Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 298  
2 Ernst Vettori Austria 245 -53
3 Andreas Felder Austria 236 -62
4 Frantisek Jez Czechosłowacja 213 -85
5 Dieter Thoma RFN 208 -90
6 Jens Weissflog NRD 200 -98
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 192 -106
8 Heinz Kuttin Austria 183 -115
9 Werner Haim Austria 138 -160
10 Virginio Lunardi Włochy 135 -163
11 Risto Laakonen Finlandia 117 -181
12 Primoz Ulaga Jugosławia 97 -201
13 Miran Tepes Jugosławia 86 -212
14 Jan Boklöv Szwecja 78 -220
15 Josef Heumann RFN 68 -230
16 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 63 -235
17 Roberto Cecon Włochy 59 -239
18 Andrej Vervejkin ZSRR 58 -240
19 Matti Nykänen Finlandia 55 -243
20 Franz Neulaendtner Austria 49 -249
21 Pavel Kustov ZSRR 46 -252
  Stefan Zuend Szwajcaria 46 -252
  Franci Petek Jugosławia 46 -252
24 Andreas Rauschmeier Austria 44 -254
25 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 43 -255
  Noriaki Kasai Japonia 43 -255
27 Andreas Bauer RFN 41 -257
28 Ron Richards Kanada 38 -260
29 Staffan Taellberg Szwecja 32 -266
30 Rune Olijnyk Norwegia 31 -267
31 Jiri Parma Czechosłowacja 29 -269
32 Thomas Klauser RFN 27 -271
33 Jon-Inge Kjorum Norwegia 26 -272
34 Vladimir Breitschev Bułgaria 23 -275
35 Didier Mollard Francja 22 -276
36 Heiko Hunger NRD 21 -277
37 Jari Puikkonen Finlandia 19 -279
38 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 18 -280
39 Ivo Pertile Włochy 16 -282
40 Magne Johansen Norwegia 15 -283
41 Vegard Opaas Norwegia 12 -286
42 Guenther Stranner Austria 9 -289
  Christian Hauswirth Szwajcaria 9 -289
44 Kent Johanssen Norwegia 8 -290
  Alexander Pointner Austria 8 -290
  Toni Nieminen Finlandia 8 -290
47 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -291
48 Rene Kummerloew NRD 6 -292
  Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -292
50 Martin Svagerko Czechosłowacja 4 -294
  Ingo Lesser NRD 4 -294
52 Masahiko Harada Japonia 3 -295
  Michail Essin ZSRR 3 -295
  Robert Leonhard RFN 3 -295
  Vaesa Hakala Finlandia 3 -295
56 Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -296
  Klaus Huber Austria 2 -296
  Jarkko Heikkelae Finlandia 2 -296
  Ralf Gebstedt NRD 2 -296
60 Aake Norman Szwecja 1 -297
  Manabu Nikaido Japonia 1 -297
  Dionis Vodnev ZSRR 1 -297
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 914  
2 Czechosłowacja Czechosłowacja 506 -408
3 Finlandia Finlandia 502 -412
4 RFN RFN 347 -567
5 NRD NRD 233 -681
6 Jugosławia Jugosławia 229 -685
7 Włochy Włochy 210 -704
8 Norwegia Norwegia 155 -759
9 Szwecja Szwecja 111 -803
10 ZSRR ZSRR 108 -806
11 Szwajcaria Szwajcaria 57 -857
12 Japonia Japonia 47 -867
13 Kanada Kanada 38 -876
14 Bułgaria Bułgaria 29 -885
15 Francja Francja 22 -892
Wyniki konkursów
03.12.1989 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
04.12.1989 Thunder Bay Kanada K-90
Zwycięzca: Risto Laakonen (Finlandia)
09.12.1989 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
10.12.1989 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
16.12.1989 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
17.12.1989 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
28.12.1989 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
01.01.1990 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1990 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
06.01.1990 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
12.01.1990 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
14.01.1990 Liberec Czechosłowacja K-115
Zwycięzca: Werner Haim (Austria)
17.01.1990 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
07.02.1990 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
09.02.1990 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
11.02.1990 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzcy: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia) / Franci Petek (Jugosławia)
16.02.1990 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
18.02.1990 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
03.03.1990 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
04.03.1990 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
07.03.1990 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
11.03.1990 Solleftea Szwecja K-107
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
17.03.1990 Raufoss Norwegia K-90
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
24.03.1990 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
25.03.1990 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich