TOTALbet - legalny polski bukmacher
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2009/2010
Period 2
27.11.2009 17:05 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny/druż.
28.11.2009 15:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
05.12.2009 16:00 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 nocny
06.12.2009 13:45 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
12.12.2009 16:00 Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołany
13.12.2009 14:00 Harrachov Czechy HS-142 K-125 odwołany
18.12.2009 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125 za Harrachov
19.12.2009 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
20.12.2009 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
29.12.2009 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS/nocny
01.01.2010 14:00 Garmisch-Parten. Niemcy HS-140 K-125 TCS
03.01.2010 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2010 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS/nocny
Period 4
09.01.2010 14:00 Tauplitz / Bad Mittern. Austria HS-200 K-185 loty
10.01.2010 14:00 Tauplitz / Bad Mittern. Austria HS-200 K-185 loty
16.01.2010 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
17.01.2010 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
22.01.2010 16:10 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
23.01.2010 16:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
Period 5
30.01.2010 14:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty/druż.
31.01.2010 14:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty
03.02.2010 17:15 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 nocny
06.02.2010 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
07.02.2010 14:30 Willingen Niemcy HS-145 K-130 druż.
Period 6
06.03.2010 16:15 Lahti Finlandia HS-130 K-116 nocny/druż.
07.03.2010 14:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT
09.03.2010 17:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT/nocny
12.03.2010 17:00 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT
14.03.2010 13:45 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT/finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Simon Ammann Szwajcaria 1649  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1368 -281
3 Thomas Morgenstern Austria 944 -705
4 Andreas Kofler Austria 893 -756
5 Adam Małysz Polska 842 -807
6 Wolfgang Loitzl Austria 760 -889
7 Anders Jacobsen Norwegia 557 -1092
8 Martin Koch Austria 545 -1104
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 517 -1132
10 Robert Kranjec Słowenia 503 -1146
11 Janne Ahonen Finlandia 494 -1155
12 Michael Uhrmann Niemcy 424 -1225
13 David Zauner Austria 403 -1246
14 Harri Olli Finlandia 367 -1282
15 Emmanuel Chedal Francja 365 -1284
16 Daiki Ito Japonia 359 -1290
17 Noriaki Kasai Japonia 344 -1305
18 Johan Remen Evensen Norwegia 337 -1312
19 Pascal Bodmer Niemcy 336 -1313
20 Michael Neumayer Niemcy 285 -1364
21 Andreas Wank Niemcy 259 -1390
22 Jakub Janda Czechy 256 -1393
23 Antonin Hajek Czechy 230 -1419
24 Kamil Stoch Polska 203 -1446
25 Stefan Thurnbichler Austria 201 -1448
26 Tom Hilde Norwegia 180 -1469
27 Matti Hautamäki Finlandia 154 -1495
28 Dimitry Vassiliev Rosja 151 -1498
29 Martin Schmitt Niemcy 150 -1499
30 Roar Ljoekelsoey Norwegia 140 -1509
31 Jernej Damjan Słowenia 134 -1515
32 Shohei Tochimoto Japonia 124 -1525
33 Andreas Küttel Szwajcaria 111 -1538
34 Kalle Keituri Finlandia 110 -1539
35 Peter Prevc Słowenia 106 -1543
36 Anders Bardal Norwegia 99 -1550
37 Sebastian Colloredo Włochy 96 -1553
38 Fumihisa Yumoto Japonia 84 -1565
39 Mario Innauer Austria 82 -1567
  Manuel Fettner Austria 82 -1567
41 Łukasz Rutkowski Polska 79 -1570
42 Severin Freund Niemcy 75 -1574
43 Lukas Mueller Austria 71 -1578
44 Mitja Meznar Słowenia 64 -1585
45 Krzysztof Miętus Polska 60 -1589
  Andrea Morassi Włochy 60 -1589
47 Vincent Descombes Sevoie Francja 59 -1590
48 Lukas Hlava Czechy 56 -1593
49 Taku Takeuchi Japonia 54 -1595
  Janne Happonen Finlandia 54 -1595
  Michael Hayboeck Austria 54 -1595
52 Borek Sedlak Czechy 51 -1598
53 Jan Matura Czechy 45 -1604
54 Georg Späth Niemcy 42 -1607
55 Olli Muotka Finlandia 41 -1608
56 Andreas Stjernen Norwegia 36 -1613
57 Pavel Karelin Rosja 34 -1615
58 Primoz Pikl Słowenia 33 -1616
59 Marcin Bachleda Polska 32 -1617
60 Denis Kornilov Rosja 26 -1623
  Anders Fannemel Norwegia 26 -1623
62 Martin Cikl Czechy 23 -1626
63 Roman Koudelka Czechy 20 -1629
  Stefan Hula Polska 20 -1629
  Grzegorz Miętus Polska 20 -1629
66 Yukio Sakano Japonia 17 -1632
67 Ville Larinto Finlandia 16 -1633
68 Vitaliy Shumbarets Ukraina 13 -1636
69 Akseli Kokkonen Norwegia 11 -1638
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 11 -1638
71 Kento Sakuyama Japonia 10 -1639
  Jurij Tepes Słowenia 10 -1639
73 Kazuya Yoshioka Japonia 9 -1640
74 Maximilian Mechler Niemcy 8 -1641
75 Yuta Watase Japonia 7 -1642
76 Dimitry Ipatov Rosja 6 -1643
77 Kimmo Yliriesto Finlandia 5 -1644
  Florian Schabereiter Austria 5 -1644
79 Robert Hrgota Słowenia 4 -1645
80 Ilja Rosliakov Rosja 3 -1646
  Stephan Hocke Niemcy 3 -1646
82 Takanobu Okabe Japonia 2 -1647
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 2 -1647
  Roberto Dellasega Włochy 2 -1647
  Akira Higashi Japonia 2 -1647
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 2 -1647
  Alexey Korolev Kazachstan 2 -1647
  Nikolay Karpenko Kazachstan 2 -1647
  Kai Kovaljeff Finlandia 2 -1647
90 Tobias Bogner Niemcy 1 -1648
  Kenneth Gangnes Norwegia 1 -1648
  Richard Freitag Niemcy 1 -1648
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6858  
2 Norwegia Norwegia 3117 -3741
3 Niemcy Niemcy 2884 -3974
4 Finlandia Finlandia 2093 -4765
5 Szwajcaria Szwajcaria 1910 -4948
6 Polska Polska 1806 -5052
7 Słowenia Słowenia 1504 -5354
8 Japonia Japonia 1412 -5446
9 Czechy Czechy 981 -5877
10 Francja Francja 524 -6334
11 Rosja Rosja 470 -6388
12 Włochy Włochy 158 -6700
13 Ukraina Ukraina 13 -6845
14 Kazachstan Kazachstan 4 -6854
15 Korea Pd. Korea Pd. 2 -6856
Wyniki konkursów
27.11.2009 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Austria
28.11.2009 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
05.12.2009 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
06.12.2009 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
18.12.2009 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
19.12.2009 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
20.12.2009 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
29.12.2009 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
01.01.2010 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
03.01.2010 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
06.01.2010 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
09.01.2010 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
10.01.2010 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
16.01.2010 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
17.01.2010 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
22.01.2010 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
23.01.2010 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
30.01.2010 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Austria
31.01.2010 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
03.02.2010 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
06.02.2010 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
07.02.2010 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Niemcy
06.03.2010 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Norwegia
07.03.2010 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
09.03.2010 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
12.03.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.03.2010 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »