Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 1989/1990
03.12.1989   Thunder Bay Kanada K-120
04.12.1989   Thunder Bay Kanada K-90
09.12.1989   Lake Placid USA K-114
10.12.1989   Lake Placid USA K-86
16.12.1989   Sapporo Japonia K-90
17.12.1989   Sapporo Japonia K-115
28.12.1989   Oberstdorf RFN K-115
28.12.1989   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1990   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1990   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1990   Innsbruck Austria K-109
04.01.1990   Innsbruck Austria K-109
06.01.1990   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1990   Bischofshofen Austria K-111
12.01.1990   Harrachov Czechosłowacja K-120
14.01.1990   Liberec Czechosłowacja K-115
17.01.1990   Zakopane Polska K-116
07.02.1990   St.Moritz Szwajcaria K-94
09.02.1990   Gstaad Szwajcaria K-88
11.02.1990   Engelberg Szwajcaria K-120
16.02.1990   Predazzo Włochy K-90
18.02.1990   Predazzo Włochy K-120
03.03.1990   Lahti Finlandia K-114
04.03.1990   Lahti Finlandia K-90
07.03.1990   Oernskoeldsvik Szwecja K-82
11.03.1990   Solleftea Szwecja K-107
17.03.1990   Raufoss Norwegia K-90
24.03.1990   Planica Jugosławia K-120
25.03.1990   Planica Jugosławia K-120
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie odrzucano najgorszy wynik z trzech konkursów odbywających się w Szwajcarii, zatem część zawodników miała odjęte punkty od całości wyniku w sezonie.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 287  
2 Ernst Vettori Austria 239 -48
3 Andreas Felder Austria 236 -51
4 Dieter Thoma RFN 206 -81
5 Frantisek Jez Czechosłowacja 202 -85
6 Jens Weissflog NRD 200 -87
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 186 -101
8 Heinz Kuttin Austria 176 -111
9 Werner Haim Austria 137 -150
10 Virginio Lunardi Włochy 135 -152
11 Risto Laakkonen Finlandia 117 -170
12 Primoz Ulaga Jugosławia 96 -191
13 Miran Tepes Jugosławia 83 -204
14 Jan Boklöv Szwecja 77 -210
15 Josef Heumann RFN 68 -219
16 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 63 -224
17 Roberto Cecon Włochy 59 -228
18 Andrej Verveikin ZSRR 58 -229
19 Matti Nykänen Finlandia 55 -232
20 Franz Neulaendtner Austria 49 -238
21 Pavel Kustov ZSRR 46 -241
  Franci Petek Jugosławia 46 -241
  Stephan Zuend Szwajcaria 46 -241
24 Noriaki Kasai Japonia 43 -244
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 43 -244
26 Andreas Bauer RFN 41 -246
27 Ron Richards Kanada 38 -249
28 Andi Rauschmeier Austria 35 -252
  Staffan Taellberg Szwecja 35 -252
30 Rune Olijnyk Norwegia 31 -256
31 Jiri Parma Czechosłowacja 29 -258
32 Thomas Klauser RFN 26 -261
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 26 -261
34 Vladimir Breitschev Bułgaria 23 -264
35 Didier Mollard Francja 22 -265
36 Heiko Hunger NRD 21 -266
37 Jari Puikkonen Finlandia 19 -268
38 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 18 -269
39 Ivo Pertile Włochy 16 -271
40 Magne Johansen Norwegia 15 -272
41 Vegard Opaas Norwegia 12 -275
42 Christian Hauswirth Szwajcaria 9 -278
43 Kent Johanssen Norwegia 8 -279
  Anssi Nieminen Finlandia 8 -279
  Alexander Pointner Austria 8 -279
  Guenther Stranner Austria 8 -279
47 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -280
48 Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -281
  Rene Kummerloew NRD 6 -281
50 Michail Jessin ZSRR 4 -283
  Martin Svagerko Czechosłowacja 4 -283
  Ingo Lesser NRD 4 -283
53 Vaesa Hakala Finlandia 3 -284
  Robert Leonhardt RFN 3 -284
  Masahiko Harada Japonia 3 -284
56 Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -285
  Klaus Huber Austria 2 -285
  Jarkko Heikkilae Finlandia 2 -285
  Ralph Gebstedt NRD 2 -285
60 Manabu Nikaido Japonia 1 -286
  Aake Norman Szwecja 1 -286
  Dionis Vodnev ZSRR 1 -286
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 912  
2 Czechosłowacja Czechosłowacja 506 -406
3 Finlandia Finlandia 502 -410
4 RFN RFN 344 -568
5 NRD NRD 233 -679
6 Jugosławia Jugosławia 228 -684
7 Włochy Włochy 210 -702
8 Norwegia Norwegia 155 -757
9 Szwecja Szwecja 114 -798
10 ZSRR ZSRR 108 -804
11 Szwajcaria Szwajcaria 57 -855
12 Japonia Japonia 47 -865
13 Kanada Kanada 38 -874
14 Bułgaria Bułgaria 29 -883
15 Francja Francja 22 -890
Wyniki konkursów
03.12.1989 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
04.12.1989 Thunder Bay Kanada K-90
Zwycięzca: Risto Laakkonen (Finlandia)
09.12.1989 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
10.12.1989 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
16.12.1989 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
17.12.1989 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
28.12.1989 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
01.01.1990 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1990 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
06.01.1990 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
12.01.1990 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
14.01.1990 Liberec Czechosłowacja K-115
Zwycięzca: Werner Haim (Austria)
17.01.1990 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
07.02.1990 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
09.02.1990 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
11.02.1990 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzcy: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia) / Franci Petek (Jugosławia)
16.02.1990 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
18.02.1990 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
03.03.1990 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
04.03.1990 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
07.03.1990 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
11.03.1990 Solleftea Szwecja K-107
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
17.03.1990 Raufoss Norwegia K-90
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
24.03.1990 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
25.03.1990 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
19:00
PŚ Titisee
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
01:57
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
01:57
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + kwalifikacje + 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:30
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed kwalifikacjami
jutro
10:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
jutro
11:00
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
11:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed 1. konkursem, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich