Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2013/2014
Period 3
23.11.2013 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 drużynowy
24.11.2013 13:30 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
29.11.2013 16:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
30.11.2013 17:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 odwołany
06.12.2013 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90 druż. mix
07.12.2013 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
08.12.2013 15:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
14.12.2013 14:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
15.12.2013 14:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
21.12.2013 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
22.12.2013 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
29.12.2013 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2014 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2014 14:00 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2014 16:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Period 5
11.01.2014 14:00 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185 loty
12.01.2014 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185 loty
16.01.2014 17:30 Wisła Polska HS-134 K-120
18.01.2014 17:15 Zakopane Polska HS-134 K-120 druż., nocny
19.01.2014 14:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
Period 6
25.01.2014 08:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
26.01.2014 01:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
01.02.2014 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
02.02.2014 14:30 Willingen Niemcy HS-145 K-130
Period 7
26.02.2014 16:30 Falun Szwecja HS-134 K-120
28.02.2014 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
01.03.2014 16:15 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż., nocny
02.03.2014 14:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
04.03.2014 17:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
07.03.2014 16:45 Trondheim Norwegia HS-140 K-120
09.03.2014 14:15 Oslo Norwegia HS-134 K-120
21.03.2014 15:15 Planica Słowenia HS-139 K-125
22.03.2014 11:00 Planica Słowenia HS-139 K-125 drużynowy
23.03.2014 10:30 Planica Słowenia HS-139 K-125 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1420  
2 Peter Prevc Słowenia 1312 -108
3 Severin Freund Niemcy 1303 -117
4 Anders Bardal Norwegia 1071 -349
5 Noriaki Kasai Japonia 1062 -358
6 Gregor Schlierenzauer Austria 943 -477
7 Simon Ammann Szwajcaria 733 -687
8 Thomas Diethart Austria 666 -754
9 Andreas Wellinger Niemcy 601 -819
10 Stefan Kraft Austria 539 -881
11 Robert Kranjec Słowenia 493 -927
12 Andreas Kofler Austria 468 -952
13 Jernej Damjan Słowenia 457 -963
14 Michael Hayboeck Austria 439 -981
15 Thomas Morgenstern Austria 438 -982
16 Marinus Kraus Niemcy 407 -1013
17 Maciej Kot Polska 398 -1022
18 Jurij Tepes Słowenia 360 -1060
19 Anssi Koivuranta Finlandia 350 -1070
20 Piotr Żyła Polska 343 -1077
21 Daiki Ito Japonia 335 -1085
22 Taku Takeuchi Japonia 333 -1087
23 Anders Fannemel Norwegia 328 -1092
24 Richard Freitag Niemcy 313 -1107
25 Jan Ziobro Polska 312 -1108
26 Jan Matura Czechy 311 -1109
27 Michael Neumayer Niemcy 281 -1139
28 Jakub Janda Czechy 242 -1178
29 Wolfgang Loitzl Austria 226 -1194
30 Rune Velta Norwegia 201 -1219
31 Janne Ahonen Finlandia 176 -1244
32 Reruhi Shimizu Japonia 173 -1247
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 173 -1247
34 Andreas Wank Niemcy 171 -1249
35 Krzysztof Biegun Polska 144 -1276
36 Tomaz Naglic Słowenia 140 -1280
37 Nejc Dezman Słowenia 137 -1283
38 Klemens Murańka Polska 132 -1288
39 Roman Koudelka Czechy 123 -1297
40 Dimitry Vassiliev Rosja 115 -1305
41 Antonin Hajek Czechy 108 -1312
42 Karl Geiger Niemcy 106 -1314
43 Andreas Stjernen Norwegia 103 -1317
44 Markus Eisenbichler Niemcy 99 -1321
  Manuel Poppinger Austria 99 -1321
46 Manuel Fettner Austria 98 -1322
47 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 96 -1324
48 Tom Hilde Norwegia 92 -1328
49 Dawid Kubacki Polska 87 -1333
50 Jaka Hvala Słowenia 84 -1336
51 Anders Jacobsen Norwegia 82 -1338
52 Yuta Watase Japonia 78 -1342
53 Lauri Asikainen Finlandia 77 -1343
54 Mikhail Maksimochkin Rosja 65 -1355
55 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 62 -1358
56 Jarkko Määttä Finlandia 61 -1359
57 Lukas Hlava Czechy 53 -1367
  Denis Kornilov Rosja 53 -1367
59 Kaarel Nurmsalu Estonia 52 -1368
60 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -1376
61 Robert Johansson Norwegia 43 -1377
62 Davide Bresadola Włochy 36 -1384
63 Olli Muotka Finlandia 31 -1389
64 Daniel Andre Tande Norwegia 30 -1390
65 Ville Larinto Finlandia 27 -1393
66 Danny Queck Niemcy 25 -1395
67 Roberto Dellasega Włochy 24 -1396
68 Alexey Romashov Rosja 21 -1399
  Vincent Descombes Sevoie Francja 21 -1399
70 Robert Hrgota Słowenia 19 -1401
  Cene Prevc Słowenia 19 -1401
72 Martin Koch Austria 16 -1404
  Matjaz Pungertar Słowenia 16 -1404
74 Rok Justin Słowenia 15 -1405
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 15 -1405
76 Janne Happonen Finlandia 11 -1409
77 Sami Heiskanen Finlandia 7 -1413
78 Martin Schmitt Niemcy 4 -1416
79 Stefan Hula Polska 3 -1417
  Nicholas Fairall USA 3 -1417
  Shohei Tochimoto Japonia 3 -1417
82 Daito Takahashi Japonia 1 -1419
  Simen Key Grimsrud Norwegia 1 -1419
  Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -1419
  Krzysztof Miętus Polska 1 -1419
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5407  
2 Niemcy Niemcy 4735 -672
3 Słowenia Słowenia 4402 -1005
4 Polska Polska 3790 -1617
5 Norwegia Norwegia 3162 -2245
6 Japonia Japonia 2685 -2722
7 Czechy Czechy 1337 -4070
8 Finlandia Finlandia 1090 -4317
9 Szwajcaria Szwajcaria 957 -4450
10 Rosja Rosja 254 -5153
11 Włochy Włochy 185 -5222
12 Francja Francja 115 -5292
13 Kanada Kanada 87 -5320
14 Estonia Estonia 52 -5355
15 USA USA 3 -5404
Wyniki konkursów
23.11.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzcy: Słowenia
24.11.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
29.11.2013 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
06.12.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzcy: Japonia
07.12.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
08.12.2013 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
14.12.2013 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
15.12.2013 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
21.12.2013 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
22.12.2013 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
29.12.2013 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
01.01.2014 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
04.01.2014 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
06.01.2014 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
11.01.2014 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
12.01.2014 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
16.01.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
18.01.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Słowenia
19.01.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
25.01.2014 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
26.01.2014 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
01.02.2014 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
02.02.2014 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
26.02.2014 Falun Szwecja K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
28.02.2014 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
01.03.2014 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
02.03.2014 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
04.03.2014 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
07.03.2014 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
09.03.2014 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
21.03.2014 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
22.03.2014 Planica Słowenia K-125
Zwycięzcy: Austria
23.03.2014 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich