TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Martin Schmitt Niemcy 1833  
2 Andreas Widhölzl Austria 1452 -381
3 Janne Ahonen Finlandia 1437 -396
4 Sven Hannawald Niemcy 1065 -768
5 Andreas Goldberger Austria 1034 -799
6 Ville Kantee Finlandia 836 -997
7 Jani Soininen Finlandia 734 -1099
8 Risto Jussilainen Finlandia 675 -1158
9 Stefan Horngacher Austria 624 -1209
10 Hideharu Miyahira Japonia 567 -1266
11 Masahiko Harada Japonia 545 -1288
12 Lasse Ottesen Norwegia 535 -1298
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 494 -1339
14 Kazuyoshi Funaki Japonia 475 -1358
15 Noriaki Kasai Japonia 436 -1397
16 Martin Höllwarth Austria 347 -1486
17 Matti Hautamäki Finlandia 341 -1492
18 Michael Uhrmann Niemcy 283 -1550
19 Nicolas Dessum Francja 282 -1551
20 Hiroya Saito Japonia 264 -1569
21 Hansjörg Jäkle Niemcy 262 -1571
22 Wolfgang Loitzl Austria 251 -1582
23 Roberto Cecon Włochy 236 -1597
24 Peter Zonta Słowenia 234 -1599
25 Mika Laitinen Finlandia 232 -1601
26 Jussi Hautamäki Finlandia 230 -1603
27 Michal Dolezal Czechy 220 -1613
28 Adam Małysz Polska 214 -1619
29 Roar Ljoekelsoey Norwegia 213 -1620
30 Reinhard Schwarzenberger Austria 208 -1625
31 Frank Löffler Niemcy 193 -1640
32 Kazuki Nishishita Japonia 172 -1661
33 Takanobu Okabe Japonia 130 -1703
34 Gerd Siegmund Niemcy 114 -1719
35 Alexander Herr Niemcy 109 -1724
36 Henning Stensrud Norwegia 96 -1737
37 Tami Kiuru Finlandia 93 -1740
38 Wojciech Skupień Polska 86 -1747
39 Pekka Salminen Finlandia 81 -1752
40 Marco Steinauer Szwajcaria 75 -1758
41 Damjan Fras Słowenia 74 -1759
42 Dimitry Vassiliev Rosja 67 -1766
43 Bernhard Metzler Austria 53 -1780
44 Robert Mateja Polska 52 -1781
45 Heung Chul Choi Korea Pd. 46 -1787
  Simon Ammann Szwajcaria 46 -1787
  Morten Aagheim Norwegia 46 -1787
48 Jerome Gay Francja 45 -1788
49 Martin Koch Austria 37 -1796
  Ivan Lunardi Włochy 37 -1796
  Christof Duffner Niemcy 37 -1796
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 37 -1796
53 Sylvain Freiholz Szwajcaria 35 -1798
54 Alan Alborn USA 34 -1799
55 Bruno Reuteler Szwajcaria 33 -1800
56 Jakub Hlava Czechy 32 -1801
57 Andreas Küttel Szwajcaria 26 -1807
58 Bine Norcic Słowenia 23 -1810
59 Thomas Hörl Austria 22 -1811
60 Blaz Vrhovnik Słowenia 21 -1812
61 Kazuya Yoshioka Japonia 20 -1813
62 Ronny Hornschuh Niemcy 19 -1814
63 Łukasz Kruczek Polska 18 -1815
64 Yuta Watase Japonia 16 -1817
65 Arne Sneli Norwegia 15 -1818
66 Jakub Suchacek Czechy 14 -1819
67 Jaroslav Sakala Czechy 13 -1820
  Primoz Peterka Słowenia 13 -1820
69 Fabian Ebenhoch Austria 10 -1823
70 Emmanuel Chedal Francja 8 -1825
  David Andersen Norwegia 8 -1825
  Jakub Janda Czechy 8 -1825
73 Jon Petter Sandaker Norwegia 6 -1827
  Olav Magne Dönnem Norwegia 6 -1827
75 Brendan Doran USA 5 -1828
76 Tore S. Sneli Norwegia 4 -1829
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -1829
78 Kazuhiro Nakamura Japonia 3 -1830
79 Reinhard Eberl Austria 1 -1832
  Espen Bredesen Norwegia 1 -1832
  Wilhelm Brenna Norwegia 1 -1832
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 5219  
2 Austria Austria 4409 -810
3 Niemcy Niemcy 4395 -824
4 Japonia Japonia 2938 -2281
5 Norwegia Norwegia 1625 -3594
6 Polska Polska 530 -4689
7 Słowenia Słowenia 482 -4737
8 Francja Francja 335 -4884
9 Szwajcaria Szwajcaria 305 -4914
10 Czechy Czechy 287 -4932
11 Włochy Włochy 273 -4946
12 Rosja Rosja 67 -5152
13 Korea Pd. Korea Pd. 50 -5169
14 USA USA 39 -5180
Wyniki konkursów
27.11.1999 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
28.11.1999 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
04.12.1999 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
05.12.1999 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
12.12.1999 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
18.12.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
19.12.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
29.12.1999 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.2000 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
03.01.2000 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
06.01.2000 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
08.01.2000 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
09.01.2000 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
22.01.2000 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
23.01.2000 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
25.01.2000 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
26.01.2000 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
05.02.2000 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
06.02.2000 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
19.02.2000 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
26.02.2000 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
27.02.2000 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
04.03.2000 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.03.2000 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Finlandia
05.03.2000 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
10.03.2000 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.03.2000 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
18.03.2000 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Niemcy
19.03.2000 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »