Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2007/2008
Period 2
30.11.2007   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny/dr.
01.12.2007   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
08.12.2007   Trondheim Norwegia HS-131 K-120 nocny
09.12.2007   Trondheim Norwegia HS-131 K-120
13.12.2007   Villach Austria HS-98 K-90 nocny
14.12.2007   Villach Austria HS-98 K-90 nocny
16.12.2007   Kranj Słowenia HS-109 K-100 odwołane
22.12.2007   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
23.12.2007   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
30.12.2007 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2008 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2008 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2008 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Period 4
12.01.2008   Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120 nocny
13.01.2008   Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120
19.01.2008   Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty
20.01.2008   Harrachov Czechy HS-205 K-185 odwołane
25.01.2008   Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
27.01.2008   Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
Period 5
02.02.2008   Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
03.02.2008   Sapporo Japonia HS-134 K-120
08.02.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120 nocny
09.02.2008   Liberec Czechy HS-134 K-120 nocny
16.02.2008   Willingen Niemcy HS-145 K-130 druż.
17.02.2008   Willingen Niemcy HS-145 K-130
Period 6
01.03.2008 16:50 Lahti Finlandia HS-130 K-116 odwołane
03.03.2008 17:30 Kupio Finlandia HS-127 K-120 NT
04.03.2008 17:20 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
07.03.2008   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
09.03.2008   Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
14.03.2008   Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
15.03.2008   Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, druż.
16.03.2008   Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 1794  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1561 -233
3 Janne Ahonen Finlandia 1291 -503
4 Tom Hilde Norwegia 1228 -566
5 Anders Bardal Norwegia 942 -852
6 Anders Jacobsen Norwegia 827 -967
7 Andreas Küttel Szwajcaria 778 -1016
8 Janne Happonen Finlandia 755 -1039
9 Simon Ammann Szwajcaria 728 -1066
10 Wolfgang Loitzl Austria 715 -1079
11 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 690 -1104
12 Adam Małysz Polska 632 -1162
13 Andreas Kofler Austria 627 -1167
14 Martin Koch Austria 569 -1225
15 Jernej Damjan Słowenia 522 -1272
16 Michael Neumayer Niemcy 507 -1287
17 Roman Koudelka Czechy 411 -1383
18 Dmitriy Vassiliev Rosja 288 -1506
19 Martin Schmitt Niemcy 273 -1521
  Matti Hautamäki Finlandia 273 -1521
21 Arthur Pauli Austria 261 -1533
22 Denis Kornilov Rosja 247 -1547
23 David Lazzaroni Francja 239 -1555
24 Emmanuel Chedal Francja 234 -1560
25 Robert Kranjec Słowenia 233 -1561
26 Harri Olli Finlandia 210 -1584
27 Michael Uhrmann Niemcy 185 -1609
28 Taku Takeuchi Japonia 180 -1614
29 Manuel Fettner Austria 160 -1634
30 Kamil Stoch Polska 157 -1637
31 Daiki Ito Japonia 133 -1661
32 Pavel Karelin Rosja 129 -1665
33 Sigurd Pettersen Norwegia 128 -1666
34 Noriaki Kasai Japonia 122 -1672
35 Shohei Tochimoto Japonia 109 -1685
36 Georg Späth Niemcy 106 -1688
37 Roar Ljoekelsoey Norwegia 99 -1695
  Lars Bystoel Norwegia 99 -1695
39 Sebastian Colloredo Włochy 76 -1718
40 Primoz Peterka Słowenia 72 -1722
41 Martin Cikl Czechy 60 -1734
42 Guido Landert Szwajcaria 46 -1748
43 Antonin Hajek Czechy 44 -1750
44 Jan Matura Czechy 39 -1755
45 Stephan Hocke Niemcy 38 -1756
46 Radik Zhaparov Kazachstan 36 -1758
47 Henning Stensrud Norwegia 35 -1759
  Borek Sedlak Czechy 35 -1759
49 Kalle Keituri Finlandia 29 -1765
  Jakub Janda Czechy 29 -1765
51 Jon Aaraas Norwegia 28 -1766
52 Arttu Lappi Finlandia 27 -1767
53 Andreas Vilberg Norwegia 26 -1768
  Martin Höllwarth Austria 26 -1768
55 Roland Mueller Austria 23 -1771
56 Ilja Rosliakov Rosja 21 -1773
  Jurij Tepes Słowenia 21 -1773
58 Nikolay Karpenko Kazachstan 18 -1776
  Fumihisa Yumoto Japonia 18 -1776
  Veli-Matti Lindström Finlandia 18 -1776
  Mario Innauer Austria 18 -1776
  Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -1776
63 Jure Bogataj Słowenia 16 -1778
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -1778
  Takanobu Okabe Japonia 16 -1778
66 Andrea Morassi Włochy 15 -1779
  Balthasar Schneider Austria 15 -1779
68 Severin Freund Niemcy 12 -1782
  Bastian Kaltenböck Austria 12 -1782
  Jussi Hautamäki Finlandia 12 -1782
71 Andreas Wank Niemcy 11 -1783
72 Stefan Hula Polska 10 -1784
  Sami Niemi Finlandia 10 -1784
74 Andreas Aren Szwecja 8 -1786
75 Akira Higashi Japonia 7 -1787
76 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -1788
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 6 -1788
78 Marcin Bachleda Polska 5 -1789
  Primoz Pikl Słowenia 5 -1789
80 Stefan Kaiser Austria 3 -1791
  Yuta Watase Japonia 3 -1791
82 Ville Larinto Finlandia 2 -1792
  Jiri Mazoch Czechy 2 -1792
84 Johan Erikson Szwecja 1 -1793
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6734  
2 Norwegia Norwegia 5302 -1432
3 Finlandia Finlandia 3627 -3107
4 Szwajcaria Szwajcaria 1752 -4982
5 Niemcy Niemcy 1688 -5046
6 Słowenia Słowenia 1519 -5215
7 Rosja Rosja 1001 -5733
8 Japonia Japonia 888 -5846
9 Czechy Czechy 820 -5914
10 Polska Polska 804 -5930
11 Francja Francja 541 -6193
12 Włochy Włochy 91 -6643
13 Kazachstan Kazachstan 54 -6680
14 Szwecja Szwecja 9 -6725
15 Korea Pd. Korea Pd. 6 -6728
Wyniki konkursów
30.11.2007 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
01.12.2007 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
08.12.2007 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
09.12.2007 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
13.12.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.12.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
22.12.2007 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
23.12.2007 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
30.12.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
01.01.2008 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
05.01.2008 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2008 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
12.01.2008 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
13.01.2008 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
20.01.2008 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
25.01.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
27.01.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
02.02.2008 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
03.02.2008 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
08.02.2008 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
09.02.2008 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
16.02.2008 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Norwegia
17.02.2008 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
03.03.2008 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
04.03.2008 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
07.03.2008 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.03.2008 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
14.03.2008 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
15.03.2008 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Norwegia
16.03.2008 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich