TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2012/2013
Period 3
23.11.2012 16:30 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90 mieszany
24.11.2012 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
25.11.2012 13:45 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
30.11.2012 17:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 druż.
01.12.2012 14:15 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
08.12.2012 16:00 Soczi Rosja HS-105 K-95
09.12.2012 13:00 Soczi Rosja HS-105 K-95
15.12.2012 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
16.12.2012 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
30.12.2012 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS
01.01.2013 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2013 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2013 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS
Period 5
09.01.2013 20:30 Wisła Polska HS-134 K-120
11.01.2013 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 druż.
12.01.2013 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120
19.01.2013 08:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120
20.01.2013 02:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
26.01.2013 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
27.01.2013 14:30 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
Period 6
03.02.2013 09:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty, za 2.02.2013
03.02.2013 14:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty
09.02.2013 14:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 druż.
10.02.2013 14:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 odwołany
13.02.2013 15:15 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
16.02.2013 17:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty
17.02.2013 17:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 druż., loty
Period 7
09.03.2013 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż.
10.03.2013 13:45 Lahti Finlandia HS-130 K-116
12.03.2013 18:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
15.03.2013 16:45 Trondheim Norwegia HS-140 K-120
17.03.2013 14:00 Oslo Norwegia HS-134 K-120
22.03.2013 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
23.03.2013 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 druż., loty
24.03.2013 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1620  
2 Anders Bardal Norwegia 999 -621
3 Kamil Stoch Polska 953 -667
4 Severin Freund Niemcy 923 -697
5 Anders Jacobsen Norwegia 878 -742
6 Robert Kranjec Słowenia 802 -818
7 Peter Prevc Słowenia 744 -876
8 Richard Freitag Niemcy 736 -884
9 Michael Neumayer Niemcy 678 -942
10 Jan Matura Czechy 631 -989
11 Tom Hilde Norwegia 618 -1002
12 Wolfgang Loitzl Austria 592 -1028
13 Jurij Tepes Słowenia 571 -1049
14 Simon Ammann Szwajcaria 553 -1067
15 Piotr Żyła Polska 485 -1135
16 Jaka Hvala Słowenia 480 -1140
17 Andreas Kofler Austria 473 -1147
18 Maciej Kot Polska 460 -1160
19 Andreas Stjernen Norwegia 418 -1202
20 Andreas Wellinger Niemcy 393 -1227
21 Taku Takeuchi Japonia 381 -1239
22 Dimitry Vassiliev Rosja 372 -1248
23 Rune Velta Norwegia 337 -1283
24 Noriaki Kasai Japonia 328 -1292
25 Thomas Morgenstern Austria 312 -1308
26 Anders Fannemel Norwegia 298 -1322
  Daiki Ito Japonia 298 -1322
28 Andreas Wank Niemcy 287 -1333
29 Martin Koch Austria 219 -1401
30 Manuel Fettner Austria 211 -1409
31 Stefan Kraft Austria 202 -1418
32 Denis Kornilov Rosja 190 -1430
33 Vladimir Zografski Bułgaria 183 -1437
34 Michael Hayboeck Austria 163 -1457
35 Lukas Hlava Czechy 159 -1461
36 Dawid Kubacki Polska 142 -1478
37 Sebastian Colloredo Włochy 111 -1509
38 Krzysztof Miętus Polska 103 -1517
39 Martin Schmitt Niemcy 98 -1522
40 Reruhi Shimizu Japonia 94 -1526
41 Karl Geiger Niemcy 86 -1534
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 85 -1535
43 Maximilian Mechler Niemcy 66 -1554
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 58 -1562
45 Antonin Hajek Czechy 56 -1564
46 Lauri Asikainen Finlandia 50 -1570
47 Cestmir Kozisek Czechy 46 -1574
48 Matjaz Pungertar Słowenia 45 -1575
49 Roman Koudelka Czechy 40 -1580
  Kaarel Nurmsalu Estonia 40 -1580
51 Danny Queck Niemcy 37 -1583
52 Ilja Rosliakov Rosja 31 -1589
53 Yuta Watase Japonia 30 -1590
54 Stefan Hula Polska 28 -1592
55 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -1593
56 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 25 -1595
57 Andraz Pograjc Słowenia 22 -1598
58 Peter Frenette USA 21 -1599
  Olli Muotka Finlandia 21 -1599
60 Junshiro Kobayashi Japonia 17 -1603
61 Alexey Romashov Rosja 14 -1606
62 Jakub Janda Czechy 13 -1607
63 Andrea Morassi Włochy 12 -1608
  Marinus Kraus Niemcy 12 -1608
65 Jan Ziobro Polska 11 -1609
66 Janne Happonen Finlandia 9 -1611
  Vegard Swensen Norwegia 9 -1611
68 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 8 -1612
  Felix Schoft Niemcy 8 -1612
  Kento Sakuyama Japonia 8 -1612
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -1612
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1612
73 Lukas Mueller Austria 7 -1613
  Ville Larinto Finlandia 7 -1613
75 Klemens Murańka Polska 6 -1614
76 Davide Bresadola Włochy 5 -1615
77 Atle Pedersen Roensen Norwegia 4 -1616
78 Simen Key Grimsrud Norwegia 3 -1617
79 Anton Kalinitschenko Rosja 2 -1618
  Hiroaki Watanabe Japonia 2 -1618
81 Krzysztof Biegun Polska 1 -1619
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5605  
2 Austria Austria 5599 -6
3 Niemcy Niemcy 5199 -406
4 Słowenia Słowenia 4664 -941
5 Polska Polska 3447 -2158
6 Japonia Japonia 2183 -3422
7 Czechy Czechy 1770 -3835
8 Rosja Rosja 959 -4646
9 Szwajcaria Szwajcaria 636 -4969
10 Włochy Włochy 378 -5227
11 Finlandia Finlandia 287 -5318
12 Bułgaria Bułgaria 183 -5422
13 USA USA 121 -5484
14 Francja Francja 85 -5520
15 Estonia Estonia 40 -5565
16 Kanada Kanada 27 -5578
Wyniki konkursów
23.11.2012 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzcy: Norwegia
24.11.2012 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
25.11.2012 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
30.11.2012 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Niemcy
01.12.2012 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
08.12.2012 Soczi Rosja K-95
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.12.2012 Soczi Rosja K-95
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
15.12.2012 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
16.12.2012 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
30.12.2012 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
01.01.2013 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
04.01.2013 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
06.01.2013 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.01.2013 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
11.01.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Słowenia
12.01.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
19.01.2013 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
20.01.2013 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
26.01.2013 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
27.01.2013 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.02.2013 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
03.02.2013 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.02.2013 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Słowenia
13.02.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
16.02.2013 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
17.02.2013 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Norwegia
09.03.2013 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Niemcy
10.03.2013 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
12.03.2013 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.03.2013 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
17.03.2013 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Piotr Żyła (Polska) / Gregor Schlierenzauer (Austria)
22.03.2013 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
23.03.2013 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Słowenia
24.03.2013 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »