odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 18:15
Lillehammer HS-98
P¦ K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1995/1996
02.12.1995   Lillehammer Norwegia K-90
03.12.1995   Lillehammer Norwegia K-120
08.12.1995   Villach Austria K-90
09.12.1995   Planica Słowenia K-120
10.12.1995   Planica Słowenia K-120
12.12.1995   Predazzo Włochy K-90
16.12.1995   Chamonix Francja K-95
17.12.1995   Chamonix Francja K-95
28.12.1995   Oberhof Niemcy K-120
30.12.1995   Oberstdorf Niemcy K-115
30.12.1995   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.1996   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
01.01.1996   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
04.01.1996   Innsbruck Austria K-110
04.01.1996   Innsbruck Austria K-110
06.01.1996   Bischofshofen Austria K-120
06.01.1996   Bischofshofen Austria K-120
13.01.1996   Engelberg Szwajcaria K-120
14.01.1996   Engelberg Szwajcaria K-120
20.01.1996   Sapporo Japonia K-90
21.01.1996   Sapporo Japonia K-115
27.01.1996   Zakopane Polska K-116
28.01.1996   Zakopane Polska K-116
10.02.1996   Bad Mitterndorf Austria K-185
11.02.1996   Bad Mitterndorf Austria K-185
17.02.1996   Iron Mountain USA K-120
18.02.1996   Iron Mountain USA K-120
23.02.1996   Trondheim Norwegia K-120
28.02.1996   Kuopio Finlandia K-90
01.03.1996   Lahti Finlandia K-90
02.03.1996   Lahti Finlandia K-114
03.03.1996   Lahti Finlandia K-114
09.03.1996   Harrachov Czechy K-180
13.03.1996   Falun Szwecja K-90
15.03.1996   Oslo Norwegia K-110
17.03.1996   Oslo Norwegia K-110
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 1416  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1384 -32
3 Janne Ahonen Finlandia 1054 -362
4 Jens Weissflog Niemcy 1028 -388
5 Masahiko Harada Japonia 982 -434
6 Mika Laitinen Finlandia 914 -502
7 Adam Małysz Polska 751 -665
8 Hiroya Saitoh Japonia 747 -669
9 Reinhard Schwarzenberger Austria 724 -692
10 Primoz Peterka Słowenia 670 -746
11 Jani Soininen Finlandia 630 -786
12 Jinya Nishikata Japonia 623 -793
13 Espen Bredesen Norwegia 592 -824
14 Christof Duffner Niemcy 505 -911
15 Roar Ljoekelsoey Norwegia 501 -915
16 Erik Halvorsen Norwegia 417 -999
17 Marco Steinauer Szwajcaria 415 -1001
18 Jaroslav Sakala Czechy 367 -1049
19 Ralph Gebstedt Niemcy 342 -1074
20 Andreas Widhölzl Austria 322 -1094
21 Kimmo Savolainen Finlandia 308 -1108
22 Nicolas Jean-Prost Francja 296 -1120
23 Sylvain Freiholz Szwajcaria 292 -1124
24 Kenji Suda Japonia 253 -1163
25 Dieter Thoma Niemcy 249 -1167
26 Martin Höllwarth Austria 244 -1172
27 Lasse Ottesen Norwegia 233 -1183
28 Frantisek Jez Czechy 226 -1190
29 Naoki Yasuzaki Japonia 214 -1202
30 Urban Franc Słowenia 207 -1209
31 Sturle Holseter Norwegia 199 -1217
32 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1235
33 Kazuyoshi Funaki Japonia 151 -1265
34 Gerd Siegmund Niemcy 150 -1266
35 Stefan Horngacher Austria 134 -1282
36 Noriaki Kasai Japonia 132 -1284
37 Bruno Reuteler Szwajcaria 123 -1293
38 Kent Johanssen Norwegia 122 -1294
39 Takanobu Okabe Japonia 115 -1301
40 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -1303
41 Robert Meglic Słowenia 108 -1308
42 Didier Mollard Francja 105 -1311
43 Yukitaka Fukita Japonia 100 -1316
44 Jakub Suchacek Czechy 98 -1318
45 Roberto Cecon Włochy 90 -1326
46 Nicolas Dessum Francja 77 -1339
  Samo Gostisa Słowenia 77 -1339
48 Wojciech Skupień Polska 75 -1341
49 Naoto Ito Japonia 74 -1342
50 Michael Uhrmann Niemcy 73 -1343
  Matthias Wallner Austria 73 -1343
52 Randy Weber USA 66 -1350
53 Oeyvind Berg Norwegia 58 -1358
  Arve Vorvik Norwegia 58 -1358
55 Marian Bielcik Słowacja 56 -1360
56 Jun Shibuya Japonia 53 -1363
57 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1366
58 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1367
59 Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1370
60 Tero Koponen Finlandia 34 -1382
61 Rico Meinel Niemcy 32 -1384
  Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1384
63 Stein-Henrik Tuff Norwegia 28 -1388
64 Hansjörg Jäkle Niemcy 27 -1389
65 Jure Radelj Słowenia 24 -1392
66 Akira Higashi Japonia 22 -1394
67 Frank Reichel Niemcy 20 -1396
  Jani Klinga Finlandia 20 -1396
69 Jakub Jiroutek Czechy 19 -1397
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -1397
  Peter Zonta Słowenia 19 -1397
72 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1399
73 Jiri Parma Czechy 16 -1400
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1400
75 Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1403
  Alexander Herr Niemcy 13 -1403
  Michal Dolezal Czechy 13 -1403
78 Masayuki Sato Japonia 12 -1404
79 Yannick Revuz Francja 11 -1405
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1405
81 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1406
82 Ingemar Mayr Austria 9 -1407
83 Simen Brentzen Norwegia 8 -1408
84 Magnus Oeverby Norwegia 7 -1409
  Michael Kury Austria 7 -1409
  Tero Turkki Finlandia 7 -1409
  Kristian Brenden Norwegia 7 -1409
88 Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1410
  Marek GwóĽdĽ Polska 6 -1410
90 Gerhard Schallert Austria 5 -1411
  Paal Hansen Norwegia 5 -1411
92 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1412
93 Robert Chlup Czechy 3 -1413
94 Martin Skotak Czechy 2 -1414
  Toni Nieminen Finlandia 2 -1414
96 Frode Haare Norwegia 1 -1415
  Volodimir Glyvko Ukraina 1 -1415
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -1415
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 5079  
2 Japonia Japonia 4162 -917
3 Austria Austria 3464 -1615
4 Niemcy Niemcy 2919 -2160
5 Norwegia Norwegia 2746 -2333
6 Słowenia Słowenia 1311 -3768
7 Szwajcaria Szwajcaria 1060 -4019
8 Czechy Czechy 851 -4228
9 Polska Polska 832 -4247
10 Francja Francja 579 -4500
11 Włochy Włochy 90 -4989
12 USA USA 66 -5013
13 Słowacja Słowacja 56 -5023
14 Szwecja Szwecja 5 -5074
15 Ukraina Ukraina 1 -5078
Wyniki konkursów
02.12.1995 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
03.12.1995 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
08.12.1995 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
09.12.1995 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
10.12.1995 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
12.12.1995 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
16.12.1995 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
17.12.1995 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Hiroya Saitoh (Japonia)
28.12.1995 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
30.12.1995 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
01.01.1996 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
04.01.1996 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1996 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
13.01.1996 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
14.01.1996 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
20.01.1996 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
21.01.1996 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzcy: Andreas Goldberger (Austria) / Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
27.01.1996 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
28.01.1996 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
10.02.1996 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
11.02.1996 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
17.02.1996 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
18.02.1996 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
23.02.1996 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
28.02.1996 Kuopio Finlandia K-90
Zwycięzca: Kimmo Savolainen (Finlandia)
01.03.1996 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
02.03.1996 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzcy: Japonia
03.03.1996 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
09.03.1996 Harrachov Czechy K-180
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
13.03.1996 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
15.03.1996 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzcy: Austria
17.03.1996 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
03:00
CoC Zhangjiakou
12:00
CoC Zhangjiakou
13:00
CoC Zhangjiakou
15:30
P¦ Wisła
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
seria próbna
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
18:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
19:11
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich