Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Martin Schmitt Niemcy 1753  
2 Janne Ahonen Finlandia 1695 -58
3 Noriaki Kasai Japonia 1598 -155
4 Kazuyoshi Funaki Japonia 1589 -164
5 Hideharu Miyahira Japonia 935 -818
6 Sven Hannawald Niemcy 896 -857
7 Andreas Widhölzl Austria 833 -920
8 Stefan Horngacher Austria 813 -940
9 Masahiko Harada Japonia 720 -1033
10 Dieter Thoma Niemcy 555 -1198
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 512 -1241
12 Wolfgang Loitzl Austria 505 -1248
13 Kazuya Yoshioka Japonia 497 -1256
14 Nicolas Dessum Francja 454 -1299
15 Reinhard Schwarzenberger Austria 444 -1309
16 Morten Aagheim Norwegia 428 -1325
17 Andreas Goldberger Austria 400 -1353
18 Jakub Suchacek Czechy 385 -1368
  Martin Höllwarth Austria 385 -1368
20 Lasse Ottesen Norwegia 363 -1390
21 Christof Duffner Niemcy 359 -1394
22 Kristian Brenden Norwegia 344 -1409
23 Hiroya Saitoh Japonia 261 -1492
24 Hansjörg Jäkle Niemcy 223 -1530
25 Peter Zonta Słowenia 212 -1541
26 Ronny Hornschuh Niemcy 197 -1556
27 Primoz Peterka Słowenia 192 -1561
28 Ville Kantee Finlandia 183 -1570
29 Roar Ljoekelsoey Norwegia 173 -1580
30 Roberto Cecon Włochy 169 -1584
31 Christian Meyer Norwegia 168 -1585
32 Olav Magne Dönnem Norwegia 167 -1586
33 Henning Stensrud Norwegia 160 -1593
  Mika Laitinen Finlandia 160 -1593
35 Jani Soininen Finlandia 151 -1602
36 Bruno Reuteler Szwajcaria 144 -1609
37 Alexander Herr Niemcy 141 -1612
38 Takanobu Okabe Japonia 102 -1651
39 Robert Mateja Polska 100 -1653
40 Kazuhiro Nakamura Japonia 96 -1657
41 Gerd Siegmund Niemcy 89 -1664
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 78 -1675
43 Risto Jussilainen Finlandia 72 -1681
44 Valery Kobelev Rosja 71 -1682
45 Kristoffer Jaafs Szwecja 61 -1692
46 Adam Małysz Polska 58 -1695
47 Jakub Janda Czechy 48 -1705
  Tami Kiuru Finlandia 48 -1705
49 Michal Dolezal Czechy 46 -1707
50 Lucas Chevalier-Girod Francja 45 -1708
51 Katsutoshi Chiba Japonia 43 -1710
  Roland Audenrieth Niemcy 43 -1710
53 Marco Steinauer Szwajcaria 39 -1714
54 Pekka Salminen Finlandia 37 -1716
55 Yoshikazu Norota Japonia 36 -1717
56 Damjan Fras Słowenia 34 -1719
57 Ivan Lunardi Włochy 30 -1723
58 Jakub Jiroutek Czechy 29 -1724
  Yukitaka Fukita Japonia 29 -1724
60 Wilfried Eberharter Austria 28 -1725
61 Masayuki Sato Japonia 27 -1726
62 Urban Franc Słowenia 26 -1727
63 Yuta Watase Japonia 25 -1728
64 Artour Khamidoulline Rosja 23 -1730
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 23 -1730
66 Miha Rihtar Słowenia 22 -1731
  Oddgeir Heimdal Norwegia 22 -1731
68 Alan Alborn USA 21 -1732
69 Andreas Küttel Szwajcaria 18 -1735
70 Kazuki Nishishita Japonia 15 -1738
71 Tomas Plny Czechy 14 -1739
  Hitoshi Sakurai Japonia 14 -1739
73 Jakub Hlava Czechy 13 -1740
74 Rico Parpan Szwajcaria 12 -1741
75 Jon Petter Sandaker Norwegia 11 -1742
  Jaroslav Sakala Czechy 11 -1742
  Leif Frey Niemcy 11 -1742
78 Wojciech Skupień Polska 10 -1743
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1743
80 Frode Haare Norwegia 9 -1744
  Kazuhiro Higashi Japonia 9 -1744
  Matej Uram Słowacja 9 -1744
  Blaz Vrhovnik Słowenia 9 -1744
84 Tom Age Aarnes Norwegia 8 -1745
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 8 -1745
  Pavel Gaiduk Kazachstan 8 -1745
87 Frank Löffler Niemcy 7 -1746
  Jure Radelj Słowenia 7 -1746
89 Łukasz Kruczek Polska 6 -1747
  Fabian Ebenhoch Austria 6 -1747
91 Marius Smariset Norwegia 5 -1748
  Jani Myllaeri Finlandia 5 -1748
  Bine Norcic Słowenia 5 -1748
  Jinya Nishikata Japonia 5 -1748
95 Matthias Wallner Austria 4 -1749
  Falko Krismayr Austria 4 -1749
97 Jussi Hautamäki Finlandia 3 -1750
  Milan Zivic Słowenia 3 -1750
99 Karl-Heinz Dorner Austria 2 -1751
  Martin Koch Austria 2 -1751
101 Espen Bredesen Norwegia 1 -1752
  Matti Hautamäki Finlandia 1 -1752
  Stanislav Filimonov Kazachstan 1 -1752
  Robert Krenek Czechy 1 -1752
  Akseli Lajunen Finlandia 1 -1752
  Seou Choi Korea Pd. 1 -1752
  Lauri Hakola Finlandia 1 -1752
  Jerome Gay Francja 1 -1752
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 6201  
2 Niemcy Niemcy 4394 -1807
3 Austria Austria 3586 -2615
4 Norwegia Norwegia 2494 -3707
5 Finlandia Finlandia 2457 -3744
6 Słowenia Słowenia 598 -5603
7 Czechy Czechy 547 -5654
8 Francja Francja 500 -5701
9 Szwajcaria Szwajcaria 291 -5910
10 Włochy Włochy 199 -6002
11 Polska Polska 174 -6027
12 Rosja Rosja 94 -6107
13 Szwecja Szwecja 61 -6140
14 USA USA 21 -6180
15 Kazachstan Kazachstan 9 -6192
  Słowacja Słowacja 9 -6192
17 Korea Pd. Korea Pd. 1 -6200
Wyniki konkursów
28.11.1998 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
29.11.1998 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
05.12.1998 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
06.12.1998 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
08.12.1998 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
12.12.1998 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
19.12.1998 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
20.12.1998 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
30.12.1998 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.1999 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
03.01.1999 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
06.01.1999 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
09.01.1999 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
10.01.1999 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
16.01.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
17.01.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
23.01.1999 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
24.01.1999 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
29.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
30.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzcy: Japonia
31.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
07.02.1999 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.03.1999 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
06.03.1999 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
09.03.1999 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
11.03.1999 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
14.03.1999 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
19.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
20.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
21.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich