odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2000/2001
24.11.2000   Kuopio Finlandia K-120
25.11.2000   Kuopio Finlandia K-120
02.12.2000   Kuopio Finlandia K-120
03.12.2000   Kuopio Finlandia K-120
29.12.2000   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.2001   Garmisch-Parten. Niemcy K-115
04.01.2001   Innsbruck Austria K-108
06.01.2001   Bischofshofen Austria K-120
13.01.2001   Harrachov Czechy K-185
14.01.2001   Harrachov Czechy K-185
19.01.2001   Salt Lake City USA K-120
20.01.2001   Salt Lake City USA K-120
24.01.2001   Hakuba Japonia K-120
27.01.2001   Sapporo Japonia K-120
28.01.2001   Sapporo Japonia K-120
02.02.2001   Willingen Niemcy K-120
03.02.2001   Willingen Niemcy K-120
04.02.2001   Willingen Niemcy K-120
03.03.2001   Oberstdorf Niemcy K-185
04.03.2001   Oberstdorf Niemcy K-185
07.03.2001   Falun Szwecja K-115
09.03.2001   Trondheim Norwegia K-120
11.03.2001   Oslo Norwegia K-115
17.03.2001   Planica Słowenia K-185
18.03.2001   Planica Słowenia K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1531  
2 Martin Schmitt Niemcy 1173 -358
3 Risto Jussilainen Finlandia 938 -593
4 Noriaki Kasai Japonia 728 -803
5 Janne Ahonen Finlandia 686 -845
6 Matti Hautamäki Finlandia 648 -883
7 Wolfgang Loitzl Austria 614 -917
8 Stefan Horngacher Austria 566 -965
9 Sven Hannawald Niemcy 462 -1069
10 Jani Soininen Finlandia 394 -1137
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 391 -1140
12 Andreas Widhölzl Austria 388 -1143
13 Martin Höllwarth Austria 374 -1157
14 Andreas Goldberger Austria 373 -1158
15 Jussi Hautamäki Finlandia 328 -1203
16 Hideharu Miyahira Japonia 302 -1229
17 Ville Kantee Finlandia 283 -1248
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 277 -1254
19 Jure Radelj Słowenia 265 -1266
20 Kazuya Yoshioka Japonia 237 -1294
21 Toni Nieminen Finlandia 230 -1301
22 Michael Uhrmann Niemcy 184 -1347
23 Frank Löffler Niemcy 180 -1351
24 Igor Medved Słowenia 179 -1352
25 Christof Duffner Niemcy 173 -1358
26 Masahiko Harada Japonia 167 -1364
27 Roberto Cecon Włochy 159 -1372
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 151 -1380
29 Olav Magne Dönnem Norwegia 148 -1383
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 144 -1387
31 Robert Mateja Polska 133 -1398
  Henning Stensrud Norwegia 133 -1398
33 Dmitriy Vassiliev Rosja 129 -1402
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 120 -1411
35 Jakub Janda Czechy 113 -1418
36 Martin Koch Austria 109 -1422
37 Kristoffer Jaafs Szwecja 107 -1424
38 Tami Kiuru Finlandia 99 -1432
39 Peter Zonta Słowenia 96 -1435
40 Alexander Herr Niemcy 94 -1437
41 Kazuhiro Nakamura Japonia 91 -1440
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 89 -1442
  Wojciech Skupień Polska 89 -1442
44 Stefan Kaiser Austria 76 -1455
45 Morten Solem Norwegia 73 -1458
46 Nicolas Dessum Francja 68 -1463
47 Damjan Fras Słowenia 66 -1465
48 Andreas Küttel Szwajcaria 63 -1468
49 Takanobu Okabe Japonia 57 -1474
50 Hansjörg Jäkle Niemcy 54 -1477
51 Georg Späth Niemcy 52 -1479
52 Marco Steinauer Szwajcaria 48 -1483
53 Anders Bardal Norwegia 47 -1484
54 Manuel Fettner Austria 45 -1486
55 Alan Alborn USA 42 -1489
56 Yuta Watase Japonia 35 -1496
57 Roland Audenrieth Niemcy 31 -1500
58 Jakub Hlava Czechy 26 -1505
59 Dennis Stoerl Niemcy 25 -1506
60 Lasse Ottesen Norwegia 23 -1508
61 Kristian Brenden Norwegia 21 -1510
62 Johan Munters Szwecja 19 -1512
  Jaroslav Sakala Czechy 19 -1512
64 Lassi Huuskonen Finlandia 16 -1515
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 16 -1515
66 Haavard Lie Norwegia 14 -1517
67 Sota Okamura Japonia 12 -1519
68 Lauri Hakola Finlandia 10 -1521
  Yukitaka Fukita Japonia 10 -1521
70 Valery Kobelev Rosja 9 -1522
  Ildar Fatchullin Rosja 9 -1522
72 Frank Reichel Niemcy 8 -1523
73 Morten Aagheim Norwegia 5 -1526
  Bernhard Metzler Austria 5 -1526
75 Christoph Grillhoesl Niemcy 4 -1527
76 Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -1528
  Łukasz Kruczek Polska 3 -1528
  Anton Kalinitschenko Rosja 3 -1528
79 Pekka Salminen Finlandia 2 -1529
  Andreas Baumgartner Austria 2 -1529
81 Michael Neumayer Niemcy 1 -1530
  Michal Dolezal Czechy 1 -1530
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 680  
2 Austria Austria 600 -80
3 Japonia Japonia 530 -150
4 Norwegia Norwegia 460 -220
5 Niemcy Niemcy 370 -310
6 Polska Polska 260 -420
7 Słowenia Słowenia 100 -580
Wyniki konkursów
24.11.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
25.11.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
02.12.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
03.12.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
29.12.2000 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.2001 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
04.01.2001 Innsbruck Austria K-108
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
06.01.2001 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
13.01.2001 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
14.01.2001 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
19.01.2001 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzcy: Japonia
20.01.2001 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.01.2001 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
27.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
28.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
02.02.2001 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzcy: Finlandia
03.02.2001 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
04.02.2001 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
03.03.2001 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
04.03.2001 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
07.03.2001 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
09.03.2001 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
11.03.2001 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
17.03.2001 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Finlandia
18.03.2001 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich