Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2014/2015
Period 3
22.11.2014 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 nocny, druż.
23.11.2014 11:30 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
28.11.2014 17:00 Kuusamo/Ruka Finlandia HS-142 K-120 nocny
29.11.2014 16:00 Kuusamo/Ruka Finlandia HS-142 K-120 nocny
06.12.2014 16:15 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123 nocny
07.12.2014 14:15 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123 nocny
13.12.2014 16:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 K-120 nocny
14.12.2014 14:30 Niżnyj Tagił Rosja HS-134 K-120 nocny
20.12.2014 14:15 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
21.12.2014 14:15 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
29.12.2014 17:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2015 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2015 14:00 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2015 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Period 5
10.01.2015 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-225 K-200 loty
11.01.2015 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-225 K-200 loty
15.01.2015 17:30 Wisła Polska HS-134 K-120 nocny
17.01.2015 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny, druż.
18.01.2015 13:45 Zakopane Polska HS-134 K-120
24.01.2015 08:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
25.01.2015 02:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
Period 6
30.01.2015 18:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
31.01.2015 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny, druż.
01.02.2015 15:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130
07.02.2015 16:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125 za Liberec
08.02.2015 15:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125 za Liberec
14.02.2015 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty, nocny
15.02.2015 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
Period 7
07.03.2015 18:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 nocny, druż.
08.03.2015 14:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
10.03.2015 17:15 Kuopio Finlandia HS-100 K-92 nocny
12.03.2015 19:00 Trondheim Norwegia HS-138 K-120 nocny
14.03.2015 18:00 Oslo Norwegia HS-134 K-120 nocny
15.03.2015 14:15 Oslo Norwegia HS-134 K-120
20.03.2015 15:15 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty
21.03.2015 10:00 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty, druż.
22.03.2015 10:00 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Severin Freund Niemcy 1729  
  Peter Prevc Słowenia 1729  
3 Stefan Kraft Austria 1578 -151
4 Anders Fannemel Norwegia 1161 -568
5 Michael Hayboeck Austria 1157 -572
6 Noriaki Kasai Japonia 1137 -592
7 Roman Koudelka Czechy 1113 -616
8 Rune Velta Norwegia 848 -881
9 Kamil Stoch Polska 820 -909
10 Gregor Schlierenzauer Austria 739 -990
11 Simon Ammann Szwajcaria 646 -1083
12 Richard Freitag Niemcy 622 -1107
13 Jurij Tepes Słowenia 554 -1175
14 Jernej Damjan Słowenia 535 -1194
15 Markus Eisenbichler Niemcy 529 -1200
16 Daiki Ito Japonia 513 -1216
17 Anders Jacobsen Norwegia 511 -1218
18 Anders Bardal Norwegia 477 -1252
19 Piotr Żyła Polska 474 -1255
20 Taku Takeuchi Japonia 363 -1366
21 Michael Neumayer Niemcy 347 -1382
22 Marinus Kraus Niemcy 327 -1402
23 Johann Andre Forfang Norwegia 325 -1404
24 Nejc Dezman Słowenia 224 -1505
25 Matjaz Pungertar Słowenia 205 -1524
26 Robert Kranjec Słowenia 201 -1528
27 Gregor Deschwanden Szwajcaria 189 -1540
28 Vincent Descombes Sevoie Francja 179 -1550
29 Andreas Kofler Austria 173 -1556
30 Lauri Asikainen Finlandia 157 -1572
31 Phillip Sjoeen Norwegia 155 -1574
32 Jarkko Määttä Finlandia 151 -1578
33 Manuel Fettner Austria 146 -1583
34 Dimitry Vassiliev Rosja 145 -1584
35 Andreas Wellinger Niemcy 137 -1592
36 Andreas Stjernen Norwegia 134 -1595
37 Manuel Poppinger Austria 128 -1601
38 Stephan Leyhe Niemcy 120 -1609
39 Tom Hilde Norwegia 118 -1611
40 Jan Matura Czechy 114 -1615
41 Kenneth Gangnes Norwegia 113 -1616
42 Klemens Murańka Polska 102 -1627
43 Thomas Diethart Austria 99 -1630
44 Junshiro Kobayashi Japonia 95 -1634
45 Daniel Andre Tande Norwegia 81 -1648
46 Shohei Tochimoto Japonia 79 -1650
47 Vladislav Boyarintsev Rosja 77 -1652
48 Aleksander Zniszczoł Polska 75 -1654
49 Kento Sakuyama Japonia 62 -1667
50 Jan Ziobro Polska 55 -1674
51 Andreas Wank Niemcy 54 -1675
52 Davide Bresadola Włochy 48 -1681
53 Dawid Kubacki Polska 35 -1694
  Anze Semenic Słowenia 35 -1694
  Ville Larinto Finlandia 35 -1694
56 Jakub Janda Czechy 34 -1695
57 Ilmir Hazetdinov Rosja 32 -1697
58 Janne Ahonen Finlandia 29 -1700
59 Cene Prevc Słowenia 27 -1702
60 Mikhail Maksimochkin Rosja 26 -1703
61 Antonin Hajek Czechy 24 -1705
62 Anze Lanisek Słowenia 23 -1706
63 Sami Niemi Finlandia 19 -1710
64 Anssi Koivuranta Finlandia 18 -1711
65 Maciej Kot Polska 17 -1712
66 Killian Peier Szwajcaria 15 -1714
67 Joachim Hauer Norwegia 14 -1715
  Ulrich Wohlgenannt Austria 14 -1715
69 Ronan Lamy Chappuis Francja 13 -1716
70 Vladimir Zografski Bułgaria 11 -1718
  Daniel Wenig Niemcy 11 -1718
72 Wolfgang Loitzl Austria 8 -1721
73 Denis Kornilov Rosja 6 -1723
  Tomaz Naglic Słowenia 6 -1723
75 Rok Justin Słowenia 5 -1724
  Robert Johansson Norwegia 5 -1724
  Karl Geiger Niemcy 5 -1724
78 Lukas Hlava Czechy 4 -1725
  Nicholas Alexander USA 4 -1725
  Stefan Hula Polska 4 -1725
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 4 -1725
82 Kenshiro Ito Japonia 2 -1727
  Pius Paschke Niemcy 2 -1727
  Seou Choi Korea Pd. 2 -1727
85 Simon Greiderer Austria 1 -1728
  Alexey Romashov Rosja 1 -1728
  Harri Olli Finlandia 1 -1728
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 5533  
2 Norwegia Norwegia 5496 -37
3 Austria Austria 5193 -340
4 Słowenia Słowenia 4994 -539
5 Japonia Japonia 3501 -2032
6 Polska Polska 2282 -3251
7 Czechy Czechy 1839 -3694
8 Szwajcaria Szwajcaria 950 -4583
9 Finlandia Finlandia 760 -4773
10 Rosja Rosja 487 -5046
11 Francja Francja 192 -5341
12 Włochy Włochy 98 -5435
13 Bułgaria Bułgaria 11 -5522
14 USA USA 4 -5529
15 Korea Pd. Korea Pd. 2 -5531
Wyniki konkursów
22.11.2014 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzcy: Niemcy
23.11.2014 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
28.11.2014 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
29.11.2014 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzcy: Noriaki Kasai (Japonia) / Simon Ammann (Szwajcaria)
06.12.2014 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
07.12.2014 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
13.12.2014 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
14.12.2014 Niżnyj Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
20.12.2014 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
21.12.2014 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
29.12.2014 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.01.2015 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
04.01.2015 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
06.01.2015 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
10.01.2015 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-200
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
15.01.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
17.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Niemcy
18.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
24.01.2015 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
25.01.2015 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
30.01.2015 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
31.01.2015 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Słowenia
01.02.2015 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
07.02.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
08.02.2015 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
14.02.2015 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
15.02.2015 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
07.03.2015 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Norwegia
08.03.2015 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
10.03.2015 Kuopio Finlandia K-92
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
12.03.2015 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
14.03.2015 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
15.03.2015 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
20.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
21.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzcy: Słowenia
22.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich