TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Martin Schmitt Niemcy 1753  
2 Janne Ahonen Finlandia 1695 -58
3 Noriaki Kasai Japonia 1598 -155
4 Kazuyoshi Funaki Japonia 1589 -164
5 Hideharu Miyahira Japonia 935 -818
6 Sven Hannawald Niemcy 896 -857
7 Andreas Widhölzl Austria 833 -920
8 Stefan Horngacher Austria 813 -940
9 Masahiko Harada Japonia 720 -1033
10 Dieter Thoma Niemcy 555 -1198
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 512 -1241
12 Wolfgang Loitzl Austria 505 -1248
13 Kazuya Yoshioka Japonia 497 -1256
14 Nicolas Dessum Francja 454 -1299
15 Reinhard Schwarzenberger Austria 444 -1309
16 Morten Aagheim Norwegia 428 -1325
17 Andreas Goldberger Austria 400 -1353
18 Martin Höllwarth Austria 385 -1368
  Jakub Suchacek Czechy 385 -1368
20 Lasse Ottesen Norwegia 363 -1390
21 Christof Duffner Niemcy 359 -1394
22 Kristian Brenden Norwegia 344 -1409
23 Hiroya Saito Japonia 261 -1492
24 Hansjörg Jäkle Niemcy 223 -1530
25 Peter Zonta Słowenia 212 -1541
26 Ronny Hornschuh Niemcy 197 -1556
27 Primoz Peterka Słowenia 192 -1561
28 Ville Kantee Finlandia 183 -1570
29 Roar Ljoekelsoey Norwegia 173 -1580
30 Roberto Cecon Włochy 169 -1584
31 Christian Meyer Norwegia 168 -1585
32 Olav Magne Dönnem Norwegia 167 -1586
33 Henning Stensrud Norwegia 160 -1593
  Mika Laitinen Finlandia 160 -1593
35 Jani Soininen Finlandia 151 -1602
36 Bruno Reuteler Szwajcaria 144 -1609
37 Alexander Herr Niemcy 141 -1612
38 Takanobu Okabe Japonia 102 -1651
39 Robert Mateja Polska 100 -1653
40 Kazuhiro Nakamura Japonia 96 -1657
41 Gerd Siegmund Niemcy 89 -1664
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 78 -1675
43 Risto Jussilainen Finlandia 72 -1681
44 Valery Kobelev Rosja 71 -1682
45 Kristoffer Jaafs Szwecja 61 -1692
46 Adam Małysz Polska 58 -1695
47 Jakub Janda Czechy 48 -1705
  Tami Kiuru Finlandia 48 -1705
49 Michal Dolezal Czechy 46 -1707
50 Lucas Chevalier-Girod Francja 45 -1708
51 Roland Audenrieth Niemcy 43 -1710
  Katsutoshi Chiba Japonia 43 -1710
53 Marco Steinauer Szwajcaria 39 -1714
54 Pekka Salminen Finlandia 37 -1716
55 Yoshikazu Norota Japonia 36 -1717
56 Damjan Fras Słowenia 34 -1719
57 Ivan Lunardi Włochy 30 -1723
58 Jakub Jiroutek Czechy 29 -1724
  Yukitaka Fukita Japonia 29 -1724
60 Wilfried Eberharter Austria 28 -1725
61 Masayuki Sato Japonia 27 -1726
62 Urban Franc Słowenia 26 -1727
63 Yuta Watase Japonia 25 -1728
64 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 23 -1730
  Artur Khamidullin Rosja 23 -1730
66 Oddgeir Heimdal Norwegia 22 -1731
  Miha Rihtar Słowenia 22 -1731
68 Alan Alborn USA 21 -1732
69 Andreas Küttel Szwajcaria 18 -1735
70 Kazuki Nishishita Japonia 15 -1738
71 Hitoshi Sakurai Japonia 14 -1739
  Tomas Plny Czechy 14 -1739
73 Jakub Hlava Czechy 13 -1740
74 Rico Parpan Szwajcaria 12 -1741
75 Jon Petter Sandaker Norwegia 11 -1742
  Jaroslav Sakala Czechy 11 -1742
  Leif Frey Niemcy 11 -1742
78 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1743
  Wojciech Skupień Polska 10 -1743
80 Matej Uram Słowacja 9 -1744
  Blaz Vrhovnik Słowenia 9 -1744
  Frode Haare Norwegia 9 -1744
  Kazuhiro Higashi Japonia 9 -1744
84 Tom Age Aarnes Norwegia 8 -1745
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 8 -1745
  Pavel Gaiduk Kazachstan 8 -1745
87 Frank Löffler Niemcy 7 -1746
  Jure Radelj Słowenia 7 -1746
89 Łukasz Kruczek Polska 6 -1747
  Fabian Ebenhoch Austria 6 -1747
91 Jani Myllaeri Finlandia 5 -1748
  Bine Norcic Słowenia 5 -1748
  Jinya Nishikata Japonia 5 -1748
  Marius Smariset Norwegia 5 -1748
95 Matthias Wallner Austria 4 -1749
  Falko Krismayr Austria 4 -1749
97 Jussi Hautamäki Finlandia 3 -1750
  Milan Zivic Słowenia 3 -1750
99 Martin Koch Austria 2 -1751
  Karl-Heinz Dorner Austria 2 -1751
101 Seou Choi Korea Pd. 1 -1752
  Lauri Hakola Finlandia 1 -1752
  Jerome Gay Francja 1 -1752
  Espen Bredesen Norwegia 1 -1752
  Matti Hautamäki Finlandia 1 -1752
  Stanislav Filimonov Kazachstan 1 -1752
  Robert Krenek Czechy 1 -1752
  Akseli Lajunen Finlandia 1 -1752
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 6201  
2 Niemcy Niemcy 4394 -1807
3 Austria Austria 3586 -2615
4 Norwegia Norwegia 2494 -3707
5 Finlandia Finlandia 2457 -3744
6 Słowenia Słowenia 598 -5603
7 Czechy Czechy 547 -5654
8 Francja Francja 500 -5701
9 Szwajcaria Szwajcaria 291 -5910
10 Włochy Włochy 199 -6002
11 Polska Polska 174 -6027
12 Rosja Rosja 94 -6107
13 Szwecja Szwecja 61 -6140
14 USA USA 21 -6180
15 Kazachstan Kazachstan 9 -6192
  Słowacja Słowacja 9 -6192
17 Korea Pd. Korea Pd. 1 -6200
Wyniki konkursów
28.11.1998 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
29.11.1998 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
05.12.1998 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
06.12.1998 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
08.12.1998 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
12.12.1998 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
19.12.1998 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
20.12.1998 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
30.12.1998 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.1999 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
03.01.1999 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
06.01.1999 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
09.01.1999 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
10.01.1999 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
16.01.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
17.01.1999 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
23.01.1999 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
24.01.1999 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
29.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
30.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzcy: Japonia
31.01.1999 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
07.02.1999 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.03.1999 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
06.03.1999 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
09.03.1999 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
11.03.1999 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
14.03.1999 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
19.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
20.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
21.03.1999 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Przemysław Kantyka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Manuela Malsiner (1997)
Pentti Kokkonen (1955)
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
10:05
CoC Ruka
11:00
P¦ kobiet Premanon
11:00
CoC kobiet Notodden
11:45
CoC kobiet Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
15:00
P¦ Engelberg
15:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »