Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 1416  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1384 -32
3 Janne Ahonen Finlandia 1054 -362
4 Jens Weissflog Niemcy 1028 -388
5 Masahiko Harada Japonia 982 -434
6 Mika Laitinen Finlandia 914 -502
7 Adam Małysz Polska 751 -665
8 Hiroya Saitoh Japonia 747 -669
9 Reinhard Schwarzenberger Austria 724 -692
10 Primoz Peterka Słowenia 670 -746
11 Jani Soininen Finlandia 630 -786
12 Jinya Nishikata Japonia 623 -793
13 Espen Bredesen Norwegia 592 -824
14 Christof Duffner Niemcy 505 -911
15 Roar Ljoekelsoey Norwegia 501 -915
16 Erik Halvorsen Norwegia 417 -999
17 Marco Steinauer Szwajcaria 415 -1001
18 Jaroslav Sakala Czechy 367 -1049
19 Ralph Gebstedt Niemcy 342 -1074
20 Andreas Widhölzl Austria 322 -1094
21 Kimmo Savolainen Finlandia 308 -1108
22 Nicolas Jean-Prost Francja 296 -1120
23 Sylvain Freiholz Szwajcaria 292 -1124
24 Kenji Suda Japonia 253 -1163
25 Dieter Thoma Niemcy 249 -1167
26 Martin Höllwarth Austria 244 -1172
27 Lasse Ottesen Norwegia 233 -1183
28 Frantisek Jez Czechy 226 -1190
29 Naoki Yasuzaki Japonia 214 -1202
30 Urban Franc Słowenia 207 -1209
31 Sturle Holseter Norwegia 199 -1217
32 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1235
33 Kazuyoshi Funaki Japonia 151 -1265
34 Gerd Siegmund Niemcy 150 -1266
35 Stefan Horngacher Austria 134 -1282
36 Noriaki Kasai Japonia 132 -1284
37 Bruno Reuteler Szwajcaria 123 -1293
38 Kent Johanssen Norwegia 122 -1294
39 Takanobu Okabe Japonia 115 -1301
40 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -1303
41 Robert Meglic Słowenia 108 -1308
42 Didier Mollard Francja 105 -1311
43 Yukitaka Fukita Japonia 100 -1316
44 Jakub Suchacek Czechy 98 -1318
45 Roberto Cecon Włochy 90 -1326
46 Samo Gostisa Słowenia 77 -1339
  Nicolas Dessum Francja 77 -1339
48 Wojciech Skupień Polska 75 -1341
49 Naoto Ito Japonia 74 -1342
50 Michael Uhrmann Niemcy 73 -1343
  Matthias Wallner Austria 73 -1343
52 Randy Weber USA 66 -1350
53 Arve Vorvik Norwegia 58 -1358
  Oeyvind Berg Norwegia 58 -1358
55 Marian Bielcik Słowacja 56 -1360
56 Jun Shibuya Japonia 53 -1363
57 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1366
58 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1367
59 Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1370
60 Tero Koponen Finlandia 34 -1382
61 Rico Meinel Niemcy 32 -1384
  Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1384
63 Stein-Henrik Tuff Norwegia 28 -1388
64 Hansjörg Jäkle Niemcy 27 -1389
65 Jure Radelj Słowenia 24 -1392
66 Akira Higashi Japonia 22 -1394
67 Jani Klinga Finlandia 20 -1396
  Frank Reichel Niemcy 20 -1396
69 Jakub Jiroutek Czechy 19 -1397
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -1397
  Peter Zonta Słowenia 19 -1397
72 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1399
73 Jiri Parma Czechy 16 -1400
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1400
75 Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1403
  Alexander Herr Niemcy 13 -1403
77 Michal Dolezal Czechy 12 -1404
  Masayuki Sato Japonia 12 -1404
79 Yannick Revuz Francja 11 -1405
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1405
81 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1406
82 Ingemar Mayr Austria 9 -1407
83 Simen Brentzen Norwegia 8 -1408
84 Tero Turkki Finlandia 7 -1409
  Kristian Brenden Norwegia 7 -1409
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1409
  Michael Kury Austria 7 -1409
88 Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1410
  Marek GwóĽdĽ Polska 6 -1410
90 Paal Hansen Norwegia 5 -1411
  Gerhard Schallert Austria 5 -1411
92 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1412
93 Robert Chlup Czechy 3 -1413
94 Toni Nieminen Finlandia 2 -1414
  Martin Skotak Czechy 2 -1414
96 Fredrik Johansson Szwecja 1 -1415
  Jan Dolezal Czechy 1 -1415
  Frode Haare Norwegia 1 -1415
  Volodimir Glyvko Ukraina 1 -1415
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 5079  
2 Japonia Japonia 4162 -917
3 Austria Austria 3464 -1615
4 Niemcy Niemcy 2919 -2160
5 Norwegia Norwegia 2746 -2333
6 Słowenia Słowenia 1231 -3848
7 Szwajcaria Szwajcaria 1060 -4019
8 Czechy Czechy 851 -4228
9 Polska Polska 832 -4247
10 Francja Francja 579 -4500
11 Włochy Włochy 90 -4989
12 USA USA 66 -5013
13 Słowacja Słowacja 56 -5023
14 Szwecja Szwecja 5 -5074
15 Ukraina Ukraina 1 -5078
Wyniki konkursów
02.12.1995 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
03.12.1995 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
08.12.1995 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
09.12.1995 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
10.12.1995 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
12.12.1995 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
16.12.1995 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
17.12.1995 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Hiroya Saitoh (Japonia)
28.12.1995 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
30.12.1995 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
01.01.1996 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
04.01.1996 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1996 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
13.01.1996 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
14.01.1996 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
20.01.1996 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
21.01.1996 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzcy: Andreas Goldberger (Austria) / Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
27.01.1996 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
28.01.1996 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
10.02.1996 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
11.02.1996 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
17.02.1996 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
18.02.1996 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
23.02.1996 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
28.02.1996 Kuopio Finlandia K-90
Zwycięzca: Kimmo Savolainen (Finlandia)
01.03.1996 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
02.03.1996 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzcy: Japonia
03.03.1996 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
09.03.1996 Harrachov Czechy K-180
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
13.03.1996 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
15.03.1996 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzcy: Austria
17.03.1996 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich