Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1996/1997
30.11.1996   Lillehammer Norwegia K-120
01.12.1996   Lillehammer Norwegia K-120
07.12.1996   Kuusamo Finlandia K-120
08.12.1996   Kuusamo Finlandia K-120
14.12.1996   Harrachov Czechy K-120
15.12.1996   Harrachov Czechy K-120
29.12.1996   Oberstdorf Niemcy K-115
29.12.1996   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.1997   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
01.01.1997   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
04.01.1997   Innsbruck Austria K-110
04.01.1997   Innsbruck Austria K-110
06.01.1997   Bischofshofen Austria K-120
06.01.1997   Bischofshofen Austria K-120
11.01.1997   Engelberg Szwajcaria K-120
12.01.1997   Engelberg Szwajcaria K-120
18.01.1997   Sapporo Japonia K-90
19.01.1997   Sapporo Japonia K-120
26.01.1997   Hakuba Japonia K-120
01.02.1997   Willingen Niemcy K-120
02.02.1997   Willingen Niemcy K-120
08.02.1997   Bad Mitterndorf Austria K-185
09.02.1997   Bad Mitterndorf Austria K-185
08.03.1997   Lahti Finlandia K-114
09.03.1997   Lahti Finlandia K-114
12.03.1997   Kuopio Finlandia K-95
13.03.1997   Falun Szwecja K-115
16.03.1997   Oslo Norwegia K-112
22.03.1997   Planica Słowenia K-185
23.03.1997   Planica Słowenia K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1402  
2 Dieter Thoma Niemcy 1208 -194
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 1018 -384
4 Takanobu Okabe Japonia 941 -461
5 Hiroya Saitoh Japonia 923 -479
6 Andreas Goldberger Austria 817 -585
7 Kristian Brenden Norwegia 793 -609
8 Janne Ahonen Finlandia 734 -668
9 Jani Soininen Finlandia 657 -745
10 Adam Małysz Polska 612 -790
11 Lasse Ottesen Norwegia 545 -857
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 464 -938
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 462 -940
14 Mika Laitinen Finlandia 440 -962
15 Andreas Widhölzl Austria 401 -1001
16 Espen Bredesen Norwegia 384 -1018
17 Noriaki Kasai Japonia 351 -1051
18 Nicolas Dessum Francja 328 -1074
19 Martin Höllwarth Austria 293 -1109
20 Ville Kantee Finlandia 255 -1147
21 Jakub Suchacek Czechy 242 -1160
22 Sturle Holseter Norwegia 234 -1168
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 219 -1183
  Jaroslav Sakala Czechy 219 -1183
25 Akira Higashi Japonia 211 -1191
26 Bruno Reuteler Szwajcaria 200 -1202
27 Sylvain Freiholz Szwajcaria 173 -1229
28 Haavard Lie Norwegia 160 -1242
29 Masahiko Harada Japonia 156 -1246
30 Robert Mateja Polska 154 -1248
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 152 -1250
32 Jerome Gay Francja 151 -1251
33 Masayuki Sato Japonia 145 -1257
34 Christof Duffner Niemcy 137 -1265
35 Stefan Horngacher Austria 120 -1282
36 Marco Steinauer Szwajcaria 119 -1283
37 Kent Johanssen Norwegia 115 -1287
38 Kenji Suda Japonia 104 -1298
39 Didier Mollard Francja 102 -1300
40 Hideharu Miyahira Japonia 94 -1308
41 Pasi Kytoesaho Finlandia 93 -1309
42 Jussi Hautamäki Finlandia 90 -1312
43 Roberto Cecon Włochy 89 -1313
44 Ralph Gebstedt Niemcy 87 -1315
45 Kimmo Savolainen Finlandia 73 -1329
46 Roman Krenek Czechy 72 -1330
47 Frantisek Jez Czechy 69 -1333
48 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 68 -1334
  Simen Berntzen Norwegia 68 -1334
50 Robert Meglic Słowenia 65 -1337
51 Kazuya Yoshioka Japonia 59 -1343
52 Frank Reichel Niemcy 58 -1344
53 Michal Dolezal Czechy 53 -1349
54 Robert Krenek Czechy 50 -1352
55 Martin Schmitt Niemcy 45 -1357
56 Ronny Hornschuh Niemcy 43 -1359
  Henning Stensrud Norwegia 43 -1359
58 Marian Bielcik Słowacja 42 -1360
59 Sven Hannawald Niemcy 40 -1362
60 Peter Zonta Słowenia 38 -1364
61 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 32 -1370
  Wilhelm Brenna Norwegia 32 -1370
63 Risto Jussilainen Finlandia 31 -1371
64 Egil Groenn Norwegia 29 -1373
65 Samo Gostisa Słowenia 22 -1380
  Alexander Volkov Rosja 22 -1380
67 Matthias Wallner Austria 21 -1381
  Urban Franc Słowenia 21 -1381
69 Christian Moser Austria 20 -1382
70 Arve Vorvik Norwegia 18 -1384
  Kazuhiro Higashi Japonia 18 -1384
72 Naoki Yasuzaki Japonia 16 -1386
  Wojciech Skupień Polska 16 -1386
74 Rico Meinel Niemcy 15 -1387
75 Ingemar Mayr Austria 14 -1388
  Tero Koponen Finlandia 14 -1388
77 Lucas Chevalier-Girod Francja 13 -1389
78 Jure Radelj Słowenia 12 -1390
  Markus Eigentler Austria 12 -1390
  Frode Haare Norwegia 12 -1390
81 Blaz Vrhovnik Słowenia 11 -1391
82 Jaroslav Kahanek Czechy 10 -1392
  Dionis Vodnev Kazachstan 10 -1392
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1392
  Jani Mattila Finlandia 10 -1392
86 Olaf Hegenbarth Niemcy 9 -1393
  Yusuke Kaneko Japonia 9 -1393
88 Gerhard Schallert Austria 8 -1394
  Gerd Siegmund Niemcy 8 -1394
  Martin Mesik Słowacja 8 -1394
91 Fredrik Johansson Szwecja 7 -1395
92 Toni Nieminen Finlandia 6 -1396
93 Christian Meyer Norwegia 4 -1398
  Kazuhiro Nakamura Japonia 4 -1398
  Werner Rathmayr Austria 4 -1398
96 Naoto Ito Japonia 3 -1399
  Matija Stegnar Słowenia 3 -1399
  Jakub Janda Czechy 3 -1399
99 Jakub Jiroutek Czechy 2 -1400
  Adolf Grugger Austria 2 -1400
  Stian Kvarstad Norwegia 2 -1400
  Marko Bogataj Słowenia 2 -1400
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 4152  
2 Norwegia Norwegia 3121 -1031
3 Finlandia Finlandia 3077 -1075
4 Austria Austria 2024 -2128
5 Niemcy Niemcy 1959 -2193
6 Słowenia Słowenia 1656 -2496
7 Polska Polska 782 -3370
8 Czechy Czechy 720 -3432
9 Francja Francja 594 -3558
10 Szwajcaria Szwajcaria 492 -3660
11 Włochy Włochy 89 -4063
12 Słowacja Słowacja 50 -4102
13 Rosja Rosja 22 -4130
14 Kazachstan Kazachstan 10 -4142
15 Szwecja Szwecja 7 -4145
Wyniki konkursów
30.11.1996 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
01.12.1996 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Kristian Brenden (Norwegia)
07.12.1996 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
08.12.1996 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
14.12.1996 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
15.12.1996 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
29.12.1996 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
01.01.1997 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
04.01.1997 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1997 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
11.01.1997 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
12.01.1997 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
18.01.1997 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
19.01.1997 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
26.01.1997 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
01.02.1997 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
02.02.1997 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Hiroya Saitoh (Japonia)
08.02.1997 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
09.02.1997 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
08.03.1997 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzcy: Finlandia
09.03.1997 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
12.03.1997 Kuopio Finlandia K-95
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
13.03.1997 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
16.03.1997 Oslo Norwegia K-112
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
22.03.1997 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
23.03.1997 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee Neustadt
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich