Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1999/2000
27.11.1999   Kuopio Finlandia K-120
28.11.1999   Kuopio Finlandia K-120
04.12.1999   Predazzo Włochy K-120
05.12.1999   Predazzo Włochy K-120
12.12.1999   Villach Austria K-90
18.12.1999   Zakopane Polska K-116
19.12.1999   Zakopane Polska K-116
29.12.1999   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.2000   Garmisch-Parten. Niemcy K-115
03.01.2000   Innsbruck Austria K-110
06.01.2000   Bischofshofen Austria K-120
08.01.2000   Engelberg Szwajcaria K-120
09.01.2000   Engelberg Szwajcaria K-120
22.01.2000   Sapporo Japonia K-120
23.01.2000   Sapporo Japonia K-120
25.01.2000   Hakuba Japonia K-120
26.01.2000   Hakuba Japonia K-120
05.02.2000   Willingen Niemcy K-120
06.02.2000   Willingen Niemcy K-120
19.02.2000   Bad Mitterndorf Austria K-185
26.02.2000   Iron Mountain USA K-120
27.02.2000   Iron Mountain USA K-120
04.03.2000   Lahti Finlandia K-90
04.03.2000   Lahti Finlandia K-116
05.03.2000   Lahti Finlandia K-116
10.03.2000   Trondheim Norwegia K-120
12.03.2000   Oslo Norwegia K-115
18.03.2000   Planica Słowenia K-185
19.03.2000   Planica Słowenia K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Martin Schmitt Niemcy 1833  
2 Andreas Widhölzl Austria 1452 -381
3 Janne Ahonen Finlandia 1437 -396
4 Sven Hannawald Niemcy 1065 -768
5 Andreas Goldberger Austria 1034 -799
6 Ville Kantee Finlandia 836 -997
7 Jani Soininen Finlandia 734 -1099
8 Risto Jussilainen Finlandia 675 -1158
9 Stefan Horngacher Austria 624 -1209
10 Hideharu Miyahira Japonia 567 -1266
11 Masahiko Harada Japonia 545 -1288
12 Lasse Ottesen Norwegia 535 -1298
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 494 -1339
14 Kazuyoshi Funaki Japonia 475 -1358
15 Noriaki Kasai Japonia 436 -1397
16 Martin Höllwarth Austria 347 -1486
17 Matti Hautamäki Finlandia 341 -1492
18 Michael Uhrmann Niemcy 283 -1550
19 Nicolas Dessum Francja 282 -1551
20 Hiroya Saitoh Japonia 264 -1569
21 Hansjörg Jäkle Niemcy 262 -1571
22 Wolfgang Loitzl Austria 251 -1582
23 Roberto Cecon Włochy 236 -1597
24 Peter Zonta Słowenia 234 -1599
25 Mika Laitinen Finlandia 232 -1601
26 Jussi Hautamäki Finlandia 230 -1603
27 Michal Dolezal Czechy 220 -1613
28 Adam Małysz Polska 214 -1619
29 Roar Ljoekelsoey Norwegia 213 -1620
30 Reinhard Schwarzenberger Austria 208 -1625
31 Frank Löffler Niemcy 193 -1640
32 Kazuki Nishishita Japonia 172 -1661
33 Takanobu Okabe Japonia 130 -1703
34 Gerd Siegmund Niemcy 114 -1719
35 Alexander Herr Niemcy 109 -1724
36 Henning Stensrud Norwegia 96 -1737
37 Tami Kiuru Finlandia 93 -1740
38 Wojciech Skupień Polska 86 -1747
39 Pekka Salminen Finlandia 81 -1752
40 Marco Steinauer Szwajcaria 75 -1758
41 Damjan Fras Słowenia 74 -1759
42 Dmitriy Vassiliev Rosja 67 -1766
43 Bernhard Metzler Austria 53 -1780
44 Robert Mateja Polska 52 -1781
45 Morten Aagheim Norwegia 46 -1787
  Heung Chul Choi Korea Pd. 46 -1787
  Simon Ammann Szwajcaria 46 -1787
48 Jerome Gay Francja 45 -1788
49 Christof Duffner Niemcy 37 -1796
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 37 -1796
  Martin Koch Austria 37 -1796
  Ivan Lunardi Włochy 37 -1796
53 Sylvain Freiholz Szwajcaria 35 -1798
54 Alan Alborn USA 34 -1799
55 Bruno Reuteler Szwajcaria 33 -1800
56 Jakub Hlava Czechy 32 -1801
57 Andreas Küttel Szwajcaria 26 -1807
58 Bine Norcic Słowenia 23 -1810
59 Thomas Hörl Austria 22 -1811
60 Blaz Vrhovnik Słowenia 21 -1812
61 Kazuya Yoshioka Japonia 20 -1813
62 Ronny Hornschuh Niemcy 19 -1814
63 Łukasz Kruczek Polska 18 -1815
64 Yuta Watase Japonia 16 -1817
65 Arne Sneli Norwegia 15 -1818
66 Jakub Suchacek Czechy 14 -1819
67 Jaroslav Sakala Czechy 13 -1820
  Primoz Peterka Słowenia 13 -1820
69 Fabian Ebenhoch Austria 10 -1823
70 Jakub Janda Czechy 8 -1825
  Emmanuel Chedal Francja 8 -1825
  David Andersen Norwegia 8 -1825
73 Olav Magne Dönnem Norwegia 6 -1827
  Jon Petter Sandaker Norwegia 6 -1827
75 Brendan Doran USA 5 -1828
76 Tore S. Sneli Norwegia 4 -1829
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -1829
78 Kazuhiro Nakamura Japonia 3 -1830
79 Reinhard Eberl Austria 1 -1832
  Espen Bredesen Norwegia 1 -1832
  Wilhelm Brenna Norwegia 1 -1832
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 5219  
2 Austria Austria 4409 -810
3 Niemcy Niemcy 4395 -824
4 Japonia Japonia 2938 -2281
5 Norwegia Norwegia 1625 -3594
6 Polska Polska 530 -4689
7 Słowenia Słowenia 482 -4737
8 Francja Francja 335 -4884
9 Szwajcaria Szwajcaria 305 -4914
10 Czechy Czechy 287 -4932
11 Włochy Włochy 273 -4946
12 Rosja Rosja 67 -5152
13 Korea Pd. Korea Pd. 50 -5169
14 USA USA 39 -5180
Wyniki konkursów
27.11.1999 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
28.11.1999 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
04.12.1999 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
05.12.1999 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
12.12.1999 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
18.12.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
19.12.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
29.12.1999 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.2000 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
03.01.2000 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
06.01.2000 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
08.01.2000 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
09.01.2000 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
22.01.2000 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
23.01.2000 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
25.01.2000 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
26.01.2000 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
05.02.2000 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
06.02.2000 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
19.02.2000 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
26.02.2000 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
27.02.2000 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
04.03.2000 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.03.2000 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Finlandia
05.03.2000 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
10.03.2000 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.03.2000 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
18.03.2000 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Niemcy
19.03.2000 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich