Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1992/1993
05.12.1992   Falun Szwecja K-115
06.12.1992   Falun Szwecja K-115
13.12.1992   Ruhpolding Niemcy K-107
19.12.1992   Sapporo Japonia K-90
20.12.1992   Sapporo Japonia K-115
30.12.1992   Oberstdorf Niemcy K-115
30.12.1992   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.1993   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
01.01.1993   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
03.01.1993   Innsbruck Austria K-109
03.01.1993   Innsbruck Austria K-109
06.01.1993   Bischofshofen Austria K-120
06.01.1993   Bischofshofen Austria K-120
23.01.1993   Predazzo Włochy K-120
24.01.1993   Predazzo Włochy K-120
30.01.1993   Bad Mitterndorf Austria K-185
31.01.1993   Bad Mitterndorf Austria K-185
06.03.1993   Lahti Finlandia K-90
07.03.1993   Lahti Finlandia K-114
11.03.1993   Lillehammer Norwegia K-120
14.03.1993   Oslo Norwegia K-110
27.03.1993   Planica Słowenia K-120
28.03.1993   Planica Słowenia K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 206  
2 Jaroslav Sakala Czechy 185 -21
3 Noriaki Kasai Japonia 172 -34
4 Werner Rathmayr Austria 171 -35
5 Espen Bredesen Norwegia 151 -55
6 Christof Duffner Niemcy 121 -85
7 Didier Mollard Francja 114 -92
8 Stefan Horngacher Austria 78 -128
9 Werner Haim Austria 71 -135
10 Bjoern Myrbakken Norwegia 63 -143
11 Jens Weissflog Niemcy 61 -145
12 Steve Delaup Francja 59 -147
13 Martin Höllwarth Austria 55 -151
  Lasse Ottesen Norwegia 55 -151
15 Vaesa Hakala Finlandia 47 -159
16 Masahiko Harada Japonia 46 -160
17 Jiri Parma Czechy 45 -161
18 Ivan Lunardi Włochy 40 -166
19 Heinz Kuttin Austria 39 -167
20 Akira Higashi Japonia 37 -169
21 Franci Petek Słowenia 35 -171
22 Urban Franc Słowenia 33 -173
23 Ernst Vettori Austria 30 -176
24 Takanobu Okabe Japonia 29 -177
25 Matjaz Zupan Słowenia 28 -178
26 Mikael Martinsson Szwecja 27 -179
27 Nicolas Jean-Prost Francja 26 -180
28 Stephan Zuend Szwajcaria 25 -181
29 Oeyvind Berg Norwegia 24 -182
30 Naoki Yasuzaki Japonia 21 -185
31 Christian Reinthaler Austria 20 -186
32 Jinya Nishikata Japonia 19 -187
  Yuhji Ashimoto Japonia 19 -187
34 Dionis Vodnev Kazachstan 15 -191
35 Helge Brendryen Norwegia 14 -192
  Christian Moser Austria 14 -192
37 Frantisek Jez Czechy 13 -193
38 Jerome Gay Francja 12 -194
39 Tomas Goder Czechy 11 -195
  Jani Soininen Finlandia 11 -195
  Roberto Cecon Włochy 11 -195
42 Dieter Thoma Niemcy 10 -196
  Andreas Scherer Niemcy 10 -196
  Martin Trunz Szwajcaria 10 -196
45 Matjaz Kladnik Słowenia 8 -198
46 Robert Meglic Słowenia 7 -199
  Martin Svagerko Słowacja 7 -199
  Saso Komovec Słowenia 7 -199
  Bruno Reuteler Szwajcaria 7 -199
50 Toni Nieminen Finlandia 5 -201
  Jens Deimel Niemcy 5 -201
  Janne Ahonen Finlandia 5 -201
53 Roar Ljoekelsoey Norwegia 4 -202
54 Alexander Diess Austria 2 -204
  Alexander Pointner Austria 2 -204
  Werner Schuster Austria 2 -204
  Samo Gostisa Słowenia 2 -204
  Timo Wangler Niemcy 2 -204
59 Hitoshi Sakurai Japonia 1 -205
  Ladislav Dluhos Czechy 1 -205
  Gerd Siegmund Niemcy 1 -205
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 1 -205
  Marian Bielcik Słowacja 1 -205
  Alexander Stoeckl Austria 1 -205
  Michail Jessin Rosja 1 -205
  Olli Happonen Finlandia 1 -205
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 781  
2 Japonia Japonia 444 -337
3 Norwegia Norwegia 375 -406
4 Czechy Czechy 299 -482
5 Niemcy Niemcy 280 -501
6 Francja Francja 246 -535
7 Słowenia Słowenia 171 -610
8 Finlandia Finlandia 96 -685
9 Włochy Włochy 73 -708
10 Szwajcaria Szwajcaria 64 -717
11 Szwecja Szwecja 53 -728
12 Polska Polska 17 -764
13 Kazachstan Kazachstan 15 -766
14 USA USA 9 -772
15 Słowacja Słowacja 8 -773
16 Rosja Rosja 1 -780
Wyniki konkursów
05.12.1992 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
06.12.1992 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
13.12.1992 Ruhpolding Niemcy K-107
Zwycięzca: Stephan Zuend (Szwajcaria)
19.12.1992 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
20.12.1992 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
30.12.1992 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Christof Duffner (Niemcy)
01.01.1993 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
03.01.1993 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1993 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
23.01.1993 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
24.01.1993 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzcy: Austria
30.01.1993 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
31.01.1993 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
06.03.1993 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
07.03.1993 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Ivan Lunardi (Włochy)
11.03.1993 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
14.03.1993 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
27.03.1993 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Japonia
28.03.1993 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich