odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1996/1997
30.11.1996   Lillehammer Norwegia K-120
01.12.1996   Lillehammer Norwegia K-120
07.12.1996   Kuusamo Finlandia K-120
08.12.1996   Kuusamo Finlandia K-120
14.12.1996   Harrachov Czechy K-120
15.12.1996   Harrachov Czechy K-120
29.12.1996   Oberstdorf Niemcy K-115
29.12.1996   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.1997   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
01.01.1997   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
04.01.1997   Innsbruck Austria K-110
04.01.1997   Innsbruck Austria K-110
06.01.1997   Bischofshofen Austria K-120
06.01.1997   Bischofshofen Austria K-120
11.01.1997   Engelberg Szwajcaria K-120
12.01.1997   Engelberg Szwajcaria K-120
18.01.1997   Sapporo Japonia K-90
19.01.1997   Sapporo Japonia K-120
26.01.1997   Hakuba Japonia K-120
01.02.1997   Willingen Niemcy K-120
02.02.1997   Willingen Niemcy K-120
08.02.1997   Bad Mitterndorf Austria K-185
09.02.1997   Bad Mitterndorf Austria K-185
08.03.1997   Lahti Finlandia K-114
09.03.1997   Lahti Finlandia K-114
12.03.1997   Kuopio Finlandia K-95
13.03.1997   Falun Szwecja K-115
16.03.1997   Oslo Norwegia K-112
22.03.1997   Planica Słowenia K-185
23.03.1997   Planica Słowenia K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1402  
2 Dieter Thoma Niemcy 1208 -194
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 1018 -384
4 Takanobu Okabe Japonia 941 -461
5 Hiroya Saitoh Japonia 923 -479
6 Andreas Goldberger Austria 817 -585
7 Kristian Brenden Norwegia 793 -609
8 Janne Ahonen Finlandia 734 -668
9 Jani Soininen Finlandia 657 -745
10 Adam Małysz Polska 612 -790
11 Lasse Ottesen Norwegia 545 -857
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 464 -938
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 462 -940
14 Mika Laitinen Finlandia 440 -962
15 Andreas Widhölzl Austria 401 -1001
16 Espen Bredesen Norwegia 384 -1018
17 Noriaki Kasai Japonia 351 -1051
18 Nicolas Dessum Francja 328 -1074
19 Martin Höllwarth Austria 293 -1109
20 Ville Kantee Finlandia 255 -1147
21 Jakub Suchacek Czechy 242 -1160
22 Sturle Holseter Norwegia 234 -1168
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 219 -1183
  Jaroslav Sakala Czechy 219 -1183
25 Akira Higashi Japonia 211 -1191
26 Bruno Reuteler Szwajcaria 200 -1202
27 Sylvain Freiholz Szwajcaria 173 -1229
28 Haavard Lie Norwegia 160 -1242
29 Masahiko Harada Japonia 156 -1246
30 Robert Mateja Polska 154 -1248
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 152 -1250
32 Jerome Gay Francja 151 -1251
33 Masayuki Sato Japonia 145 -1257
34 Christof Duffner Niemcy 137 -1265
35 Stefan Horngacher Austria 120 -1282
36 Marco Steinauer Szwajcaria 119 -1283
37 Kent Johanssen Norwegia 115 -1287
38 Kenji Suda Japonia 104 -1298
39 Didier Mollard Francja 102 -1300
40 Hideharu Miyahira Japonia 94 -1308
41 Pasi Kytoesaho Finlandia 93 -1309
42 Jussi Hautamäki Finlandia 90 -1312
43 Roberto Cecon Włochy 89 -1313
44 Ralph Gebstedt Niemcy 87 -1315
45 Kimmo Savolainen Finlandia 73 -1329
46 Roman Krenek Czechy 72 -1330
47 Frantisek Jez Czechy 69 -1333
48 Simen Berntzen Norwegia 68 -1334
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 68 -1334
50 Robert Meglic Słowenia 65 -1337
51 Kazuya Yoshioka Japonia 59 -1343
52 Frank Reichel Niemcy 58 -1344
53 Michal Dolezal Czechy 53 -1349
54 Robert Krenek Czechy 50 -1352
55 Martin Schmitt Niemcy 45 -1357
56 Henning Stensrud Norwegia 43 -1359
  Ronny Hornschuh Niemcy 43 -1359
58 Marian Bielcik Słowacja 42 -1360
59 Sven Hannawald Niemcy 40 -1362
60 Peter Zonta Słowenia 38 -1364
61 Wilhelm Brenna Norwegia 32 -1370
  Hein-Arne Mathiesen Norwegia 32 -1370
63 Risto Jussilainen Finlandia 31 -1371
64 Egil Groenn Norwegia 29 -1373
65 Alexander Volkov Rosja 22 -1380
  Samo Gostisa Słowenia 22 -1380
67 Urban Franc Słowenia 21 -1381
  Matthias Wallner Austria 21 -1381
69 Christian Moser Austria 20 -1382
70 Kazuhiro Higashi Japonia 18 -1384
  Arve Vorvik Norwegia 18 -1384
72 Wojciech Skupień Polska 16 -1386
  Naoki Yasuzaki Japonia 16 -1386
74 Rico Meinel Niemcy 15 -1387
75 Ingemar Mayr Austria 14 -1388
  Tero Koponen Finlandia 14 -1388
77 Lucas Chevalier-Girod Francja 13 -1389
78 Markus Eigentler Austria 12 -1390
  Frode Haare Norwegia 12 -1390
  Jure Radelj Słowenia 12 -1390
81 Blaz Vrhovnik Słowenia 11 -1391
82 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1392
  Jani Mattila Finlandia 10 -1392
  Jaroslav Kahanek Czechy 10 -1392
  Dionis Vodnev Kazachstan 10 -1392
86 Olaf Hegenbarth Niemcy 9 -1393
  Yusuke Kaneko Japonia 9 -1393
88 Martin Mesik Słowacja 8 -1394
  Gerhard Schallert Austria 8 -1394
  Gerd Siegmund Niemcy 8 -1394
91 Fredrik Johansson Szwecja 7 -1395
92 Toni Nieminen Finlandia 6 -1396
93 Kazuhiro Nakamura Japonia 4 -1398
  Werner Rathmayr Austria 4 -1398
  Christian Meyer Norwegia 4 -1398
96 Naoto Ito Japonia 3 -1399
  Matija Stegnar Słowenia 3 -1399
  Jakub Janda Czechy 3 -1399
99 Marko Bogataj Słowenia 2 -1400
  Jakub Jiroutek Czechy 2 -1400
  Adolf Grugger Austria 2 -1400
  Stian Kvarstad Norwegia 2 -1400
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 4152  
2 Norwegia Norwegia 3121 -1031
3 Finlandia Finlandia 3077 -1075
4 Austria Austria 2024 -2128
5 Niemcy Niemcy 1959 -2193
6 Słowenia Słowenia 1656 -2496
7 Polska Polska 782 -3370
8 Czechy Czechy 720 -3432
9 Francja Francja 594 -3558
10 Szwajcaria Szwajcaria 492 -3660
11 Włochy Włochy 89 -4063
12 Słowacja Słowacja 50 -4102
13 Rosja Rosja 22 -4130
14 Kazachstan Kazachstan 10 -4142
15 Szwecja Szwecja 7 -4145
Wyniki konkursów
30.11.1996 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
01.12.1996 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Kristian Brenden (Norwegia)
07.12.1996 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
08.12.1996 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
14.12.1996 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
15.12.1996 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
29.12.1996 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
01.01.1997 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
04.01.1997 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1997 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
11.01.1997 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
12.01.1997 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
18.01.1997 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
19.01.1997 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
26.01.1997 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
01.02.1997 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
02.02.1997 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Hiroya Saitoh (Japonia)
08.02.1997 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
09.02.1997 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
08.03.1997 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzcy: Finlandia
09.03.1997 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
12.03.1997 Kuopio Finlandia K-95
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
13.03.1997 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
16.03.1997 Oslo Norwegia K-112
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
22.03.1997 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
23.03.1997 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich