TOTALbet - legalny polski bukmacher
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2004/2005
Period 2
27.11.2004 16:15 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
28.11.2004 14:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
04.12.2004 16:15 Trondheim Norwegia HS-131 K-120 nocny
05.12.2004 13:45 Trondheim Norwegia HS-131 K-120
11.12.2004 13:45 Harrachov Czechy HS-134 K-125
12.12.2004 13:45 Harrachov Czechy HS-134 K-125
18.12.2004 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
19.12.2004 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
29.12.2004 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2005 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-125 K-115 TCS
03.01.2005 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2005 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS
08.01.2005 16:30 Willingen Niemcy HS-145 K-130 druż., nocny
09.01.2005 16:30 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
Period 4
15.01.2005 13:45 Tauplitz / Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185 loty
16.01.2005 13:45 Tauplitz / Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185 loty
22.01.2005 13:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
23.01.2005 13:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
Period 5
29.01.2005 16:15 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
30.01.2005 13:45 Zakopane Polska HS-134 K-120
05.02.2005 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
06.02.2005 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
11.02.2005 15:30 Pragelato/Turyn Włochy HS-140 K-125 nocny
12.02.2005 16:15 Pragelato/Turyn Włochy HS-140 K-125 druż., nocny
Period 6
05.03.2005 16:15 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż., nocny
06.03.2005 13:45 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT, nocny
09.03.2005 17:20 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
11.03.2005 17:00 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
13.03.2005 13:45 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
19.03.2005 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
20.03.2005 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1715  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1440 -275
3 Matti Hautamäki Finlandia 1275 -440
4 Adam Małysz Polska 1201 -514
5 Martin Höllwarth Austria 1179 -536
6 Jakub Janda Czechy 1164 -551
7 Thomas Morgenstern Austria 1138 -577
8 Andreas Widhölzl Austria 999 -716
9 Michael Uhrmann Niemcy 804 -911
10 Lars Bystoel Norwegia 613 -1102
11 Georg Späth Niemcy 559 -1156
12 Risto Jussilainen Finlandia 526 -1189
13 Daiki Ito Japonia 511 -1204
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 467 -1248
15 Jernej Damjan Słowenia 451 -1264
16 Noriaki Kasai Japonia 416 -1299
17 Andreas Küttel Szwajcaria 395 -1320
18 Wolfgang Loitzl Austria 350 -1365
19 Rok Benkovic Słowenia 335 -1380
20 Sigurd Pettersen Norwegia 314 -1401
21 Henning Stensrud Norwegia 275 -1440
22 Michael Neumayer Niemcy 259 -1456
23 Simon Ammann Szwajcaria 243 -1472
24 Alexander Herr Niemcy 233 -1482
25 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 224 -1491
26 Michael Möllinger Szwajcaria 205 -1510
27 Stephan Hocke Niemcy 183 -1532
28 Daniel Forfang Norwegia 178 -1537
29 Dimitry Vassiliev Rosja 163 -1552
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 133 -1582
31 Florian Liegl Austria 129 -1586
32 Jörg Ritzerfeld Niemcy 109 -1606
33 Tami Kiuru Finlandia 108 -1607
34 Primoz Peterka Słowenia 104 -1611
35 Hideharu Miyahira Japonia 97 -1618
36 Andreas Goldberger Austria 94 -1621
37 Martin Schmitt Niemcy 90 -1625
38 Robert Mateja Polska 87 -1628
39 Jure Bogataj Słowenia 85 -1630
40 Andreas Kofler Austria 82 -1633
41 Morten Solem Norwegia 80 -1635
42 Akira Higashi Japonia 77 -1638
43 Peter Zonta Słowenia 74 -1641
44 Jan Matura Czechy 66 -1649
45 Robert Kranjec Słowenia 65 -1650
46 Maximilian Mechler Niemcy 62 -1653
47 Jussi Hautamäki Finlandia 61 -1654
48 Martin Koch Austria 60 -1655
49 Takanobu Okabe Japonia 57 -1658
50 Ferdinand Bader Niemcy 48 -1667
51 Kimmo Yliriesto Finlandia 45 -1670
52 Balthasar Schneider Austria 43 -1672
53 Kamil Stoch Polska 36 -1679
54 Anders Bardal Norwegia 28 -1687
55 Christian Bruder Niemcy 25 -1690
56 Janne Happonen Finlandia 23 -1692
  Denis Kornilov Rosja 23 -1692
58 Kalle Keituri Finlandia 22 -1693
  Hiroki Yamada Japonia 22 -1693
  Nicolas Dessum Francja 22 -1693
61 Dimitry Ipatov Rosja 21 -1694
62 Ildar Fatchullin Rosja 20 -1695
63 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 19 -1696
64 Stefan Kaiser Austria 17 -1698
  Antonin Hajek Czechy 17 -1698
  Akseli Kokkonen Finlandia 17 -1698
67 Emmanuel Chedal Francja 15 -1700
  Clint Jones USA 15 -1700
69 Yusuke Kaneko Japonia 14 -1701
70 Radik Zhaparov Kazachstan 12 -1703
  Fumihisa Yumoto Japonia 12 -1703
72 Bine Zupan Słowenia 11 -1704
  Stefano Chiapolino Włochy 11 -1704
74 Reinhard Schwarzenberger Austria 10 -1705
75 Jan Mazoch Czechy 9 -1706
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -1706
77 Veli-Matti Lindström Finlandia 8 -1707
  Kazuya Yoshioka Japonia 8 -1707
79 Joonas Ikonen Finlandia 6 -1709
80 Jon Aaraas Norwegia 5 -1710
  Pekka Salminen Finlandia 5 -1710
82 Johan Erikson Szwecja 4 -1711
  Yukio Sakano Japonia 4 -1711
  Kai Bracht Niemcy 4 -1711
85 Krystian Długopolski Polska 3 -1712
  Marcin Bachleda Polska 3 -1712
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 3 -1712
88 Maksim Anisimov Białoru¶ 2 -1713
  Primoz Pikl Słowenia 2 -1713
  Jaan Juris Estonia 2 -1713
91 Alan Alborn USA 1 -1714
  Roland Mueller Austria 1 -1714
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -1714
  Stefan Pieper Niemcy 1 -1714
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5102  
2 Finlandia Finlandia 4711 -391
3 Norwegia Norwegia 4124 -978
4 Niemcy Niemcy 3327 -1775
5 Japonia Japonia 1820 -3282
6 Słowenia Słowenia 1727 -3375
7 Polska Polska 1630 -3472
8 Czechy Czechy 1406 -3696
9 Szwajcaria Szwajcaria 943 -4159
10 Rosja Rosja 677 -4425
11 Francja Francja 37 -5065
12 USA USA 16 -5086
13 Kazachstan Kazachstan 13 -5089
14 Korea Pd. Korea Pd. 12 -5090
15 Włochy Włochy 11 -5091
16 Szwecja Szwecja 4 -5098
17 Estonia Estonia 2 -5100
  Białoru¶ Białoru¶ 2 -5100
Wyniki konkursów
27.11.2004 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
28.11.2004 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.12.2004 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
05.12.2004 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
11.12.2004 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
12.12.2004 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
18.12.2004 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
19.12.2004 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
29.12.2004 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
01.01.2005 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
03.01.2005 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2005 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
08.01.2005 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Niemcy
09.01.2005 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
15.01.2005 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
16.01.2005 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
22.01.2005 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
23.01.2005 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
29.01.2005 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Adam Małysz (Polska) / Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
30.01.2005 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
05.02.2005 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.02.2005 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
11.02.2005 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
12.02.2005 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzcy: Austria
05.03.2005 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Norwegia
06.03.2005 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
09.03.2005 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
11.03.2005 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
13.03.2005 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
19.03.2005 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
20.03.2005 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »