TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2011/2012
Period 2
26.11.2011   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 drużynowy
27.11.2011   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
03.12.2011   Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
04.12.2011   Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
09.12.2011   Harrachov Czechy HS-142 K-125
10.12.2011   Harrachov Czechy HS-142 K-125 drużynowy
11.12.2011   Harrachov Czechy HS-142 K-125
17.12.2011   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
18.12.2011   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
30.12.2011   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
01.01.2012   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125
04.01.2012   Innsbruck Austria HS-130 K-120
06.01.2012   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
Period 4
15.01.2012 10:45 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185 za 14.01
15.01.2012 14:00 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185
20.01.2012 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
21.01.2012 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
28.01.2012 08:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120
29.01.2012 02:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
Period 5
04.02.2012 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120
05.02.2012 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120
11.02.2012 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 drużynowy
12.02.2012 14:45 Willingen Niemcy HS-145 K-130
16.02.2012 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 z 15.02 / odwołane
18.02.2012 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185
19.02.2012 13:45 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 drużynowy
Period 6
03.03.2012 17:00 Lahti Finlandia HS-97 K-90 drużynowy
04.03.2012 11:00 Lahti Finlandia HS-97 K-90
08.03.2012 17:00 Trondheim Norwegia HS-140 K-120
11.03.2012 14:15 Oslo Norwegia HS-134 K-120
16.03.2012 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185
17.03.2012 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 drużynowy
18.03.2012 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1325  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1267 -58
3 Andreas Kofler Austria 1203 -122
4 Daiki Ito Japonia 1131 -194
5 Kamil Stoch Polska 1078 -247
6 Richard Freitag Niemcy 1031 -294
7 Thomas Morgenstern Austria 1014 -311
8 Severin Freund Niemcy 857 -468
9 Robert Kranjec Słowenia 829 -496
10 Roman Koudelka Czechy 796 -529
11 Simon Ammann Szwajcaria 731 -594
12 Martin Koch Austria 690 -635
13 Taku Takeuchi Japonia 429 -896
14 Lukas Hlava Czechy 404 -921
15 Peter Prevc Słowenia 400 -925
16 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 343 -982
17 Rune Velta Norwegia 311 -1014
18 Anssi Koivuranta Finlandia 283 -1042
19 Piotr Żyła Polska 267 -1058
20 Denis Kornilov Rosja 251 -1074
21 Michael Neumayer Niemcy 236 -1089
22 Andreas Wank Niemcy 227 -1098
23 David Zauner Austria 216 -1109
24 Jurij Tepes Słowenia 204 -1121
25 Anders Fannemel Norwegia 185 -1140
  Jakub Janda Czechy 185 -1140
27 Maximilian Mechler Niemcy 180 -1145
28 Jure Sinkovec Słowenia 163 -1162
29 Tom Hilde Norwegia 158 -1167
30 Wolfgang Loitzl Austria 154 -1171
31 Janne Happonen Finlandia 152 -1173
32 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 151 -1174
33 Jernej Damjan Słowenia 149 -1176
34 Sebastian Colloredo Włochy 141 -1184
35 Maciej Kot Polska 108 -1217
36 Stephan Hocke Niemcy 107 -1218
37 Andreas Stjernen Norwegia 92 -1233
38 Andrea Morassi Włochy 90 -1235
39 Dimitry Vassiliev Rosja 84 -1241
40 Johan Remen Evensen Norwegia 72 -1253
41 Manuel Fettner Austria 71 -1254
42 Michael Hayboeck Austria 70 -1255
43 Kenneth Gangnes Norwegia 68 -1257
44 Jaka Hvala Słowenia 66 -1259
45 Vladimir Zografski Bułgaria 61 -1264
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -1264
47 Aleksander Zniszczoł Polska 60 -1265
48 Yuta Watase Japonia 58 -1267
49 Matti Hautamäki Finlandia 51 -1274
50 Krzysztof Miętus Polska 49 -1276
51 Noriaki Kasai Japonia 45 -1280
52 Jan Matura Czechy 40 -1285
  Junshiro Kobayashi Japonia 40 -1285
54 Vincent Descombes Sevoie Francja 39 -1286
55 Dejan Judez Słowenia 34 -1291
56 Klemens Murańka Polska 26 -1299
57 Shohei Tochimoto Japonia 23 -1302
58 Marco Grigoli Szwajcaria 22 -1303
59 Olli Muotka Finlandia 21 -1304
60 Anton Kalinitschenko Rosja 20 -1305
61 Nejc Dezman Słowenia 17 -1308
62 Johan Martin Brandt Norwegia 14 -1311
63 Dimitry Ipatov Rosja 13 -1312
64 Nicolas Mayer Francja 11 -1314
65 Martin Schmitt Niemcy 8 -1317
66 Emmanuel Chedal Francja 7 -1318
67 Felix Schoft Niemcy 6 -1319
68 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 5 -1320
69 Sami Niemi Finlandia 4 -1321
70 Martin Cikl Czechy 3 -1322
71 Fumihisa Yumoto Japonia 1 -1324
  Markus Eisenbichler Niemcy 1 -1324
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6935  
2 Norwegia Norwegia 4530 -2405
3 Niemcy Niemcy 4353 -2582
4 Słowenia Słowenia 3412 -3523
5 Japonia Japonia 2827 -4108
6 Polska Polska 2638 -4297
7 Czechy Czechy 2178 -4757
8 Rosja Rosja 918 -6017
9 Szwajcaria Szwajcaria 753 -6182
10 Finlandia Finlandia 611 -6324
11 Włochy Włochy 231 -6704
12 Bułgaria Bułgaria 61 -6874
13 Francja Francja 57 -6878
14 Kanada Kanada 5 -6930
Wyniki konkursów
27.11.2011 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Austria
27.11.2011 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
03.12.2011 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
04.12.2011 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
09.12.2011 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
10.12.2011 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzcy: Norwegia
11.12.2011 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
17.12.2011 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
18.12.2011 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
30.12.2011 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
01.01.2012 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
04.01.2012 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
06.01.2012 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
15.01.2012 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
15.01.2012 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
20.01.2012 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
21.01.2012 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
28.01.2012 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
29.01.2012 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
04.02.2012 Val di Fiemme Włochy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
05.02.2012 Val di Fiemme Włochy K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
11.02.2012 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Norwegia
12.02.2012 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
18.02.2012 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
19.02.2012 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Słowenia
03.03.2012 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzcy: Austria
04.03.2012 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
08.03.2012 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
11.03.2012 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
16.03.2012 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
17.03.2012 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Austria
18.03.2012 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »