny, druż.
23.11.2014 11:30 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
28.11.2014 17:00 Kuusamo/Ruka Finlandia HS-142 K-120 nocny
29.11.2014 16:00 Kuusamo/Ruka Finlandia HS-142 K-120 nocny
06.12.2014 16:15 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123 nocny
07.12.2014 14:15 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123 nocny
13.12.2014 16:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 K-120 nocny
14.12.2014 14:30 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 K-120 nocny
20.12.2014 14:15 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
21.12.2014 14:15 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
29.12.2014 17:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2015 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2015 14:00 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2015 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Period 5
10.01.2015 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-225 K-200 loty
11.01.2015 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-225 K-200 loty
15.01.2015 17:30 Wisła Polska HS-134 K-120 nocny
17.01.2015 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny, druż.
18.01.2015 13:45 Zakopane Polska HS-134 K-120
24.01.2015 08:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
25.01.2015 02:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
Period 6
30.01.2015 18:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
31.01.2015 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny, druż.
01.02.2015 15:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130
07.02.2015 16:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125 za Liberec
08.02.2015 15:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125 za Liberec
14.02.2015 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty, nocny
15.02.2015 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
Period 7
07.03.2015 18:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 nocny, druż.
08.03.2015 14:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
10.03.2015 17:15 Kuopio Finlandia HS-100 K-92 nocny
12.03.2015 19:00 Trondheim Norwegia HS-138 K-120 nocny
14.03.2015 18:00 Oslo Norwegia HS-134 K-120 nocny
15.03.2015 14:15 Oslo Norwegia HS-134 K-120
20.03.2015 15:15 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty
21.03.2015 10:00 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty, druż.
22.03.2015 10:00 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Severin Freund Niemcy 1729  
  Peter Prevc Słowenia 1729  
3 Stefan Kraft Austria 1578 -151
4 Anders Fannemel Norwegia 1161 -568
5 Michael Hayboeck Austria 1157 -572
6 Noriaki Kasai Japonia 1137 -592
7 Roman Koudelka Czechy 1113 -616
8 Rune Velta Norwegia 848 -881
9 Kamil Stoch Polska 820 -909
10 Gregor Schlierenzauer Austria 739 -990
11 Simon Ammann Szwajcaria 646 -1083
12 Richard Freitag Niemcy 622 -1107
13 Jurij Tepes Słowenia 554 -1175
14 Jernej Damjan Słowenia 535 -1194
15 Markus Eisenbichler Niemcy 529 -1200
16 Daiki Ito Japonia 513 -1216
17 Anders Jacobsen Norwegia 511 -1218
18 Anders Bardal Norwegia 477 -1252
19 Piotr Żyła Polska 474 -1255
20 Taku Takeuchi Japonia 363 -1366
21 Michael Neumayer Niemcy 347 -1382
22 Marinus Kraus Niemcy 327 -1402
23 Johann Andre Forfang Norwegia 325 -1404
24 Nejc Dezman Słowenia 224 -1505
25 Matjaz Pungertar Słowenia 205 -1524
26 Robert Kranjec Słowenia 201 -1528
27 Gregor Deschwanden Szwajcaria 189 -1540
28 Vincent Descombes Sevoie Francja 179 -1550
29 Andreas Kofler Austria 173 -1556
30 Lauri Asikainen Finlandia 157 -1572
31 Phillip Sjoeen Norwegia 155 -1574
32 Jarkko Määttä Finlandia 151 -1578
33 Manuel Fettner Austria 146 -1583
34 Dimitry Vassiliev Rosja 145 -1584
35 Andreas Wellinger Niemcy 137 -1592
36 Andreas Stjernen Norwegia 134 -1595
37 Manuel Poppinger Austria 128 -1601
38 Stephan Leyhe Niemcy 120 -1609
39 Tom Hilde Norwegia 118 -1611
40 Jan Matura Czechy 114 -1615
41 Kenneth Gangnes Norwegia 113 -1616
42 Klemens Murańka Polska 102 -1627
43 Thomas Diethart Austria 99 -1630
44 Junshiro Kobayashi Japonia 95 -1634
45 Daniel Andre Tande Norwegia 81 -1648
46 Shohei Tochimoto Japonia 79 -1650
47 Vladislav Boyarintsev Rosja 77 -1652
48 Aleksander Zniszczoł Polska 75 -1654
49 Kento Sakuyama Japonia 62 -1667
50 Jan Ziobro Polska 55 -1674
51 Andreas Wank Niemcy 54 -1675
52 Davide Bresadola Włochy 48 -1681
53 Ville Larinto Finlandia 35 -1694
  Dawid Kubacki Polska 35 -1694
  Anze Semenic Słowenia 35 -1694
56 Jakub Janda Czechy 34 -1695
57 Ilmir Hazetdinov Rosja 32 -1697
58 Janne Ahonen Finlandia 29 -1700
59 Cene Prevc Słowenia 27 -1702
60 Mikhail Maksimochkin Rosja 26 -1703
61 Antonin Hajek Czechy 24 -1705
62 Anze Lanisek Słowenia 23 -1706
63 Sami Niemi Finlandia 19 -1710
64 Anssi Koivuranta Finlandia 18 -1711
65 Maciej Kot Polska 17 -1712
66 Killian Peier Szwajcaria 15 -1714
67 Ulrich Wohlgenannt Austria 14 -1715
  Joachim Hauer Norwegia 14 -1715
69 Ronan Lamy Chappuis Francja 13 -1716
70 Vladimir Zografski Bułgaria 11 -1718
  Daniel Wenig Niemcy 11 -1718
72 Wolfgang Loitzl Austria 8 -1721
73 Tomaz Naglic Słowenia 6 -1723
  Denis Kornilov Rosja 6 -1723
75 Robert Johansson Norwegia 5 -1724
  Karl Geiger Niemcy 5 -1724
  Rok Justin Słowenia 5 -1724
78 Lukas Hlava Czechy 4 -1725
  Nicholas Alexander USA 4 -1725
  Stefan Hula Polska 4 -1725
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 4 -1725
82 Kenshiro Ito Japonia 2 -1727
  Pius Paschke Niemcy 2 -1727
  Seou Choi Korea Pd. 2 -1727
85 Simon Greiderer Austria 1 -1728
  Alexey Romashov Rosja 1 -1728
  Harri Olli Finlandia 1 -1728
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 5533  
2 Norwegia Norwegia 5496 -37
3 Austria Austria 5193 -340
4 Słowenia Słowenia 4994 -539
5 Japonia Japonia 3501 -2032
6 Polska Polska 2282 -3251
7 Czechy Czechy 1839 -3694
8 Szwajcaria Szwajcaria 950 -4583
9 Finlandia Finlandia 760 -4773
10 Rosja Rosja 487 -5046
11 Francja Francja 192 -5341
12 Włochy Włochy 98 -5435
13 Bułgaria Bułgaria 11 -5522
14 USA USA 4 -5529
15 Korea Pd. Korea Pd. 2 -5531
Wyniki konkursów
22.11.2014 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzcy: Niemcy
23.11.2014 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
28.11.2014 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
29.11.2014 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzcy: Simon Ammann (Szwajcaria) / Noriaki Kasai (Japonia)
06.12.2014 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
07.12.2014 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
13.12.2014 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
14.12.2014 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
20.12.2014 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
21.12.2014 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
29.12.2014 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.01.2015 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
04.01.2015 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
06.01.2015 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
10.01.2015 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-200
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
15.01.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
17.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Niemcy
18.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
24.01.2015 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
25.01.2015 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
30.01.2015 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
31.01.2015 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Słowenia
01.02.2015 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
07.02.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
08.02.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
14.02.2015 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
15.02.2015 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
07.03.2015 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Norwegia
08.03.2015 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
10.03.2015 Kuopio Finlandia K-92
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
12.03.2015 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
14.03.2015 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
15.03.2015 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
20.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
21.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzcy: Słowenia
22.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »