TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1531  
2 Martin Schmitt Niemcy 1173 -358
3 Risto Jussilainen Finlandia 938 -593
4 Noriaki Kasai Japonia 728 -803
5 Janne Ahonen Finlandia 686 -845
6 Matti Hautamäki Finlandia 648 -883
7 Wolfgang Loitzl Austria 614 -917
8 Stefan Horngacher Austria 566 -965
9 Sven Hannawald Niemcy 462 -1069
10 Jani Soininen Finlandia 394 -1137
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 391 -1140
12 Andreas Widhölzl Austria 388 -1143
13 Martin Höllwarth Austria 374 -1157
14 Andreas Goldberger Austria 373 -1158
15 Jussi Hautamäki Finlandia 328 -1203
16 Hideharu Miyahira Japonia 302 -1229
17 Ville Kantee Finlandia 283 -1248
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 277 -1254
19 Jure Radelj Słowenia 265 -1266
20 Kazuya Yoshioka Japonia 237 -1294
21 Toni Nieminen Finlandia 230 -1301
22 Michael Uhrmann Niemcy 184 -1347
23 Frank Löffler Niemcy 180 -1351
24 Igor Medved Słowenia 179 -1352
25 Christof Duffner Niemcy 173 -1358
26 Masahiko Harada Japonia 167 -1364
27 Roberto Cecon Włochy 159 -1372
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 151 -1380
29 Olav Magne Dönnem Norwegia 148 -1383
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 144 -1387
31 Robert Mateja Polska 133 -1398
  Henning Stensrud Norwegia 133 -1398
33 Dimitry Vassiliev Rosja 129 -1402
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 120 -1411
35 Jakub Janda Czechy 113 -1418
36 Martin Koch Austria 109 -1422
37 Kristoffer Jaafs Szwecja 107 -1424
38 Tami Kiuru Finlandia 99 -1432
39 Peter Zonta Słowenia 96 -1435
40 Alexander Herr Niemcy 94 -1437
41 Kazuhiro Nakamura Japonia 91 -1440
42 Wojciech Skupień Polska 89 -1442
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 89 -1442
44 Stefan Kaiser Austria 76 -1455
45 Morten Solem Norwegia 73 -1458
46 Nicolas Dessum Francja 68 -1463
47 Damjan Fras Słowenia 66 -1465
48 Andreas Küttel Szwajcaria 63 -1468
49 Takanobu Okabe Japonia 57 -1474
50 Hansjörg Jäkle Niemcy 54 -1477
51 Georg Späth Niemcy 52 -1479
52 Marco Steinauer Szwajcaria 48 -1483
53 Anders Bardal Norwegia 47 -1484
54 Manuel Fettner Austria 45 -1486
55 Alan Alborn USA 42 -1489
56 Yuta Watase Japonia 35 -1496
57 Roland Audenrieth Niemcy 31 -1500
58 Jakub Hlava Czechy 26 -1505
59 Dennis Stoerl Niemcy 25 -1506
60 Lasse Ottesen Norwegia 23 -1508
61 Kristian Brenden Norwegia 21 -1510
62 Johan Munters Szwecja 19 -1512
  Jaroslav Sakala Czechy 19 -1512
64 Lassi Huuskonen Finlandia 16 -1515
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 16 -1515
66 Havard Lie Norwegia 14 -1517
67 Sota Okamura Japonia 12 -1519
68 Yukitaka Fukita Japonia 10 -1521
  Lauri Hakola Finlandia 10 -1521
70 Valery Kobelev Rosja 9 -1522
  Ildar Fatchullin Rosja 9 -1522
72 Frank Reichel Niemcy 8 -1523
73 Bernhard Metzler Austria 5 -1526
  Morten Aagheim Norwegia 5 -1526
75 Christoph Grillhoesl Niemcy 4 -1527
76 Anton Kalinitschenko Rosja 3 -1528
  Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -1528
  Łukasz Kruczek Polska 3 -1528
79 Andreas Baumgartner Austria 2 -1529
  Pekka Salminen Finlandia 2 -1529
81 Michael Neumayer Niemcy 1 -1530
  Michal Dolezal Czechy 1 -1530
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 680  
2 Austria Austria 600 -80
3 Japonia Japonia 530 -150
4 Norwegia Norwegia 460 -220
5 Niemcy Niemcy 370 -310
6 Polska Polska 260 -420
7 Słowenia Słowenia 100 -580
Wyniki konkursów
24.11.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
25.11.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
02.12.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
03.12.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
29.12.2000 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.2001 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
04.01.2001 Innsbruck Austria K-108
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
06.01.2001 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
13.01.2001 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
14.01.2001 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
19.01.2001 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzcy: Japonia
20.01.2001 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.01.2001 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
27.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
28.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
02.02.2001 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzcy: Finlandia
03.02.2001 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
04.02.2001 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
03.03.2001 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
04.03.2001 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
07.03.2001 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
09.03.2001 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
11.03.2001 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
17.03.2001 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Finlandia
18.03.2001 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »