odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2001/2002
23.11.2001   Kuopio Finlandia K-120
24.11.2001   Kuopio Finlandia K-120
01.12.2001   Titisee-Neustadt Niemcy K-120
02.12.2001   Titisee-Neustadt Niemcy K-120
08.12.2001   Villach Austria K-90
09.12.2001   Villach Austria K-90
15.12.2001   Engelberg Szwajcaria K-120
16.12.2001   Engelberg Szwajcaria K-120
21.12.2001   Predazzo Włochy K-120
22.12.2001   Predazzo Włochy K-120
30.12.2001   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.2002   Garmisch-Parten. Niemcy K-115
04.01.2002   Innsbruck Austria K-120
06.01.2002   Bischofshofen Austria K-120
12.01.2002   Willingen Niemcy K-120
13.01.2002   Willingen Niemcy K-120
19.01.2002   Zakopane Polska K-116
20.01.2002   Zakopane Polska K-116
24.01.2002   Hakuba Japonia K-120
26.01.2002   Sapporo Japonia K-120
27.01.2002   Sapporo Japonia K-120
01.03.2002   Lahti Finlandia K-116
02.03.2002   Lahti Finlandia K-116
13.03.2002   Falun Szwecja K-115
15.03.2002   Trondheim Norwegia K-120
17.03.2002   Oslo Norwegia K-115
23.03.2002   Planica Słowenia K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1475  
2 Sven Hannawald Niemcy 1259 -216
3 Matti Hautamäki Finlandia 1048 -427
4 Andreas Widhölzl Austria 874 -601
5 Martin Schmitt Niemcy 795 -680
6 Martin Höllwarth Austria 737 -738
7 Simon Ammann Szwajcaria 628 -847
8 Martin Koch Austria 561 -914
9 Stephan Hocke Niemcy 508 -967
10 Risto Jussilainen Finlandia 474 -1001
11 Kazuyoshi Funaki Japonia 460 -1015
12 Stefan Horngacher Austria 434 -1041
13 Andreas Goldberger Austria 419 -1056
14 Peter Zonta Słowenia 364 -1111
15 Janne Ahonen Finlandia 356 -1119
16 Robert Kranjec Słowenia 348 -1127
17 Roberto Cecon Włochy 299 -1176
18 Hideharu Miyahira Japonia 279 -1196
19 Veli-Matti Lindström Finlandia 274 -1201
20 Alan Alborn USA 263 -1212
21 Valery Kobelev Rosja 237 -1238
22 Christof Duffner Niemcy 230 -1245
23 Noriaki Kasai Japonia 219 -1256
24 Hiroki Yamada Japonia 194 -1281
25 Primoz Peterka Słowenia 180 -1295
26 Jussi Hautamäki Finlandia 174 -1301
27 Damjan Fras Słowenia 153 -1322
28 Michael Uhrmann Niemcy 152 -1323
29 Wolfgang Loitzl Austria 146 -1329
30 Andreas Küttel Szwajcaria 145 -1330
31 Toni Nieminen Finlandia 142 -1333
32 Jakub Janda Czechy 141 -1334
33 Alexander Herr Niemcy 129 -1346
34 Georg Späth Niemcy 118 -1357
35 Roar Ljoekelsoey Norwegia 117 -1358
36 Anders Bardal Norwegia 109 -1366
37 Tami Kiuru Finlandia 101 -1374
38 Masahiko Harada Japonia 97 -1378
39 Ildar Fatchullin Rosja 96 -1379
40 Jörg Ritzerfeld Niemcy 69 -1406
  Igor Medved Słowenia 69 -1406
42 Nicolas Dessum Francja 67 -1408
43 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 66 -1409
44 Kimmo Yliriesto Finlandia 63 -1412
45 Janne Ylijärvi Finlandia 57 -1418
46 Janne Happonen Finlandia 56 -1419
47 Clint Jones USA 55 -1420
48 Arttu Lappi Finlandia 51 -1424
49 Robert Mateja Polska 50 -1425
50 Dirk Else Niemcy 49 -1426
51 Kazuya Yoshioka Japonia 45 -1430
52 Michael Neumayer Niemcy 39 -1436
53 Akira Higashi Japonia 38 -1437
  Tomasz Pochwała Polska 38 -1437
55 Marcin Bachleda Polska 26 -1449
56 Stefan Kaiser Austria 21 -1454
57 Michal Dolezal Czechy 20 -1455
58 Manuel Fettner Austria 19 -1456
59 Takanobu Okabe Japonia 18 -1457
  Blaz Vrhovnik Słowenia 18 -1457
  Daniel Forfang Norwegia 18 -1457
62 Lassi Huuskonen Finlandia 15 -1460
63 Hiroya Saitoh Japonia 13 -1462
  Ville Kantee Finlandia 13 -1462
65 Kalle Keituri Finlandia 12 -1463
  Lars Bystoel Norwegia 12 -1463
67 Morten Solem Norwegia 10 -1465
68 Kristoffer Jaafs Szwecja 9 -1466
  Ingemar Mayr Holandia 9 -1466
  Emmanuel Chedal Francja 9 -1466
71 Ole Christen Enger Norwegia 8 -1467
  Frank Löffler Niemcy 8 -1467
73 Tomisław Tajner Polska 7 -1468
74 Sigurd Pettersen Norwegia 6 -1469
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 6 -1469
  Stanislav Filimonov Kazachstan 6 -1469
77 Yuta Watase Japonia 5 -1470
  Rok Benkovic Słowenia 5 -1470
  Łukasz Kruczek Polska 5 -1470
  Pekka Salminen Finlandia 5 -1470
  Kai Bracht Niemcy 5 -1470
  Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -1470
83 Jakub Jiroutek Czechy 4 -1471
  Wojciech Skupień Polska 4 -1471
85 Sota Okamura Japonia 3 -1472
86 Christoph Kreuzer Holandia 2 -1473
  Remi Santiago Francja 2 -1473
88 Hansjörg Jäkle Niemcy 1 -1474
  Olav Magne Dönnem Norwegia 1 -1474
  Grega Lang Słowenia 1 -1474
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4812  
2 Austria Austria 4761 -51
3 Finlandia Finlandia 4691 -121
4 Japonia Japonia 2721 -2091
5 Słowenia Słowenia 2188 -2624
6 Polska Polska 2105 -2707
7 Norwegia Norwegia 897 -3915
8 Szwajcaria Szwajcaria 779 -4033
9 Rosja Rosja 533 -4279
10 Francja Francja 378 -4434
11 USA USA 318 -4494
12 Włochy Włochy 299 -4513
13 Czechy Czechy 265 -4547
14 Kazachstan Kazachstan 56 -4756
15 Korea Pd. Korea Pd. 55 -4757
16 Holandia Holandia 11 -4801
17 Szwecja Szwecja 9 -4803
Wyniki konkursów
23.11.2001 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.11.2001 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
01.12.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
02.12.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
08.12.2001 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
09.12.2001 Villach Austria K-90
Zwycięzcy: Finlandia
15.12.2001 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
16.12.2001 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
21.12.2001 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
22.12.2001 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
30.12.2001 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.01.2002 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
04.01.2002 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
06.01.2002 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.01.2002 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
13.01.2002 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzcy: Austria
19.01.2002 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
20.01.2002 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.01.2002 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
26.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
27.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzcy: Austria
01.03.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
02.03.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Finlandia
13.03.2002 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
15.03.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
17.03.2002 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
23.03.2002 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Finlandia
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich