Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1991/1992
01.12.1991   Thunder Bay Kanada K-90
02.12.1991   Thunder Bay Kanada K-120
14.12.1991   Sapporo Japonia K-90
15.12.1991   Sapporo Japonia K-115
29.12.1991   Oberstdorf Niemcy K-115
29.12.1991   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.1992   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
01.01.1992   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
04.01.1992   Innsbruck Austria K-109
04.01.1992   Innsbruck Austria K-109
06.01.1992   Bischofshofen Austria K-120
06.01.1992   Bischofshofen Austria K-120
10.01.1992   Predazzo Włochy K-90
12.01.1992   Predazzo Włochy K-120
17.01.1992   St.Moritz Szwajcaria K-95
19.01.1992   Engelberg Szwajcaria K-120
25.01.1992   Oberstdorf Niemcy K-182
26.01.1992   Oberstdorf Niemcy K-182
29.02.1992   Lahti Finlandia K-90
01.03.1992   Lahti Finlandia K-114
04.03.1992   Oernskoeldsvik Szwecja K-90
08.03.1992   Trondheim Norwegia K-120
11.03.1992   Trondheim Norwegia K-120
15.03.1992   Oslo Norwegia K-110
22.03.1992   Harrachov Czechosłowacja K-180
28.03.1992   Planica Słowenia K-120
29.03.1992   Planica Słowenia K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Toni Nieminen Finlandia 269  
2 Werner Rathmayr Austria 229 -40
3 Andreas Felder Austria 218 -51
4 Ernst Vettori Austria 205 -64
5 Stephan Zuend Szwajcaria 147 -122
6 Mikael Martinsson Szwecja 132 -137
7 Frantisek Jez Czechy 127 -142
8 Andreas Goldberger Austria 123 -146
9 Noriaki Kasai Japonia 115 -154
10 Martin Höllwarth Austria 112 -157
11 Heinz Kuttin Austria 92 -177
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 81 -188
13 Franci Petek Słowenia 72 -197
14 Jaroslav Sakala Czechy 67 -202
15 Jiri Parma Czechy 66 -203
16 Staffan Taellberg Szwecja 57 -212
17 Ivan Lunardi Włochy 55 -214
18 Samo Gostisa Słowenia 52 -217
19 Christof Duffner Niemcy 51 -218
20 Jim Holland USA 48 -221
21 Tomas Goder Czechy 46 -223
22 Werner Haim Austria 42 -227
23 Sylvain Freiholz Szwajcaria 36 -233
  Martin Trunz Szwajcaria 36 -233
25 Roberto Cecon Włochy 32 -237
26 Magne Johansen Norwegia 27 -242
27 Oeyvind Berg Norwegia 26 -243
  Risto Laakkonen Finlandia 26 -243
29 Masahiko Harada Japonia 24 -245
  Stefan Horngacher Austria 24 -245
  Alexander Pointner Austria 24 -245
32 Ralph Gebstedt Niemcy 23 -246
33 Didier Mollard Francja 22 -247
34 Espen Bredesen Norwegia 20 -249
35 Steve Delaup Francja 19 -250
36 Dionis Vodnev Wspólnota Niepodległych Państw 18 -251
37 Matjaz Zupan Słowenia 16 -253
  Jens Weissflog Niemcy 16 -253
39 Raimo Ylipulli Finlandia 14 -255
40 Kenji Suda Japonia 13 -256
41 Dieter Thoma Niemcy 10 -259
  Marc Noelke Niemcy 10 -259
43 Heiko Hunger Niemcy 9 -260
44 Michail Jessin Wspólnota Niepodległych Państw 8 -261
45 Vaesa Hakala Finlandia 7 -262
  Lasse Ottesen Norwegia 7 -262
47 Andreas Scherer Niemcy 6 -263
48 Werner Schuster Austria 4 -265
  Rune Olijnyk Norwegia 4 -265
  Jan Boklöv Szwecja 4 -265
  Nicolas Jean-Prost Francja 4 -265
  Mika Laitinen Finlandia 4 -265
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 4 -265
54 Motoyasu Takeuchi Japonia 2 -267
  Akira Sato Japonia 2 -267
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1193  
2 Finlandia Finlandia 491 -702
3 Czechy Czechy 356 -837
4 Szwajcaria Szwajcaria 269 -924
5 Szwecja Szwecja 237 -956
6 Niemcy Niemcy 186 -1007
7 Japonia Japonia 169 -1024
  Słowenia Słowenia 169 -1024
9 Norwegia Norwegia 121 -1072
10 Włochy Włochy 111 -1082
11 Francja Francja 71 -1122
12 USA USA 48 -1145
13 Wspólnota Niepodległych Państw Wspólnota Niepodległych Państw 35 -1158
14 Polska Polska 18 -1175
15 Kanada Kanada 9 -1184
16 Bułgaria Bułgaria 8 -1185
Wyniki konkursów
01.12.1991 Thunder Bay Kanada K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
02.12.1991 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
14.12.1991 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
15.12.1991 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
29.12.1991 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
01.01.1992 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
04.01.1992 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
06.01.1992 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
10.01.1992 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
12.01.1992 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzcy: Austria
17.01.1992 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
19.01.1992 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
25.01.1992 Oberstdorf Niemcy K-182
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
26.01.1992 Oberstdorf Niemcy K-182
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
29.02.1992 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
01.03.1992 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
04.03.1992 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
08.03.1992 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Heinz Kuttin (Austria)
11.03.1992 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
15.03.1992 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
22.03.1992 Harrachov Czechosłowacja K-180
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
28.03.1992 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Austria
29.03.1992 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich