odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1994/1995
10.12.1994   Planica Słowenia K-92
11.12.1994   Planica Słowenia K-92
30.12.1994   Oberstdorf Niemcy K-115
30.12.1994   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.1995   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
01.01.1995   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
04.01.1995   Innsbruck Austria K-110
04.01.1995   Innsbruck Austria K-110
06.01.1995   Bischofshofen Austria K-120
06.01.1995   Bischofshofen Austria K-120
08.01.1995   Willingen Niemcy K-120
14.01.1995   Engelberg Szwajcaria K-120
15.01.1995   Engelberg Szwajcaria K-120
21.01.1995   Sapporo Japonia K-90
22.01.1995   Sapporo Japonia K-115
28.01.1995   Lahti Finlandia K-90
28.01.1995   Lahti Finlandia K-114
29.01.1995   Lahti Finlandia K-114
01.02.1995   Kuopio Finlandia K-90
04.02.1995   Falun Szwecja K-90
05.02.1995   Falun Szwecja K-90
08.02.1995   Lillehammer Norwegia K-120
12.02.1995   Oslo Norwegia K-110
18.02.1995   Vikersund Norwegia K-170
19.02.1995   Vikersund Norwegia K-170
25.02.1995   Oberstdorf Niemcy K-182
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 1571  
2 Roberto Cecon Włochy 935 -636
3 Janne Ahonen Finlandia 869 -702
4 Kazuyoshi Funaki Japonia 843 -728
5 Takanobu Okabe Japonia 821 -750
6 Jens Weissflog Niemcy 683 -888
7 Jani Soininen Finlandia 606 -965
8 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 572 -999
9 Mika Laitinen Finlandia 564 -1007
10 Lasse Ottesen Norwegia 472 -1099
11 Toni Nieminen Finlandia 464 -1107
12 Nicolas Dessum Francja 443 -1128
13 Nicolas Jean-Prost Francja 421 -1150
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 394 -1177
15 Espen Bredesen Norwegia 356 -1215
16 Jakub Suchacek Czechy 338 -1233
17 Hansjörg Jäkle Niemcy 270 -1301
18 Dieter Thoma Niemcy 240 -1331
19 Naoto Ito Japonia 225 -1346
20 Franci Petek Słowenia 215 -1356
21 Christian Moser Austria 202 -1369
22 Gerd Siegmund Niemcy 200 -1371
23 Bruno Reuteler Szwajcaria 182 -1389
24 Urban Franc Słowenia 180 -1391
25 Jinya Nishikata Japonia 171 -1400
26 Andreas Widhölzl Austria 169 -1402
27 Hiroya Saitoh Japonia 151 -1420
28 Naoki Yasuzaki Japonia 129 -1442
  Didier Mollard Francja 129 -1442
30 Robert Meglic Słowenia 108 -1463
31 Rico Meinel Niemcy 102 -1469
  Jiri Parma Czechy 102 -1469
33 Roar Ljoekelsoey Norwegia 96 -1475
34 Ralph Gebstedt Niemcy 91 -1480
  Jaroslav Sakala Czechy 91 -1480
36 Zbynek Krompolc Czechy 90 -1481
37 Frantisek Jez Czechy 86 -1485
38 Martin Trunz Szwajcaria 85 -1486
39 Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -1502
40 Lucas Chevalier-Girod Francja 66 -1505
41 Dejan Jekovec Słowenia 65 -1506
42 Yukitaka Fukita Japonia 62 -1509
43 Jaroslav Kahanek Czechy 61 -1510
44 Christof Duffner Niemcy 57 -1514
45 Ingemar Mayr Austria 51 -1520
46 Werner Haim Austria 50 -1521
47 Tero Koponen Finlandia 49 -1522
48 Frode Haare Norwegia 48 -1523
  Andreas Scherer Niemcy 48 -1523
50 Helge Brendryen Norwegia 41 -1530
51 Bjoern Myrbakken Norwegia 40 -1531
  Adam Małysz Polska 40 -1531
53 Martin Höllwarth Austria 37 -1534
54 Risto Jussilainen Finlandia 34 -1537
55 Kent Johanssen Norwegia 32 -1539
56 Jerome Gay Francja 30 -1541
  Wojciech Skupień Polska 30 -1541
58 Ivo Pertile Włochy 29 -1542
59 Werner Rathmayr Austria 27 -1544
  Johan Rasmussen Szwecja 27 -1544
  Masahiko Harada Japonia 27 -1544
  Samo Gostisa Słowenia 27 -1544
63 Sven Hannawald Niemcy 26 -1545
  Kazuhiro Higashi Japonia 26 -1545
  Mikael Martinsson Szwecja 26 -1545
  Ronny Hornschuh Niemcy 26 -1545
67 Vaesa Hakala Finlandia 24 -1547
  Kimmo Savolainen Finlandia 24 -1547
  Heinz Kuttin Austria 24 -1547
70 Tero Turkki Finlandia 23 -1548
  Yannick Revuz Francja 23 -1548
72 Matjaz Kladnik Słowenia 22 -1549
73 Stein-Henrik Tuff Norwegia 20 -1551
  Sturle Holseter Norwegia 20 -1551
75 Ladislav Dluhos Czechy 18 -1553
76 Kazuya Yoshioka Japonia 13 -1558
  Erik Halvorsen Norwegia 13 -1558
  Alf Dyblie Norwegia 13 -1558
79 Steffen Siebert Niemcy 12 -1559
80 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 11 -1560
81 Stephan Zuend Szwajcaria 10 -1561
82 Jani Salo Finlandia 9 -1562
  Marian Bielcik Słowacja 9 -1562
  Alexander Herr Niemcy 9 -1562
  Hitoshi Sakurai Japonia 9 -1562
86 Jani Klinga Finlandia 8 -1563
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 8 -1563
88 Masayuki Sato Japonia 6 -1565
89 Jostein Smedbye Norwegia 5 -1566
90 Jun Shibuya Japonia 4 -1567
91 Gerhard Schallert Austria 3 -1568
  Takayuki Sasaki Japonia 3 -1568
93 Marko Bogataj Słowenia 1 -1570
  Werner Schuster Austria 1 -1570
  Kurt Boerseth Norwegia 1 -1570
  Zoran Zupancic Słowenia 1 -1570
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 3457  
2 Austria Austria 2689 -768
3 Japonia Japonia 2610 -847
4 Niemcy Niemcy 1864 -1593
5 Norwegia Norwegia 1247 -2210
6 Francja Francja 1112 -2345
7 Włochy Włochy 964 -2493
8 Czechy Czechy 786 -2671
9 Słowenia Słowenia 699 -2758
10 Szwajcaria Szwajcaria 354 -3103
11 Polska Polska 70 -3387
12 Szwecja Szwecja 53 -3404
13 Słowacja Słowacja 9 -3448
Wyniki konkursów
10.12.1994 Planica Słowenia K-92
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
11.12.1994 Planica Słowenia K-92
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
30.12.1994 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
01.01.1995 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.01.1995 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1995 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
08.01.1995 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
14.01.1995 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
15.01.1995 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
21.01.1995 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
22.01.1995 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Nicolas Dessum (Francja)
28.01.1995 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
28.01.1995 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzcy: Finlandia
29.01.1995 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
01.02.1995 Kuopio Finlandia K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
04.02.1995 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
05.02.1995 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
08.02.1995 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
12.02.1995 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
18.02.1995 Vikersund Norwegia K-170
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
19.02.1995 Vikersund Norwegia K-170
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
25.02.1995 Oberstdorf Niemcy K-182
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich