Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1990/1991
01.12.1990   Lake Placid USA K-86
02.12.1990   Lake Placid USA K-114
08.12.1990   Thunder Bay Kanada K-90
09.12.1990   Thunder Bay Kanada K-120
15.12.1990   Sapporo Japonia K-90
16.12.1990   Sapporo Japonia K-115
30.12.1990   Oberstdorf Niemcy K-115
30.12.1990   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.1991   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
01.01.1991   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
04.01.1991   Innsbruck Austria K-109
04.01.1991   Innsbruck Austria K-109
06.01.1991   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1991   Bischofshofen Austria K-111
12.01.1991   Oberhof Niemcy K-120
23.02.1991   Bad Mitterndorf Austria K-185
24.02.1991   Bad Mitterndorf Austria K-185
02.03.1991   Lahti Finlandia K-90
03.03.1991   Lahti Finlandia K-114
06.03.1991   Bollnaes Szwecja K-90
10.03.1991   Falun Szwecja K-112
13.03.1991   Trondheim Norwegia K-120
17.03.1991   Oslo Norwegia K-105
23.03.1991   Planica Jugosławia K-185
24.03.1991   Planica Jugosławia K-185
30.03.1991   Strbske Pleso Czechosłowacja K-120
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie w Pucharze Narodów zsumowano wyniki reprezentantów RFN (434 pkt) i NRD (257 pkt) i wspólnie zajęli 2. miejsce jako zjednoczone już Niemcy.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Felder Austria 260  
2 Stephan Zuend Szwajcaria 206 -54
3 Dieter Thoma RFN 201 -59
4 Stefan Horngacher Austria 179 -81
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 158 -102
  Mikael Martinsson Szwecja 158 -102
7 Heinz Kuttin Austria 148 -112
8 Jens Weissflog NRD 141 -119
9 Ernst Vettori Austria 139 -121
10 Andre Kiesewetter NRD 134 -126
11 Franci Petek Jugosławia 132 -128
12 Staffan Taellberg Szwecja 103 -157
13 Werner Haim Austria 89 -171
14 Ralph Gebstedt NRD 73 -187
15 Raimo Ylipulli Finlandia 67 -193
16 Andrej Verveikin ZSRR 57 -203
17 Rune Olijnyk Norwegia 53 -207
  Christof Duffner RFN 53 -207
19 Risto Laakkonen Finlandia 52 -208
20 Pavel Ploc Czechosłowacja 49 -211
21 Frantisek Jez Czechosłowacja 48 -212
22 Josef Heumann RFN 47 -213
23 Oeyvind Berg Norwegia 46 -214
24 Vaesa Hakala Finlandia 36 -224
25 Anssi Nieminen Finlandia 34 -226
26 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 32 -228
27 Sylvain Freiholz Szwajcaria 31 -229
28 Klaus Huber Austria 25 -235
29 Jiri Parma Czechosłowacja 24 -236
30 Heiko Hunger NRD 23 -237
31 Horst Bulau Kanada 21 -239
32 Andreas Bauer RFN 19 -241
33 Per-Inge Taellberg Szwecja 18 -242
34 Takuya Takeuchi Japonia 17 -243
  Kazuhiro Higashi Japonia 17 -243
  Espen Bredesen Norwegia 17 -243
37 Andreas Goldberger Austria 16 -244
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 16 -244
39 Andi Rauschmeier Austria 15 -245
40 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 14 -246
41 Roberto Cecon Włochy 13 -247
42 Goran Janus Jugosławia 12 -248
43 Werner Schuster Austria 10 -250
44 Primoz Ulaga Jugosławia 9 -251
  Miran Tepes Jugosławia 9 -251
  Ivo Pertile Włochy 9 -251
47 Ron Richards Kanada 8 -252
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 8 -252
49 Alexander Pointner Austria 4 -256
50 Jan Boklöv Szwecja 2 -258
  Lasse Ottesen Norwegia 2 -258
52 Franz Neulaendtner Austria 1 -259
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 886  
2 Niemcy Niemcy 691 -195
3 Finlandia Finlandia 347 -539
4 Szwecja Szwecja 281 -605
5 Szwajcaria Szwajcaria 237 -649
6 Czechosłowacja Czechosłowacja 169 -717
7 Jugosławia Jugosławia 162 -724
8 Norwegia Norwegia 140 -746
9 ZSRR ZSRR 57 -829
10 Japonia Japonia 34 -852
11 Kanada Kanada 29 -857
12 Włochy Włochy 22 -864
Wyniki konkursów
01.12.1990 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
02.12.1990 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Andre Kiesewetter (NRD)
08.12.1990 Thunder Bay Kanada K-90
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
09.12.1990 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
15.12.1990 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Andre Kiesewetter (NRD)
16.12.1990 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
30.12.1990 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
01.01.1991 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzcy: Andreas Felder (Austria) / Jens Weissflog (NRD)
04.01.1991 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
06.01.1991 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
12.01.1991 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
23.02.1991 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Stephan Zuend (Szwajcaria)
24.02.1991 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
02.03.1991 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
03.03.1991 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
06.03.1991 Bollnaes Szwecja K-90
Zwycięzca: Stephan Zuend (Szwajcaria)
10.03.1991 Falun Szwecja K-112
Zwycięzca: Mikael Martinsson (Szwecja)
13.03.1991 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Heinz Kuttin (Austria)
17.03.1991 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
23.03.1991 Planica Jugosławia K-185
Zwycięzca: Staffan Taellberg (Szwecja)
24.03.1991 Planica Jugosławia K-185
Zwycięzca: Ralph Gebstedt (NRD)
30.03.1991 Strbske Pleso Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Stephan Zuend (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich