Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 2010/2011
Period 2
27.11.2010 15:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny, druż.
28.11.2010 13:15 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
01.12.2010 17:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 nocny
04.12.2010 16:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123 nocny
05.12.2010 14:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
11.12.2010 16:00 Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołany
12.12.2010 14:00 Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołany
17.12.2010 13:20 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125 za Harrachov
18.12.2010 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
19.12.2010 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
29.12.2010 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 nocny, TCS
01.01.2011 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
03.01.2011 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2011 16:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 nocny, TCS
Period 4
08.01.2011 16:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 nocny, loty
09.01.2011 13:45 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty
15.01.2011 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
16.01.2011 02:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
21.01.2011 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
22.01.2011 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
23.01.2011 14:45 Zakopane Polska HS-134 K-120 za Harrachov
Period 5
29.01.2011 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny, druż.
30.01.2011 14:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130
02.02.2011 18:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
05.02.2011 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty
06.02.2011 13:45 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 nocny, loty, druż.
Period 6
12.02.2011 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-185 nocny, loty
13.02.2011 13:45 Vikersund Norwegia HS-225 K-185 loty
12.03.2011 16:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż.
13.03.2011 15:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
18.03.2011 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
19.03.2011 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, druż.
20.03.2011 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1757  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1364 -393
3 Adam Małysz Polska 1153 -604
4 Andreas Kofler Austria 1128 -629
5 Tom Hilde Norwegia 903 -854
6 Martin Koch Austria 840 -917
7 Severin Freund Niemcy 769 -988
8 Matti Hautamäki Finlandia 764 -993
9 Gregor Schlierenzauer Austria 761 -996
10 Kamil Stoch Polska 739 -1018
11 Johan Remen Evensen Norwegia 645 -1112
12 Manuel Fettner Austria 460 -1297
13 Wolfgang Loitzl Austria 442 -1315
14 Anders Bardal Norwegia 419 -1338
15 Daiki Ito Japonia 413 -1344
16 Roman Koudelka Czechy 382 -1375
17 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 364 -1393
18 Robert Kranjec Słowenia 355 -1402
19 Anders Jacobsen Norwegia 344 -1413
20 Ville Larinto Finlandia 342 -1415
21 Michael Uhrmann Niemcy 314 -1443
22 Michael Neumayer Niemcy 306 -1451
23 Pavel Karelin Rosja 282 -1475
24 Peter Prevc Słowenia 218 -1539
25 Noriaki Kasai Japonia 197 -1560
26 Emmanuel Chedal Francja 190 -1567
27 Jan Matura Czechy 180 -1577
28 Shohei Tochimoto Japonia 165 -1592
29 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 155 -1602
30 Martin Schmitt Niemcy 137 -1620
31 Stephan Hocke Niemcy 132 -1625
32 Janne Happonen Finlandia 125 -1632
33 Pascal Bodmer Niemcy 122 -1635
34 Jurij Tepes Słowenia 119 -1638
  Jakub Janda Czechy 119 -1638
36 Denis Kornilov Rosja 106 -1651
  Rune Velta Norwegia 106 -1651
38 Richard Freitag Niemcy 105 -1652
39 Stefan Hula Polska 95 -1662
40 Anssi Koivuranta Finlandia 90 -1667
41 Jernej Damjan Słowenia 84 -1673
42 Fumihisa Yumoto Japonia 80 -1677
43 Olli Muotka Finlandia 76 -1681
44 Stefan Thurnbichler Austria 74 -1683
  Janne Ahonen Finlandia 74 -1683
46 Sebastian Colloredo Włochy 69 -1688
47 Taku Takeuchi Japonia 67 -1690
48 Borek Sedlak Czechy 56 -1701
  Andreas Stjernen Norwegia 56 -1701
50 Lukas Hlava Czechy 53 -1704
51 Felix Schoft Niemcy 46 -1711
52 Andrea Morassi Włochy 45 -1712
53 Vladimir Zografski Bułgaria 38 -1719
54 Piotr Żyła Polska 37 -1720
55 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 32 -1725
56 Michael Hayboeck Austria 28 -1729
57 Mitja Meznar Słowenia 21 -1736
58 Kazuyoshi Funaki Japonia 15 -1742
  Mario Innauer Austria 15 -1742
  Maximilian Mechler Niemcy 15 -1742
61 Kalle Keituri Finlandia 14 -1743
62 Peter Frenette USA 13 -1744
  Tomaz Naglic Słowenia 13 -1744
64 Andreas Wank Niemcy 9 -1748
65 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 7 -1750
  Rafał Śliż Polska 7 -1750
67 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -1751
  Kazuya Yoshioka Japonia 6 -1751
  Dejan Judez Słowenia 6 -1751
  Marcin Bachleda Polska 6 -1751
71 Davide Bresadola Włochy 5 -1752
  Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -1752
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 5 -1752
74 Kenshiro Ito Japonia 4 -1753
75 Ilja Rosliakov Rosja 3 -1754
  Dmitriy Vassiliev Rosja 3 -1754
  Thomas Diethart Austria 3 -1754
78 Tomasz Byrt Polska 2 -1755
  Primoz Pikl Słowenia 2 -1755
  Kenneth Gangnes Norwegia 2 -1755
  Roman Trofimov Rosja 2 -1755
82 Jarkko Maatta Finlandia 1 -1756
  Fredrik Balkasen Szwecja 1 -1756
  Ondrej Vaculik Czechy 1 -1756
  Harri Olli Finlandia 1 -1756
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 7508  
2 Norwegia Norwegia 4683 -2825
3 Polska Polska 3239 -4269
4 Niemcy Niemcy 3155 -4353
5 Finlandia Finlandia 2443 -5065
6 Japonia Japonia 1697 -5811
7 Słowenia Słowenia 1668 -5840
8 Szwajcaria Szwajcaria 1364 -6144
9 Czechy Czechy 1091 -6417
10 Rosja Rosja 446 -7062
11 Francja Francja 240 -7268
12 Włochy Włochy 119 -7389
13 Bułgaria Bułgaria 38 -7470
14 USA USA 13 -7495
15 Kanada Kanada 5 -7503
  Korea Pd. Korea Pd. 5 -7503
17 Szwecja Szwecja 1 -7507
Wyniki konkursów
27.11.2010 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Austria
28.11.2010 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
01.12.2010 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Ville Larinto (Finlandia)
04.12.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
05.12.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
17.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
18.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
19.12.2010 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
29.12.2010 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
01.01.2011 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
03.01.2011 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
06.01.2011 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
08.01.2011 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
09.01.2011 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
15.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
16.01.2011 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
21.01.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
22.01.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
23.01.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
29.01.2011 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Austria
30.01.2011 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
02.02.2011 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
05.02.2011 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
06.02.2011 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Austria
12.02.2011 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzcy: Gregor Schlierenzauer (Austria) / Johan Remen Evensen (Norwegia)
13.02.2011 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
12.03.2011 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
13.03.2011 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
18.03.2011 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
19.03.2011 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Austria
20.03.2011 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
02:11
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
02:12
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
09:24
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
09:25
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed kwalifikacjami
dzisiaj
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + kwalifikacje + 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
09:56
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
09:57
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
dzisiaj
10:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
10:56
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed 1. konkursem, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich