TOTALbet - legalny polski bukmacher
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2008/2009
Period 2
28.11.2008 17:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny/dr.
29.11.2008 15:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
06.12.2008 16:00 Trondheim Norwegia HS-131 K-120 nocny
07.12.2008 13:45 Trondheim Norwegia HS-131 K-120
13.12.2008 16:00 Pragelato Włochy HS-140 K-125 nocny
14.12.2008 11:15 Pragelato Włochy HS-140 K-125
20.12.2008 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
21.12.2008 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
29.12.2008 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS/nocny
01.01.2009 13:45 Garmisch-Parten. Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2009 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2009 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS/nocny
Period 4
10.01.2009 14:00 Tauplitz/Bad Mittern. Austria HS-200 K-185 loty
11.01.2009 14:00 Tauplitz/Bad Mittern. Austria HS-200 K-185 loty
16.01.2009 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
17.01.2009 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
24.01.2009 19:30 Vancouver/Whistler Kanada HS-140 K-125
25.01.2009 19:30 Vancouver/Whistler Kanada HS-140 K-125
Period 5
31.01.2009 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
01.02.2009 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 odwołano
07.02.2009 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny/dr.
08.02.2009 14:30 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
11.02.2009 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 nocny
14.02.2009 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty/nocny
15.02.2009 14:45 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty/dr.
Period 6
07.03.2009 16:15 Lahti Finlandia HS-130 K-116 nocny/dr.
08.03.2009 13:45 Lahti Finlandia HS-97 K-90 NT
10.03.2009 17:15 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT/nocny
13.03.2009 16:15 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT/nocny
14.03.2009 16:15 Vikersund Norwegia HS-207 K-185 nocny/dr.
15.03.2009 13:45 Vikersund Norwegia HS-207 K-185 NT/loty
20.03.2009 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
21.03.2009 10:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty/dr.
22.03.2009 10:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 2083  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1776 -307
3 Wolfgang Loitzl Austria 1396 -687
4 Harri Olli Finlandia 974 -1109
5 Dimitry Vassiliev Rosja 845 -1238
6 Martin Schmitt Niemcy 829 -1254
7 Thomas Morgenstern Austria 795 -1288
8 Anders Jacobsen Norwegia 661 -1422
9 Martin Koch Austria 601 -1482
10 Anders Bardal Norwegia 598 -1485
11 Andreas Küttel Szwajcaria 561 -1522
12 Matti Hautamäki Finlandia 558 -1525
13 Adam Małysz Polska 549 -1534
14 Ville Larinto Finlandia 541 -1542
15 Noriaki Kasai Japonia 409 -1674
16 Roman Koudelka Czechy 403 -1680
17 Emmanuel Chedal Francja 395 -1688
18 Michael Uhrmann Niemcy 354 -1729
19 Michael Neumayer Niemcy 353 -1730
20 Johan Remen Evensen Norwegia 334 -1749
21 Kalle Keituri Finlandia 293 -1790
22 Jakub Janda Czechy 279 -1804
23 Robert Kranjec Słowenia 276 -1807
24 Tom Hilde Norwegia 269 -1814
25 Roar Ljoekelsoey Norwegia 259 -1824
26 Fumihisa Yumoto Japonia 237 -1846
27 Markus Eggenhofer Austria 232 -1851
28 Takanobu Okabe Japonia 227 -1856
29 Daiki Ito Japonia 193 -1890
30 Denis Kornilov Rosja 146 -1937
  Kamil Stoch Polska 146 -1937
32 Stephan Hocke Niemcy 145 -1938
33 Yuta Watase Japonia 142 -1941
34 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 113 -1970
35 Shohei Tochimoto Japonia 107 -1976
36 Andreas Kofler Austria 102 -1981
37 Jernej Damjan Słowenia 99 -1984
38 Ilja Rosliakov Rosja 98 -1985
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 75 -2008
40 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 68 -2015
41 Sebastian Colloredo Włochy 60 -2023
42 Pavel Karelin Rosja 56 -2027
  Taku Takeuchi Japonia 56 -2027
44 Stefan Hula Polska 51 -2032
45 Felix Schoft Niemcy 50 -2033
46 Sigurd Pettersen Norwegia 42 -2041
47 Primoz Peterka Słowenia 40 -2043
48 Severin Freund Niemcy 36 -2047
49 Rafał ¦liż Polska 33 -2050
50 Łukasz Rutkowski Polska 29 -2054
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 29 -2054
52 Robert Hrgota Słowenia 26 -2057
53 Kai Kovaljeff Finlandia 25 -2058
54 Primoz Pikl Słowenia 24 -2059
55 Martin Cikl Czechy 23 -2060
  Pascal Bodmer Niemcy 23 -2060
57 Mitja Meznar Słowenia 20 -2063
58 Lukas Hlava Czechy 19 -2064
59 Andreas Wank Niemcy 18 -2065
60 Nicholas Fairall USA 15 -2068
  Jure Sinkovec Słowenia 15 -2068
62 Ondrej Vaculik Czechy 14 -2069
63 Kazuyoshi Funaki Japonia 12 -2071
64 Johan Erikson Szwecja 11 -2072
  Tami Kiuru Finlandia 11 -2072
66 Yukio Sakano Japonia 10 -2073
  Manuel Fettner Austria 10 -2073
  Anze Damjan Słowenia 10 -2073
  Nikolay Karpenko Kazachstan 10 -2073
  Jan Matura Czechy 10 -2073
71 Jussi Hautamäki Finlandia 9 -2074
  Rok Urbanc Słowenia 9 -2074
  Krzysztof Miętus Polska 9 -2074
  Julian Musiol Niemcy 9 -2074
75 Maximilian Mechler Niemcy 8 -2075
76 Volodymyr Boshchuk Ukraina 7 -2076
  Lukas Mueller Austria 7 -2076
  Christian Ulmer Niemcy 7 -2076
79 Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -2077
80 Daniel Lackner Austria 5 -2078
81 Piotr Żyła Polska 4 -2079
82 Veli-Matti Lindström Finlandia 3 -2080
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -2080
  Sami Niemi Finlandia 3 -2080
  Oleksander Lazarovych Ukraina 3 -2080
  Marcin Bachleda Polska 3 -2080
87 Anders Johnson USA 2 -2081
  Erik Simon Niemcy 2 -2081
  Jon Aaraas Norwegia 2 -2081
90 Nicolas Mayer Francja 1 -2082
  Hiroki Yamada Japonia 1 -2082
  Andreas Aren Szwecja 1 -2082
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 7331  
2 Finlandia Finlandia 4370 -2961
3 Norwegia Norwegia 4175 -3156
4 Niemcy Niemcy 3084 -4247
5 Szwajcaria Szwajcaria 2337 -4994
6 Rosja Rosja 2295 -5036
7 Japonia Japonia 2044 -5287
8 Polska Polska 1574 -5757
9 Słowenia Słowenia 1319 -6012
10 Czechy Czechy 1048 -6283
11 Francja Francja 471 -6860
12 Włochy Włochy 60 -7271
  Kazachstan Kazachstan 60 -7271
14 USA USA 17 -7314
15 Ukraina Ukraina 16 -7315
16 Szwecja Szwecja 12 -7319
Wyniki konkursów
29.11.2008 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
29.11.2008 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
06.12.2008 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
07.12.2008 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
13.12.2008 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.12.2008 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Fumihisa Yumoto (Japonia)
20.12.2008 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
21.12.2008 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
29.12.2008 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
01.01.2009 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
04.01.2009 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
06.01.2009 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
10.01.2009 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
11.01.2009 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
16.01.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
17.01.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
24.01.2009 Vancouver/Whistler Kanada K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
25.01.2009 Vancouver/Whistler Kanada K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
31.01.2009 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
07.02.2009 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Austria
08.02.2009 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
11.02.2009 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
14.02.2009 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
15.02.2009 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Finlandia
07.03.2009 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
08.03.2009 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
10.03.2009 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
13.03.2009 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
14.03.2009 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzcy: Austria
15.03.2009 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
20.03.2009 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
21.03.2009 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Norwegia
22.03.2009 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »